reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Aaaniu83 tak,jak na razie czuję się ok.
Nocka cała przespana,bez rewolucji :tak:
to chyba jednorazowy przypadek,oby :blink:

Aa doczytałam,że u was nocka ciężka.Współczuję,ale chyba niedługo mnie też to będzie czekac.
A podajesz Lence coś na noc?

To dobrze zeto byl jednorazowy wypadek i ze przeszlo
Lence podaje ibufen d poki co narazie ale czekam na przesylke od Mamy,wiec zobacze jak bedzie reagowac na vibrucol
Przed chwila zasnela ale nie tak jak kiedys odkladana do lozeczka tylko dyndana na rekach cala bluzke mi oslinila i spi a jak dlugo pospi to sie okaze.

Aaniu,Gliwa-wybawcie się na maxa:)))Aaniu-współczuje nocki...oby się już skończyło!!!
taki jest plan :tak:
A nocki chyba narazie beda trwaly tak jak do tej pory ;/

Anineczko dziekuje za przesylke
Tichonek dzieki ze podalas przesylke Asience
AsienkaM dzieki za podanie:-D

to tyle mala spi wiec mykam

Kasiuleczka az slinka cieknie...extra torcik
 
reklama
Lubiczanko a różnie się czuje,w zasadzie to nie lubię narzekac,ale mój m pewnie już się nasłuchał tych moich żali,że to ostatnia już ciąża i takie tam.
Śpię na szczęście w nocy jak dziecko,tak więc nie wstaję zmęczona,no ale wieczorami to już padam na pysk.

Oby J autko szybko naprawił. :tak:

Aaania83 no właśnie chciałam napisac,że Viburcol możesz kupic w tutejszych sklepach ze zdrową żywnościa i lekami homeopatycznymi.Tylko,że nie jest on w czopkach a w ampułkach do picia.Ale jak mama paczuszkę zrobiła już to tak na przyszłości mówię.
A co do body to jak mówię,ja tylko przekazałam.Podziękowałam już za nas wszystkie admince :tak::-)
A dobre są?

Kasiuleczko czy masz jeszcze jakiś talent o którym nie wiemy???
Przepiękny torcik,przepiękne czapusie Dominiczki.a w króliczku się normalnie zakochałam!!! :rofl2:
 
Kasiuleczko tort przepiekny:tak::-)mas ztalent-tylko pozazdroscic:)
Barmanko ja z cukrem nie jadlam nigdy prazochow..ja wlasnie lubilam z maslanak a,zsiadlym mlekiem lub kefirem:)
Nigdy tez nie jadlam z maka ziemniaczana:)

lece liste zakupow zrobic,bo m do Lidla na jakies zakupy wyslac trza,...mlody juz prawie spi a Nilla kta szuka:sorry2:
milego dzionka:)
 
Witam.Dopiero wlaczyłam laptopa,i usiadlam odpocząć i kawke spić.:-)Juz mam prawie wszystko przyszykowane,tylko trzeba podgrzac pozniej.:tak:Mały dziś dosyc spokojny,wiec jest oki.Troszke nerwowa byłam z rana bo sie nie wyspałam,ale juz mi przeszło.
Kasiuleczko śliczny torcik.:tak:
Aniaa to Lenka biedna sie nameczy przez te zębole
Miłego wieczorku.
 
Gizmo miał wypadek:-(potrącił go samochód,ciągle mi ucieka jak tylko drzwi sie otworzą:wściekła/y:całe szczęście nic nie połamał tylko jest sparaliżowany,dostał leki i leży przed kominkiem
 
Anineczko bodow nie mierzylam bo niunia spi wczesniej spala 15 minut :wściekła/y:teraz spi juz 20 wiec mam nadzieje ze bedzie spala dluzej ale jak zmierze to napewno sie pochwale :-D

eehhh dzis zauwazylam jak osiwialam maskara :szok:to co to bedzie za 10 lat bede siwa jak golabek ...

Milego wieczorku zycze
 
Kasiuleczka, jaaa pierdziu jaki tort :szok: Ty to normalnie zdolności masz że ho ho :tak: Bardzo śliczny torcik:tak:

Anie, Gliwa, udanej imprezki.

Lubiczanka, prażuchy pycha, spróbuj:tak:

Ewelcia, ja kiedyś jadłam z tego drugiego przepisu (tam gdzie wody do końca się nie odlewa i dodaje się zwykłą mąkę) i powiem Ci że jak dla mnie nie dobre były:dry: ale to zapewne kwestia gustu bądź też przyzwyczajenia.

Ania, a farba na siwe kudełki nie pomaga? Ja nawet nie wiem czy mam siwe czy nie, tak często farbuję że pewnie prędzej łysa zostane niż osiwieje :-D Ale za to mój m to normalnie gołąbek się robi :szok:

A my dziś byliśmy - w końcu - na zaległych urodzinkach u małej Asi. Marcel oczywiście nie chciał wracać do domu, i w drodze powrotnej był lament:baffled:
A teraz zerkam sobie na stronki Ikea co by miec więcej argumentów za tym by M zabrał mnie na szoping :-D
 
reklama
Barmanko dokladnie tak jak piszesz,ja jadlam prazoki zrobione z tego przepisu....kurde wy z Lodzi nasi znajomi z Pabianic(toz to blisko Lodzi)ja z okoloc Radomia,a inna nazwa...;-)tak smao jak u nas potocznie na placki ziemniaczane mowi sie bliny...duzo osob tego nie wie...ale np.kolezanka Ukrainka tez na placki ziemniaczane mowi bliny- w sumie oni bardziej blińciki:)
Marta byliscie u weta?biedy piesio:)

lece klecic placek-jakis jablecznik:-pdzis u mnie zlot czarownic-przed chwila sie dowiedzialam:tak::-)
 
Do góry