reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
hejka
Ja tylko na chwilke bo nie mam weny ani nastroju na pisanie
Zuzia śpi więc mam chwilke

Lubiczanka no to cukiernik Ci rośnie, faaajnie, zdrówka
Biola fajnie, że nocka przespana
Ewelcia współczuje Ci tych wybryków Szymka, cierpliwości i wytrwałości życzę,
Tichonek o to super, że Radzio tak pięknie się bratem zajmuje, tylko pozazdrościć
Gliwa jak tam po wizycie, wszystko ok u M??
 
o proszę jak towarzystwo wpada jak po wiatr;))))
wyobraźcie sobie do mojej znajomej był włam o 4tej nad ranem.Oni wszyscy z dziećmi w domu,osiedle gdzie dom obok domu-masakra!!!zgarnęli laptopa,bo jej mąż usłyszał hałas i zszedł na dół,więc więcej nie zdążyli...ale gdyby coś mu zrobili-na sama myśl mnie ciary przechodzą...a dwa dni temu znajomemu w Thurles w garażu złodziej grasował,a w następną noc dwa domy dalej babka z dwójką dzieci spała a złodziej siekierą wybił drzwi ogrodowe...Co się dzieje...jak widze auto z gipsami(tzn Dżipsami)na moim osiedlu(na którym nie ma takowych lokatorów)to mnie myśli nachodzą o takich wyczynach...Dziś robię zakup coby się choć w drobnym stopniu zabespieczyć:/
 
A my z Igorkiem po spacerku,chłod na dworzu ale fajna pogoda.Wstawilam własnie na zupke ogorkowa,ugotuje dzis aby jutro nie gotowac.A dzis mam pierogi ruskie.
AsienkoM moj M musial zjesc cos nie swiezego,i lekarz stwierdził ze moze miec zapalenie jelita.Leki przepisał i diete ma.Sucharki itd.Lepszego humorku życze.
Tichonku zdróweczka dla Radzia.
Miłego popołudnia.
 
Dzięki dziewczynki za życzenie zdrówka dla Radka ale Mattowi nie życzycie zdrówka?:-DOni obaj są chorzy:sorry:Oboje przeziębienie na maksa a do tego i ja kaszlę:baffled:
Muszę do P zadzwonic,żeby brał jak najwięcej nadgodzin:-D...Jak zobaczyłam tę listę życzeń do Mikołaja to wysiadłam:szok::-DRadek nawet o Mateuszku nie zapomniał i o prezenty dla niego poprosił:-)
A ja za tydzień w sobotę do fryzjera,hurrrra bo już mam miotłę na głowie:baffled:
 
Co za busy dzień :eek::eek: ale dobrze - szybko zleci :tak:
Ja pierdziu jak dziś zimno :szok::szok: chyba zima idzie :sorry:
W szpitalu lekarka zrobiła wywiad z nami, zleciła badanie krwi, powiedziała jak pielęgnować skórę Marcela (pod tym względem akurat nic nowego mi nie powiedziała...), no i zaproponowała lżejsze "sterydy", z tego akurat jestem mega zadowolona bo jego nie wysypuje tak mocno bym musiała użyć tych strong :tak: Wyniki z krwi za 3tyg, a kolejna wizyta w szpitalu za 3 miesiące.

Anineczka, Marcel miał wizytę u ichniejszego alergologa.
Wogóle oni chyba tutaj nie mają określenia "skaza białkowa"" tylko na wszystko wołają "egzema" :confused2:
A wizytę ciążową mam na 19 grudnia...Dygam się trochę :zawstydzona/y: bo to połówkowe będzie.. no i ..sama wiesz, co Ci będe pisać ;-):-(

Lubiczanka, podrzuć mi tego Twojego Dawidka.. Składniki dam, nawet posprzątam po nim w kuchni :tak: byle tylko coś pycha upichcił, takiego domowego :tak:
A co się z Tobą dzieje? Przeziębienie, czy cusik gorszego? Zdrowiej!
Straszne z tymi włamaniami :-( Jaki zakup uczyniłaś?

Ewelcia, ale to krew z tej wyrwanej ósemki ci leciała? :szok:

Tichonku, zdrówka dla Radzia i Matta :tak:
 
reklama
Barmanka-takie halogeny,które reagują na ruch-może odstraszy-daje tak po oczach,że hej-a i nas obudzi:)a dziś mój najstarszy wykombinował nowy deserek.Powiedziałam,że ma być bez owoców i...herbatniczki pokruszył z miodem,dżemikiem jagodowym i dodał"tajemniczy składnik"i takie kulki uformował-w słodkościach idę na emeryturę;)))))))))))
 
Do góry