reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej kochane dziekuje b za zyczenia zdroweczka dla moiich chlopakow:)zyczenia zaczely dzialac:)przespali cala noc i rano musialam az ich budzic:)super
Tivhonku u mnie tak jak u ciebie doslownie tak samo kacper pomofnik jest jak niewiem i czy wyjscie do lazienki czy isc sie wykapac czy nawet szybkie zakupki kacper zajmie sir bratem:)a wiecie co jest najsmieszniejsze ze jak cos musze zrobic nikusiowi np gluty wyciagnac grucha a jemu to sie b nie podoba to kacper na mnie krzyczy ze mu krzywde robie taki z niego maly tatusiek;)
Ewelcia wiec co przechodzisz bo moja siostra ma syna 2;5roczku i taki z niego agent ze szok a jakie ma slownivtwo to uszy wiedna odrazu i nikt go tego nie uczy ppoprostu taki jest,kochana zycze ci wyytrwalosci bo bedzie ci jej duzo potrzeba;)zobwczysz im bedzie starszy tym bedzie lepiej:)powodzenia
 
reklama
Witam

Mroźno dziś z rana,brrr...
U nas nic się nie dzieje,ot szara rzeczywistośc :eek:

Lubiczanko tulam,a co? Nocka do bani?


Aniaa83 udanego wypadu :rofl2:

Biola ale lekarza zaliczyliście? Co młodemu dolega?

Ewelcia no Szymek taki już jest,majsterkowicz mały :sorry:
Może meliskę sobie pij?

Barmanko a to z Marcelem do szpitala? Czy z Tobą,wizytka ciążowa?
Ja swoją jutro muszę odbębnic. :tak:

Tichonku jak tam na froncie? Matt się trzyma? Jak Radzio?

Ciekawe jak moje chłopaki będą zachowywały się w stosunku do najmłodszego braciszka.
Antek już mi zapowiedział,że będzie kaszę gotował :-D

Aaaaa właśnie Lubiczanko jak czytam jak Dawidek w kuchni szaleje to podziwiam i zazdraszczam.Takie pyszności serwuje :laugh2: Naucz go robic babeczki :tak::-D to przyjadę na degustację.
I z tej autostrady mogliście zjechac na kawkę :confused2: ale rozumiem,że wypad z dzieciakami do stolycy to nie lada wyczyn i chcieliście byc jak najszybciej w domku.Wybaczam :-p;-)


Mój Antek ostatnio też stwierdził,że nie chce byc już strażakiem tylko cukiernikiem.Identycznym jak Buddy Valastro :cool: Carlos Bakery of Cake Boss
 
Anineczko-Niuńka-nie o dzieci chodzilo,bo one w aucie jak aniołecvzki,ale tak jak wczesniej pisałam o ten cholerny olej,który ciekł.w dodatku j myslał,ze to co innego i,ze turbina padnie:(((Co do Buddiego-my też oglądamy(ja jak się skończą żonki NJ,a Dawid wieczorkiem)-zawsze szczena do ziemi:)A babeczki powiadasz-dziś lekcja dla Dawida i zapraszamy:)))ostatnio zrobił takie z kruchego ciacha i inny krem,ale naprawdę pyszotka:)))Wczoraj załamka,bo mu nie pozwoliłam zrobić deserku;)))
 
Witam.Dopiero jem sniadanko i ogladam swoj serial:-)Igorek markotny od rana,dziąsełka swędza.Az mi szkoda,jak na niego patrze. Akurat zasnął. Wczoraj bylismy u lekarza z M w Dublinie,pozniej zajechalismy do Ani na kawke.
Biola to super ze chłopaki lepiej i przespali całą noc.
Miłego Dzionka.
 
Lubiczanko aaaa no tak,zapomniałam o tym oleju :sorry:
No tak,też bym miała smutną minkę gdyby mama mi nie pozwoliła deserku zrobic i wtrząchnąc :-D
A te Żony z NJ czasem looknę,intrygantki :-D:-D


idę na kawkę,poodkurzałam,pomyłam co trzeba i czas odsapnąc...przez 20 minut bo później maraton.
Przedszkole,bank,poczta- odebrac jakiś polecony,no i motor tax zapłacic,chleb kupic no i Antka odebrac.
Ludzie obym nie urodziła w międzyczasie bo nie mam na to czasu :szok::-D:-D
 
Witam.\
mezowski moj dzis w domu,dalmi pospac do 11,ale Szym w nocy sie budzil dosc czesto-katar nadal go meczy:(.
Zaraz kolezanke mi przyprowadzi mala(6m\) na 2h,a pozniej na 16 do dentysty...2,5tyg temu usunelam osemke,a dzis wstalam znow z bolem i krew mi leci:(ja juz ma 5kg w gaciach:baffled:
Anineczko meliska nie dziala:sorry:
Barmanko wiem ze nie mam gwarancji ze drugie bedzie takie samo jak pierwsze,ale nikt tez mi nie da gwarancji ze bedzie grzeczne...;-)zostaje przy jednym:zawstydzona/y:
 
Anineczko-właściwie już możesz rodzić;))))ale nie szalej...a tax ja też muszę opłacić:(((
Ewelcia-to pospałaś sobie:)))coś mi się zdaje,że jednak Szym doczeka się rodzeństwa:)))
 
Bry:sorry:
Wiadomości z frontu:Radek cherla okropnie,ma straszny katar,smary po kostki i mnie wierci ciągle dziurę w brzuchu,że się nudzi:confused2:Mam chwilę spokoju bo pisze list do Mikołaja a Matt śpi od godziny:tak:
Radek w nocy cherlał,ale jakoś spał,tylko ja latałam ciągle do niego bo mi się wydawało,że będzie zwracac:baffled:Za to rano nic mi się nie musiało wydawac bo Matt oddał na mnie całe swoje śniadanie:eek::wściekła/y:
W nocy kichał,prychał,pokasływał jak piesek,budził się,pojękiwał i zasypiał znowu,ale ogólnie spał w nocy:tak:Rano zjadł mleko,dałam mu syrop i mu nie podszedł bo zahaftał całego siebie,przewijak i mamusię:wściekła/y:Kąpiel więc z rana zaliczył:sorry:A ja masę roboty dzięki temu miałam:sorry:Tak więc walka dopiero się zaczyna,na moje oko:sorry:
Ewelcia a może właśnie jakby Szym miał rodzeństwo to zrobiłby się bardziej odpowiedzialny,miałby zajęcie i głupoty by mu do głowy nie przychodziły:sorry:Ale rozumiem Cię doskonale,że jesteś mega zmęczona jednym dzieckiem,żeby myślec o następnym:sorry:Ja coraz częściej o trzecim myślę:sorry:
Biola dobrze,że cho u Ciebie poprawa:tak:A powiedz mi czy Ty jak dostałaś FIS to najpierw miałaś kasę na koncie czy dostałaś decyzję i czy na niej pisało ile dostaniesz?
Idę drugie pranie wstawic bo zapomniałam wspomniec,że wczoraj wieczorem Matt tak pchał łapki do buzi i szukał następnego zęba,że oddał na mnie deserek,tudzież z czymś jeszcze,ale się nie zagłębiałam co tam było:confused2:Więc wsio do prania:sorry:
 
reklama
Do góry