reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Kurczę nie mogę się doczekać do 19 grudnia, wtedy mam wizytę w szpitalu u mojej pani doktor.. powiem jej o powracającym uporczywym kaszlu, i krępujących dolegliwościach przy tym występujących.. przecież nie może być tak że co 2 tyg powraca kaszel (poza tym żadnych innych objawów, zero gorączki):no:
 
Barmanko zdrowka zycze!
Biola dla Twojego synka rowniez....napisz pozniej jak po wizycie:)

oj ja mam nerwy juz poszarpane z samego rana...a dopiero jestesmy na dole 40min...mlody mnie poprostu do grobu wpedzi bo ja zaraz w depreche wpadne!!!nie mam sily do niego...wyc mi sie chce ciagle...nigdy wiecej dzieci!!!nawet gdby mi ktos dawal miliony:sorry:

Gastone my korzystamy z greenspdeed express,zaraz ci dam nr.bezposrednio do takiego fajnego goscia,ktory zawsze jest u nas na czas:)
 
Bylam w przychodni zapisac chlopakow i oczywiscie pani powiedziala ze dzis to nie ma szaans na wizyte wiec ja jej mowie ze mamy mc z tej przychodni pokiwala tylko glowa szlag mnie trafi przeciez potrzebuje teraz lekarza a nie za 2 dni;(kazala mi przyjsc za godz i jestem ciekawa czy jak mi fa ta wizyte to czy godz np nie bedzir wieczorna a ja musze fo lekarza teraz bo kacper znowu ma infrkcje buzi boli go nic nie chce zjesc i ma bialy jezor;(dziewczyny czy jak babsztyl bedzie mi kazal przyjsc do lekarza poznym popoludniem to moge na mc pojechac na emergency albo isc do innej przychodni i do innego lekarza?
 
Biola ty mi niec nie mow...jak ja chce sie dostac do mojej GP to nigdy nie ma wolnych terminow...ostatnio 3tyg temu zapisywalam sie i mialam wizyte dopiero na ten poniedzialek,ktora odwolalam....a jak chcialam nowy termin ustalic,to mi pani powiedziala ze mam zadzwonic nastepnego dnia rano!czyli wczoraj,a ja zapomnialam....dzis chyba zadzwonie....tez jest masakra!

Gastone 0868828803 czekalam az mi przesle nr:)polecam naprawde
 
Witam się:tak:
I u nas choróbsko się panoszy:wściekła/y:Radek w nocy tak kaszlał,że się bałam,że zahafta całe łóżeczko,tudzież częśc pokoju:confused2:Matt się przebudził po 6-tej i zaczął pokasływac,ale zasnął jeszcze i spał do 7:30.Wobec takiego obrotu spraw,Radek został w domu bo jak cherla to ma tendencje zwrotne i gile po pas:eek:Matt póki co ok,ale zdarza mu się kichac coś częściej niż zwykle więc nie dam sobie ręki uciąc czy i on już się nie zachapał:confused2:
Radka zostawię do końca tygodnia w domu i jak dziś,jutro nie będzie poprawy to w piątek do lekarza wypad a Matta muszę obserwowac i w razie wu wtorkowe szczepienie przełożyc:confused2:No i wreszcie i ja zaczynam kasłac,ale póki co tylko to więc mam nadzieję,że nic więcej się nie rozwinie...I tak to...:sorry:
Mało tego,my nadal bez tv więc szału idzie dostac,naściągałam wczoraj bajek i dziś przynajmniej Radek ma co oglądac bo bym chyba nerwicy dostała wysłu****ąc,że się nudzi:eek:
Ewelcia co tam Szym znowu przeskrobał?
Barmanko osłabiony ciażą organizm to i łapie choróbska:sorry:Ja na swoim przykładzie wiem to doskonale:confused2:Zdróweczka:tak:
Katrina GP to pewnie i by mi pomogła tylko ja mądra na każdej wizycie zapominałam wspomniec o tym kaszlu i katarze a potem już mi się nie chciało do lekarza iśc i tak się męczyłam przez 5 miesięcy:sorry:Na własne życzenie po prostu:sorry:
Przy następnej ciąży będę mądrzejsza:-D
Biola nie wiem jak to jest z tymi kartami:no:Ja zawsze do swojej przychodni chodzę,choc nie ukrywam,że nie raz i nie dwa trza było na wizytę dzień-dwa czekac:sorry:Zdrówka dla bąbli Twych:tak:
MartaF dla Cię również:tak:
 
witam

oj widzę,że nie wesoło u was.kurujcie się kobitki i zdrówka dla dzieciaczków.
U nas odpukac zdrowo jest.

Biola a macie tam u siebie Out of hours doctor?
bo my z tego korzystamy,jak np.przychodnia zamknięta,albo właśnie jak nie ma miejsc w ciągu dnia,a sprawa nagła.Oni przyjmują wieczorami i bez problemu przyjmują na Mc czy też tak jak my mamy Gp card :tak:

ewelcia aż tak źle? co się stało?
 
Hejka.
Biola,Tichonku zdróweczka dla Waszych pociech.Naprawde współczuje Wam.
Barmanko Ciebie również złapało,kuruj sie.Zdróweczka.
Ja kończe jeśc sniadanko,i trzeba ogarnac troche domek.Dziś dzień prania,już jedna pralke wstwiłam z pościela.A tak dziś mi się niechce nic,masakra.Szkrabik się buja w swojej bujawce.
Miłego Dzionka.
 
reklama
Anineczko niewiem czy cosik takiego jest bo ja dopiero poczatkujaca odnosnie mc a tak to zawsze wolalam jak mam placic to isc do pl dr.ale bylam juz w przychodni i mamy wizyte o 2.45 wiec mam nadzieje ze kacperek wytrzyma,szlak mnie trafia bo znowy ma to infekcje buzi i mysle ze po wziewach tak ma zawsze staram sie zeby plukal buzie ale chyba niewystarczajaco ;(zobaczymy co powie lekarz
 
Do góry