reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dzięki za miłe słowa-komplementy się należą twórczyni-Kasiuleczce(raz jeszcze ukłon w Twą stronę):)))
dziewczynki-fajnie,że mogłyście się spotkać-zazdroszczę
Aaniu-o matko-ale przeboje nocne:/oby ta noc była znacznie spokojniejsza:)
Barmanka-u mnie dzieci mają 1000pomysłów na prezent-a ja chciałabym żeby służyły im dłużej niż kilka chwil...a-eurob to właściwie to samo co monop.:)))
przepraszam-ale Mykam;)dziś moje Kochanie wróciło normalnie-ale jutro praca:(((
 
Witam

Tichonek, Renni, Asienka_r i Dyta dzięki za spotkanko, fajnie tak sobie posiedzieć i pogadać.

Zuzia padła w samochodzie i spała ponad 1,5 godziny, ale ja za to miałam mega ból głowy.

Aniaa jak ma iść Zuzi ząbek to zawsze jakiś czas przed pojawieniem sie ząbka robi właśnie częściej kupki, ale to tylko w jeden dzień zrobi 2 kupy i potem już znowu wraca do swojego rytmu.
Tak jak dzisiaj po spotkaniu zrobiła kupę do nocia a potem nawet nie wiem kiedy bez uprzedzenia zrobiła rzadziutką kupę do pampersa.
Ewelcia no to fajnie, że wizyta udana, ja tez teraz musze czekać 6 tygodni na wyniki.
Gliwa, Aniaa fajnie, że wasze pogaduchy udane i Ani poprawil się humorek.
Barmanka no ja też wolałabym białe plomby. Jak to wygląda, roześmiejesz sie a w buzi ciemne plomby, rozumiem małym dzieciom póki mleczaki mają a potem to już nie.
Kamcia szczęściara
Lubiczanka śliczne zdjęcia, a Dominisia jak słodka
Kasiuleczka czapy zawaliste
 
Ostatnia edycja:
Bry wieczór:-)
Ale się nałaziłam dziś,nogi mi w wiadome miejsce włażą:confused2:
Dzięki dziewczynki za spotkanko,jak zwykle mało czasu,żeby o wszystkim innym niż o dzieciach pogadac:-D
Ania,Zuzia,Natalka jakie już pannnice:szok:Masakra jak ten czas zapiernicza:eek:...No i się dowiedziałam,że niestety dziewczynki chcą zjeżdżac z wyspy,co niektóre już tuż,tuż:-(Z kim ja będę kawkowac?:-(
Aniaa,GLIWA no szkoda,że Was nie było.Aniaa podałam AsieńceM gifta dla Lenki:tak:
GLIWA ja do Ballbriggan niestety się nie wybiorę na kawkę bo muszę Radka ze szkoły o 13:10 odebrac,dziś też mało co posiedziałam a jakbym jeszcze miała autobusem jechac to wcale bym na tyłku nie siadła i już musiałabym wracac:sorry:
Kamcia ale fart!Gratki:tak:
marcysia no właśnie mój P od około 3 miesięcy cały czas tak pracuje
:wściekła/y:
Lubiczanko no słodyczka masz takiego doma,że coś pięknego:tak:Czapusie toże piękne,Kasiuleczko szacuneczek:-)Ale ładnemu we wszystkim ładnie;-)
Aniaa tak,te kupki to przez ząbkowanie:tak:Matt też teraz robi 4-5 dziennie:sorry:Asieńka_r dziś widziała jakie ma spuchnięte dziąsła:sorry:Ale dwie jedynki w końcu z lekka ruszyły więc niedługo będę miała zajączka w domu:-DCzekamy póki co;-)
Barmanko i my familijnie do dentysty chodzimy w Polsce.Radek przegląd,ja (na szczęście) tylko ściąganie kamienia a P leczenie:tak:No ale ja przed przylotem tu,wyleczyłam wszystkie nawet najmniejsze plamki na zębach więc teraz tylko pilnuję,żeby coś się nie porobiło.Na szczęście po jednej i po drugiej ciąży zęby nic a nic nie ucierpiały:-)Wyłażenie włosów po ciąży też nie wiem co znaczy:no::-)
Josia tutejsza nurse mi powiedziała,że mam zacząc rozszerzac dietę Matta po ukończeniu 17-tego tygodnia życia:tak:A Adaśko jak na Przeszczęście przystało jest prześliczny
:-)
 
Ostatnia edycja:
wrzucam obiecaną fotke IMG_5460.jpg-

kupiłam noteboka więc teraz jak mój padnie to bede miała zastępczy :-)
 
Dzieki dziewczyny za odpowiedz

Tichonkuwiem wiem AsienkaM juz pisala info na gg:-)musialas podac bo ba przeciec do mnie masz dluuuga droge aby dotrzec ale wiem wiem P pracuje do pozna wiec Ci wybaczam ale mam nadzieje ze niedlugo sie spotkamy no i nasze dzieciaczki w koncu by sie poznaly czyt.Lenka i Matt:-)bo starszaki sie znaja:-)
A ktora zjezdza do kraju?

a wlasnie co do spotkania u nas w Balbriggan to moglybysmy sie spotkac jak Radka odbierzesz ze szkoly nie wykrecaj sie:-)

Ide kapac obsranca :-D
 
Marta niezła robota:)
A jak będzie trzeba to z chęcią pojade do Dublina na zakończenie tego festiwalu:)
Dziś idę spać szybciej, bo padam dobranoc
 
reklama
Do góry