reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

AsienkoM mloda wymiata...sliczna jest!Tichonku ja chyba teraz takie pudelko na szydelku wydziergam coby nie polamal hehehe:)a no lobuz straszny...juz prawie zasnal i nagle sie budzi i krzyczy,mama siku,ja mowie do niego ze masz pampersa idz spac..a ten nie pampa beee,chce na nocnik..jak juz siku zrobil to mu sie spac odechcialo,i znow 30min usypiania..razem mi zeszla 1h:( a pospi moze 30min!!! ech,....
 
reklama
Gliwa ano dopiero mialam te przyjemnosc :-)))
Wynajmowalismy dom przez agencje( ale nie jest wynajety przez agencje, po prostu znajomy tego goscia pracuje w agencji a ze ten byl w Anglii to tak wyszlo :-) ) Ale co fajne to dopiero po 3 latach sie okazalo ze jego zona nie mieszka w UK tylko u nas w Ennis.Noo czad:-)))) Ale nie narzekam.Nikt sie nie wtraca, maluje jak chce, robie co chce.No ale takue rzeczy jak piec czy kuchenka ktora jest wbudowana to juz ich sprawa:-)
Dobrze ze to kobieta, bo ten jej maz ciolek obiecal nam ponad 2 lata temu bramke i nic.A ona mowi no oczywiscie przeciez dzieci macie! Musza byc bezpieczne! No i nabajerowalismy ze psy nam robia kupy :-D

Posprzatalam chatke(tylko dol:-() i teraz siedze bo dziewczyny spia wiec nie bede sie tukla garami, a i taak musze odsapnac.Ide na kompa fotki wstawic na watek hobby :-)
 
Gastone-zdrówka u Was!!!dobrze,że to tylko akumulator:/a zdjęcia-tu też wklejaj!!!
AsieńkoM-co za modelacha:)))a na pierwszej chyba zidentyfikowałam Anulkę AsieńkiR?śliczne dziewczynki:)))))
Ewelcia-ale się już masz z tym Szymkiem:)a ta dziewuszka z linka-the best;))))
Marta-zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!
Aaniu-pewnie,że lepiej późno niż wcale-dzięki memu zapłonowi dziś me podniebienie szaleje z radości:)
a Dawidek mój dziś znowu szaleje w kuchni-deserek owocowy ze śmietaną i ciasteczka przekładane kremem krówkowym i bananem:)))ale mi dobrze;)chyba zacznę go szkolić w kierunku dań obiadowych;)))))))))))))))
 
Hejka, ja tak na szybko.
Marcel lepiej, w sensie już prawie "po".
Za to mnie rozłożyło na maxa, to samo co wcześniej - uporczywy kaszel, jedyna różnica to taka że przedtem choroba rozwijała się w 10 dni, teraz wystarczyły 2 dni.. Zajebiaszczo!! Drugi raz w tym miesiącu! Jutro nie ide do pracy, postanowiłam się wygrzać we wyreczku.
 
Barmanko ja od 20 tygodnia ciąży byłam chora praktycznie cały czas do rozwiązania:sorry:Nos zapchany,że bez kropel nie dawałam rady oddychac,kaszel,że mi oczy na wierzch wyłaziły i tendencje zwrotne miałam i tak sobie poczynałam aż wreszcie po porodzie GP mi antybiotyk dała i wreszcie przypomniałam sobie jak to fajnie jest byc zdrowym:sorry:
Zdróweczka i Tobie życzę
:tak:
 
witajcie

Tichonek - dlaczego Cię lekarz męczył w ciąży, zamiast wcześniej dać antybiotyk???? Ja w 5 mies. miałam zapalenie oskrzeli i dostałam Amoxiciline, przeszło i nie musiałam się długo męczyć, a kaszel i to duszący tez nie jest bezpieczny dla dziecka, bo może dojść do niedotlenienia... nie mówiąc o tym, że mi z gardła przeszło na oskrzela, a lekarka bała się, żeby jeszcze później na nerki nie poszło....
Akurat ten antybiotyk jest dla dziecka bezpieczny, więc lekarz mógł Ci ulżyć.
 
reklama
No coz 4rano a ja siedze na necie jednak bez lekarza sie nie obejdzie:(kacper od 5godz nie ma goraczki ale za to ma bialy jezyk czyli znowu jakas infekcja w buzi;(nikus maruda i spi z przerwami teraz daje koncert od 3:(ja chce do mamy buuuuuuuuuuu
 
Do góry