reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
biola ale to było w środku miasta:baffled:na zamieszkałym osiedlu:baffled:jeju ja sie ciesze ze mam Jessie i teraz biega cały czas po ogrodzie,wątpie zeby ktoś sie odwarzył tam wejść:-Di Gizma,który jak tylko ktoś sie zbliża to szczeka jak wariat:-)więc myśle ze sie żaden nieodważy:no::-)


wrzucam na yt Oliwii filmik z christamas party ale długo idzie i jeśli lubiczanka wyrazi zgode to wrzuce Dagmary jutro:tak:
 
hejka!
a co to? ja pierwsza?:szok::-D
Zasiadlam ze sniadaniem i z kawka,musze wszamac coby antybiotyk wziasc...SZym juz po sniadaniu i bawi sie ciuchciami,znow slysze kondon,kondon;-)
Musze cosik na obiad wyczarowac,ale znow brak pomyslu...

Prosto od dentysty poszlam z kolezanka do innej i byl maly salon fryzjerski,sama tez sie zalapalam na podciecie grzywki;-)..wrocilam pozno i juz pisac mi sie nie chcialo.

Dentystka mi kazala zrobic badania,czy nie mam cukrzycy:eek::sorry:,bo takie kiepskie gojenie dziasla,jego objawy itp,moga wiazac sie z ta choroba
 
Hejo, tatuś odprowadził synusia do przedszkola. Mnie wciąż męczy kaszel :baffled: choć nocka lepiej przespana od poprzedniej..
Siedzę i robię choineczki z makaronu, dwie już dałam w dobre ręce, teraz robię dwie kolejne, jeszcze do tego figurki na choinkę z masy solnej. No i kurka przyszły mi szydełka a mi doby brakuje na moje robótki :-( bo przy Marcelu nie zawsze mogę coś zrobić. I jeszcze dziś mam plan podjechać do mojej prywatnej biblioteki (czytaj: koleżanki która uwielbia książki) bo nie mam już co czytać..

Ewelcia, ale Ci się porobiło :szok: nie spotkałam się jeszcze z takim przypadkiem jak Twój. Oby Ci się szybko wygoiło dziąsło.
Teraz tak pomyślałam...a może zrób prześwietlenie tej pustej ósemki... może po wyrwaniu coś Ci w dziąśle zostało i to powoduje stan zapalny?..
 
Barmanko,alez ja mialam przeswietlenie od razu wczoraj.....
Goic mi sie goi,ale nie "normalnie"tylko przez ziarninowanie


Rana – Wikipedia, wolna encyklopedia

Gojenie przez ziarninowanie (łac. per secundam intentionem) jest dłuższym procesem i ma miejsce wtedy, gdy z różnych powodów (brak zaopatrzenia rany, ubytek naskórka, zakażenie) nie doszło do pierwotnego zamknięcia rany. W dnie rany powstaje ziarnina z wrastających naczyń krwionośnych. Ziarnina jest podłożem do regeneracji powierzchownych warstw skóry i naskórka, który narasta z brzegów rany na ziarninę. Takie gojenie rany wymaga starannej pielęgnacji i częstych zmian opatrunków. Blizna pozostała po wygojeniu się rany przez ziarninowanie jest duża i widoczna. Niekiedy pojawiają się zmiany w zabarwieniu skóry.



ja to jak zwykle mam cos z zebodolem po usunieciu zeba:-(..ciagle cos mi sie dzieje...masakra...ale ta cukrzyca mnie przerazila,tym bardziej ze to nie pierwszy raz
 
Witam się:-)
U nas nadal chorobowo:sorry2:Dzieciaki kaszlą jak szalone,smarkają,kichają,aż się mury trzęsą:sorry2:Radek tak jak wczoraj a Matt zawalony jeszcze gorzej niż wczoraj:sorry:Co kichnie to mu żółto-białe smary wylatują:sorry:Kaszle na mokro,flegma mu się urywa bo czasem i ją zwraca:sorry2:Także pralka się kręci non stop:dry:
Ja też cherlam,ale ze mną nie jest tak źle:sorry:
Ewelcia osz kurczę,oby nie:szok:
Anineczko jak tam po wizycie,Młody na główkę już skacze?:-D
Na pewno,Matt się przekręcił główką w dół około 32 albo 34 tygodnia(nie pamiętam) i mnie wszyscy straszyli,że to szybko i pewnie jeszcze się obróci,ale na szczęście już tak został do porodu:-)
 
reklama
helloł

nie no zdecydowanie należę do osób ciepłolubnych :dry:

Tichonku ucaluj Matika w ten zasmarkany nochal ;-) mnóstwo zdrówka Wam zycze :tak: I Radusiowi i Tobie


ewelcia
o zesz qu :sorry2: ulgi w "buzi" kochana zycze. I jeszcze zeby Szym Ci odpuscił z lekka...


lubiczanko ano jak my jedziemy do PL szkoły na 9-tą to ja zostaje tam z dziewczynkami do prawie 15:30 i tak nam jakoś ta sobota mija;-) A Dawid Twoj z wymyslami w kuchni mnie powala :szok:

MartuśF mały rozrabiaka - jaki siniol :shocked2: a ja chcialam zyczyc Ci powrotu glosu ;-) przy okazji, bo jutro zaczym tu zajrze o ile w ogóle to będzie poznawo- zyczę Twojej jedynej (póki co) księzniczce wszystkiego co najlepsze, najwspanialsze i co sprawi ,ze będzie zawsze uśmiechnięta ;-)


zdrowia wszytskim małym i dużym - u nas odpukać nie jest zle :-)


anineczko młodego w piętkę podrap :*:*
 
Do góry