reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ewelcia to masz z synusiem przeboje,przejdzie mu napewno z wiekiem.Ale wiadomo człowieka doprowadza takie zachowanie do szału.
Tichonku to fajniutko ze Radzio tak sie opiekuje i zabawia młodszego braciszka.
A ja wcinam obiad,Igorek zasnał i spi w łóżeczku.Pozniej pod wieczor jedziemy z M do Przychodni Polskiej do lekarza.
Miłego popołudnia.
 
reklama
Marta-no tak blisko siebie nie byłysmy...ale mam nadzieję,że na bólu gardła się skończy;)
Ewelcia-no cóż...łączę się w bólu-Daniel też lubi sobie urozmaicac czas kiedy mama nie patrzy-wczoraj w ciągu 20minut 1-wylał 3 buteleczki płynu do płukania dla dzieci,Dagmarce z półki powyciagał wszystkie zabawki(biedna musiała sprzątać sama:()a na koniec już jak go wykąpałam(ciągle te 20minut)w czyściutkiej pidżamce postanowił wytachac skądś błyszczyk w takiej tubeczce i cały się nim wysmarował!!!!nie dość,że błyszczący i różowiutki to taki klejący-i express prysznic:/Grrrr...i to tak wycięte 20minut z zycia mojego synka:/I powiem z bólem serca,że czasem nie wytrzymuję i kilka razy klapsa juz dostał(dobrze,że jeszcze ma pieluchy;))potem ja mam wyrzuty,ale nie okazuję skruchy,bo wiem,że nie zmieni tak swojego postepowania...a tak-wystarczy ,że spojrzę"spod byka"i stopuje;)ale nie jest lekko...a mój sposób na niego to Dominiczka-jak go prosze żeby jej"przypilnował",bo muszę powiedzmy iśc do kuchni-to na krok jej nie odstąpi,ba-zabawi i butelke poda:)Pociecha moja:)
Tichonek-fajny taki starszy braciszek,który przypilnuje młodszego:))))Np Daniel jak wyżej napisałam jest anioł dla Dominiki,ale Dawid jak ma byc dłuzej niż 3minuty to go nosi-bo przecież on ma juz "swoje sprawy";))))
A Mikusia od 3godzin śpi-chyba przez to szczepienie:/
 
Ewelcia dziekuje :-) Korzystalam z greenspeeda raz i bylam zadowolona ale to byl raz.Wiec teraz skorzystam jeszcze raz:-)

U nas chorobsko rozklada wszystkich.Max strasznie kaszle, smarka, chrypecma, dziewczyny tez.Nie spaly w nocy..ech..Ja tez zaczelam kaszlec...A jeszcze czapuche musze sklepac na dzis bo jutro z rana sesyjka mikolajkowa..J pojechal po welenke.
 
Ale dziś net muli :eek:
Poleżałam do 3, bo mężowy musiał wcześniej jechać do pracy.. Jutro już nie poleżę bo z Marcelem do szpitala jedziemy.

Ewelcia, ale wiesz co, rzadko tak jest - właściwie ja się nigdy nie spotkałam z takim przypadkiem - żeby dwójka rodzeństwa była takiego samego charakteru, czyli Diabły Wcielone. Więc kochana nie peniaj, tylko za robotę się bierz :-) może jak Szym zobaczy przykładne zachowanie młodszego rodzeństwa to się "naprawi"? :tak:

Tichonku, no niestety organizm w ciąży jest osłabiony bardzo.. Przedtem mogłam za przeproszeniem zjeść Marcelowe gluty i mi nic nie było, teraz byle jakie kichnięcie, pierdnięcie powoduje że mnie rozkłada :baffled:
Zdrówka dla Was.

Aniaa, udanego wyjazdu.

Gliwa, a Wy po paszport sami będziecie przyjeżdżać do Dublina? Może byście na kawencje wpadli co?:tak:

Lubiczanka, dzielna Mikusia.


A powiedzcie mi który przepis na pierniczki możecie mi polecić?
Muszę wynaleźć jakieś zajęcie dla Marcela bo zbzikuje:cool2: a tak to choć zajmie się wycinaniem ciastek ;-)
 
Barmanko powinni nam przesłać paszport do domciu.Bardzo dziekujemy za zaproszonko na kawke,moze ktores niedzieli skorzystamy.:-)
Aniaa udanej i szczesliwej podrózy.
Lubiczanko to Danielek ma pomysły,ale fajniutko ze potrafi sie siostrzyczka młodsza zajac.
Gastone zdróweczka.
Miłego wieczorku.
 
Hej

Tichonek-zdrowka dla Radka
Biola- dla Twojego synka rowniez
Barmanka-ogromne gratulacje!!!!!!!!!!! No i tez zdroweczka zycze.
Ania-bawcie sie dobrze, szczesliwej podrozy!!!!
 
Witam wieczornie

Ewelcia
to ja pytalam dzieki za odpowiedz.A odnosnie Twego synka zobaczysz ze z wiekiem mu przejdzie
Tichonek dobrze ze Radzio tak sie zajmuje mlodszym braciszkiem:-)chociaz ja musze przyznac ze Natalia tez opiekuje sie bardzo Lenka i jest bardzo za nia mam nadzieje ze tak zostanie jak bede starsze.
Lenka tylko jak widzi Natalie to odrazu usmiech i tylko czeka aby do niej zagdac :-)

Lubiczanko zdrowka zycze
Gastone dla Twych ksiezniczek rowniez zdrowka
My dzis bylismy u znajomych w koncu Andrzejki trzeba bylo zlozyc zyczenia imieninowe :-)
Spakowani jestemy ale jakos nie chce mi sie leciec skoro mi sie nie chce to pewnie dobrze bedziemy sie bawic :-):-)o ile lotu nie odwolaja bo wieje na maksa :/

Spokojnej nocki zycze
 
heja

a ja se tu wpadlam zobaczyc co tu slychac:-D

aaa i ja stolyce odwiedze we srode:-Dmoj i mojego A paszport sie skonczyl i jestesmy zmuszeni nasza ambasadke zaliczyc:-Dszkoda tylko ze ona tak daleko od miejsca gdzie mieszkamy:-D
 
reklama
Witam
u mnie masakra-nie komentuje:(
Aga-my tez byliśmy-wyjazd z Dublina mozna zaliczyć do super próby na wytrzymałość psychiczną;)))
Aaniu-jak tam?Mam nadzieje,że rzeczywiście się wybawicie za wszystkie czasy!!!!
wczoraj był wieczór z Dagmarkowym show-się wzruszyłam normalnie:))))
Miłego dnia Dziewczynki-ja w pionie to sukces:((((
 
Do góry