reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Która zgadnie co miałam dziś na obiad?;-):-) Kapuśniak, plus prażuchy:tak::-) Myślałam że Marcel nie tknie takiego "wiejskiego" jedzenia, a tu proszę - pozytywnie mnie zaskoczył :tak:


Josia, ja zaczęłam rozszerzać około 6 miesiąca. A to dlatego że karmiłam piersią, a na takim mleku (odciąganym) kaszki nie gęstnieją. Mleka modyfikowanego podać nie mogłam bo Marcel miał skazę. Dopiero jak pediatra zaleciła podawać specjalne mleczko wtedy też zaczęłam robić kaszki. Zaczęłam od kleiku na noc ;-) Zresztą powiem ci że do tej pory taki schemat mamy, rano na śniadanie kaszka (owocowa) a wieczorem kleik. Z perspektywy czasu myślę, że mogłam trochę wcześniej wprowadzić te kaszki...

Gliwa, a jaki jest Twój ulubiony serial?
Gdyby mnie jutro nie był to udanej imprezki :tak:

Ania, ja wizytę miałam na mc :tak:
Tak, dziecko może częściej robić kupkę jak ząbkuje.

Tichonku, ja też chodzę do dentysty w Pl. Ale ostatnich kilka wizyt w Pl kilka razy schodziłam z fotela bo słyszałam "wszystko ok", więc jak byliśmy teraz w maju to sobie darowałam wizytę. No i to chyba był mój błąd :zawstydzona/y: Po tej drugiej ciąży bardzo mi się organizm posypał, i jak widać konsekwencje są do teraz :-(

Marta, piękna altanka!
 
reklama
Aniaa uwierz mi,że po szkole Radka nie mam w ogóle czasu:no:On kończy,czasem ma jakieś zajęcia dodatkowe do 14:10, wraca do domu,robimy lekcje,obiad wstawiam,zanim zje to już jest około 16:00:sorry:To już ciemno:sorry:Na autobus ode mnie jakieś 40 minut drogi,którą Radek już po szkole wcale nie pójdzie:no:Zanim bym dojechała....Popołudnia jak u mnie odpadają:no:Jeszcze autem to może i bym pojechała ale autobusem nie ma szans:no:
A teraz to ja jestem już uwięziona w Swords na maxa,jutro P znów do pracy i co najmniej do 19:00:wściekła/y:Na prawdę nie mam jak gdziekolwiek,do kogokolwiek pojechac:no:Ewelci,Zgadze już wizyty obiecałam i doopa,nie mam jak:no:Tylko niedzielę mamy na zakupy spożywcze i wszelkie inne i nawet nie wiem kiedy ta niedziela mija:-(

Dziś P wrócił,pół godziny temu:sorry:
Pewnie za to styczeń-marzec będzie po 17:00 w domu bo to zawsze słabszy okres w pracy,może wtedy nadrobię braki towarzyskie
:sorry:
 
DZIĘKI,ALTANKE ROBIŁ k A JA DO TEJ PORY WALCZYŁAM Z NETEM:-(DZWONIŁAM,PROSIŁAM i zobacztmy

kamcia ja mam lepszy pomył, na zakończenie roku wybierz sie do cashel
 
Aniaa ja rownież dziękuje za dzisiejsze popołudnie,spacerek i pogaduchy.Pamietaj zawsze mozesz namnie liczyć i sie wyżalić.:tak:Aby dzisiejsza noc była spokojna.
Tichonku no szkoda bardzo,ale moze kiedys dasz rade aby spotkac sie w Balbriggan.
Dziewczyny to fajniutko że spotkanie Wam sie udało,:tak:
Barmanko oglądam moje seriale na Tv4 od pon.do pt.od godz.17.:-):-DTu za zęby to sie cenia,my tez zawsze jak jesteśmy w kraju to odwiedzamy dentyste.
Dobranoc.
 
Marta Tw9oja sis wymiata;-):-D:-D...altanka swietna!
Barmanko zabije Cie chyba za te prazochy:wściekła/y::wściekła/y:i ta kapuste:wściekła/y:...ja nigdy tego razem nie jadlam,ale raz pojechalismy do znajomych i akurat zostalo im z obiadu,obzarlam sie jak swinka:eek::crazy:...u nas nie mowi sie prazochy tylko PORKA:-)...ale jeszcze nie probowalam tego gotowac...moja mama robila kilka razy,ale nie potrafila zrobic tak dobrej PORKi jak babcia moja;-)....

spadam spac...
pa
 
a co to są prazochy????????????
no witam
Marta-nie no bombowa jest ta Twoja Siostra...a koleżanka jak głową macha:)))))))))))))
niestety to tyle-J w pracy a czwórka wspaniałych się domaga mojej uwagi-tak więc miłego dnia Wam
 
reklama
Do góry