reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Barmanko to super ze jestes zadowolona z wizyty:tak:
Tichonku zdróweczka równeż dla najmłodszego.Niema to jak wizyta u fryzjera.Ja sie wybieram w grudniu,jak bedziemy w Polsce do swojej fryzjerki.:-)
Zupka ugotowana na jutro,obiadzik zjadłam.Teraz odpoczywam i kawke spijam.Za chwile zaczynaja sie moje seriale.Igorek spi juz prawie dwie godzinki.
Miłego wieczorku.
 
reklama
witajcie -
Nie wiem jak w Waszych rejonach, ale u nas w poniedziałek była taka burza!!! Krótka, ale porządna - jeden piorun strzelił w Kościół (śmiałam się, że chyba kogoś szukał, bo mój Boss akurat tam msza odprawiał).

Barmanka - bedzie dobrze!!! Ja mam scan dopiero 4 stycznia, a wczoraj na wizycie małe sie z lekarką w ciuciubabkę bawiło i co namierzyła malucha detektorem, to za chwilę zmyknęło i trzeba było szukać. Już myślałam, że mó j pęcherz tego nie wytrzyma, ale udało się jakoś...
 
Lubiczanka, dżizas skąd on takie pomysły bierze?? :szok::szok: ja bym w życiu nie wymyśliła takiego deserku bez żadnej podpowiedzi :sorry: (czytaj: google ;-)).
A gdzie kupiliście te halogeny, drogie to to? My nie mamy żadnego światła do wyjścia na ogród, też myślałam o takim reagującym na ruch.. A powiedz mi - to działa tylko na ruch człowieka, tak? Bo jak mi jakieś świrek przeleci pod oknem to też się zapali?
 
Barmanka - z tego co wiem, to te halogeny zmierzchowe działają na ruch, ale jeśli chodzi o świrki, to jak jest ciemno, to śpią... spokojnie. Ale jakby pies lub kot przeszły to tez powinien się zapalić.
 
lubiczanka dobrze ze ja słodyczy nie lubie:-pbo pewnie juz bym u ciebie była:-D

no ewelcia coś dla przykładu,ze to nie tylko twój Szymek:baffled: 01122011117.jpgzdjęcie z godziny 16.00:baffled:na nic nie patrzy,nikogo nie słucha,a dzisiaj spadł z oparcia kanapy i nawet wrażenia to na nim nie zrobiło:baffled:

zaraz mi nos odpadnie:baffled:
 
Barmanko-no własnie się okaże jak zamontujemy(tzn J zamontuje)czy nie reagują na byle co.U nas są w DIY,i w woodesie...własciwie w każdym tego typu sklepie raczej. w DIY zaczynają się od 30e.co do mojego kuchcika-faktycznie ma wyobraźnię chłopak:)
Katrina-od przeszło 4lat jak tu jestem burzę zaliczyłam tylko raz,z gradobiciem w środku lata:/a po 10minutach było po wszystkim:)
Marta-a to zbój mały...
 
lubiczanka - no ja tu kilka "burz" przeżyłam, ale przeważnie były to ze dwa błyśnięcia i jakiś cichy trzask w oddali (i przeważnie było to w styczniu), tym razem były ze 4 błyśnięcia i ze dwa gromy z czego pierwszy nas przestraszył i to bardzo, bo był bardzo blisko i jeszcze spotęgowany echem z gór, a drugi już troszkę dalej (ten, który trafił w zakrystię kościoła)
 
Anineczko tak wczoraj bylismy u lekarza i dostali po antybiotyku.:(a co im jest to ogolnie kaszel katar goraczka i kacper dotego zapalenie jamy ustnej.iiii bylidmy pierwszy raz na mc ;)za kacpra nie placilam ale za nikusia musialam bo on nie ma jeszcze karty(wciaz czekamy).anineczko uwielbism buddy valastro jest extra cukiernikiem i kucharzem:)i fajnie by bylo jak mlody by poszedl w jego slady;)dobrze by bylo znac kogos takiego:)
Tichonku wiesz co niewiem jak to bylo z naszym fis bo dostalismy go jsk bylidmy na tydzien w pl i jak zobaczylam list to or razu R wszedl na konto i kaska byla :)a tak pozatym zycze ci zdrowka dla ciebie i chlopakow,bo my to juz powoli wychodzimy;)
I cos tam jeszcze chcialam alr nie pamietam;(z
Aaa lubiczanko co to znaczy samochod z gibsami bo nie kumam:confused:
 
reklama
biola lubiczance chodzi o takich irlandzkich cyganów,podjeżdzają tacy samochodem i okradają:baffled:

straciłam głos 30minut temu:baffled:
 
Do góry