reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ehhh szkoda ze w poblizu Galway Ikae nie ma tez mnie sie marzy taka lampka kwiatuszek do pokoju mlodej, u mojej Olivy stoi taka normalna lampka ktora tu na wyposazeniu mieszkania byla, i ta uzywamy do czytania bajek, jak skoncze czytac gasze i zostawiam takie urzadzonko z jednej strony sie wkladalo zapach z z drugiej strony sa takie 3kolorowe male zaroweczki.Jest ciemno ale widac stoliczek lozko wiec jak mloda wstaje do ubikacji w nocy to nie obija sie o sciany.
AsienkoM gratuluje zebolka
Anineczko nie przemeczaj sie
 
reklama
Anineczka mowisz ze gwiazda daje polmrok?
To musze kupic a raczej kogos poprosic.Moj Max ma ksiezyc i faktycznie troche jasno a on spi cala noc z zapalona lampka.
Ja mam jeszcze zuczka i kwiatka.zuczek tez raczej jasny choc moze ciut ciemniejszy od ksiezyca.
Kwiatek jeszcze zapakowany:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam
Gastone-no i tak to jest z tymi telefonami:/Ja też tylko wieczorami(albo raczej w nocy)mogę myć podłogi-szczególnie ze względu na Daniela,który jak tylko widzi mamę z mopem to na krok jej nie odstępuje i się ślizga-co kończy się setką upadków:/
Aaniu-jak nocka?
Kasiuleczko-a jak Tobie się spało;)))Oj-ja też wolałabym mieć gdzieś tu bliżej ikeę:/
Anineczko-jak taka miekką pupkę masz,to M pewnie radość ma i uwielbia ją "mośtać";)a tak serio-nie dawaj się i twardo odmawiaj-przecież to dla Twojego dobra!!!!

No jeszcze raz miłego spotkania Wam Dziewczęta!!!!!!!!!!!!!!!!
A reszcie miłego dnia zyczę
 
Hejoo, zaraz zmykam zjeść śniadanko, szybka kawka i biorę się za sprzątanie łazienki.
Dziś wizyta u sadysty:baffled:
No i chcę wejść do Smyth rozejrzeć się za jakimś prezentem gwiazdkowym dla Marcela, a zupełnie nie mam pojęcia co mu kupić:crazy:
Ejjj powiedzcie mi czy są jakieś fajne gry logiczne, zręcznościowe dla właśnie 2- 3- latka?

Ania, mówisz że kwiatek i gwiazdka dają tyle samo światła?

Lubiczanka, rajuśku jak ja bym chciała żeby Marcel też napisał list do Mikołaja z życzeniami swymi :sorry: ułatwiło by mi niesamowicie. No w tym roku na prawdę mam zaćmę totalną!

Ewelcia, hmmm mówisz że muszę mężowego ładnie poprosić?... Może to by i przeszło ale jakieś...10 kilo temu :confused2::cool2: teraz to ja gruba, brzydka i nieatrakcyjna :-D

Anineczka, dzięki kochana za opinię..Normalnie chyba kupię oby dwie!:sorry::-D a co tam - przydadzą się przecież, prawda?;-)
Oj szkoda że Ty tak daleko od Dublina mieszkasz bo też bym Cię fryzjerowo wykorzystała :zawstydzona/y: tak mi się balejaż marzy.. A z czystej ciekawości zapytam, na jakich farbach pracujesz? Sprowadzasz jakieś z Pl?

Gastone, dlaczego Max śpi przy lampce? Męczą go jakieś strachy czy tak się przyzwyczaił?

Dziewoje miłego spotkania!!
 
Witam

Dzieciaki w placówkach,ja po śniadanku kawkę piję.Już poodkurzałam i wstawiłam pranie.
Zaraz za podłogi się wezmę.Zupkę mam z wczoraj to tylko coś później sklecę jeszcze bo u chłopaków zupka to za mało.

Barmanko powodzenia u sadysty ;-)
Ja to wiesz tak okazjonalnie robię te włosy,żadnych ogłoszeń,tłumów klientek nie ma,bo nie chcę zbytnio się ogłaszac by mnie nikt nie podał do tax office,że prowadzę działalnośc na czarno,słyszałam,że niezłą karę można za to dostac.Zazwyczaj są to mamy z Antka klasy,tak po cichu czasem sobie coś zarobię.
W związku z tym nie sprowadzam żadnych większych ilości farb,ani też nie zakupuję dużo bo mi się nie opłaca.
Ale robię na welli,ale zazwyczaj chcą jednokolorowe balejaże (blond) to i w bootsie kupuję rozjaśniacz.Nic specjalnego :sorry:


Lubiczanko no właśnie też musimy list do M napisac.W zasadzie to Matt dyktuje,a ja piszę :-D

Gastone no widzisz,to tak jak ja masz z tą lampką,jednak gwiazdka,która ma granatowy plastik jest lepsza do spania.
Jak rodzinka? Zdrowieje?

Ewelcia Szym to daje czadu :-D:-D

AsieńkoM dzięki,ostatni raz w poniedziałek się namęczę,a później to już laba.
Aż się zastanawiam jak ja mogłam pracowac w pierwszej ciąży do 38 tygodnia.Starośc :eek::-D

Jejku jak mnie wkurza to moje kocisko.Nie wiem dlaczego,ale wyciąga mi z brudów skarpety czy też inną bieliznę i mi przynosi.Nawet wchodzi do chłopaków pokoju i znosi na dół ich piżamy czy inne ciuchy,których nie pochowam dobrze.A ja chodzę i odnoszę :wściekła/y:
 
Barmanko nie przesadzaj zes gruba...;-):-)widzialam Cie na wlasne oczy przeciez:)

Szym lubi ogladac katalog Argosa i wyczail kombajn i caly czas mowil ze chce na mikolaja kombajn,a teraz jak sie pytam co chce od mikolaja to mowi ze prezienty:cool2::-D...gadam mu ze jak bedzie grzeczny to mu mikolaj przyniesie prezienty a jak nie to nic nie dostanie....no i jest grzeczny przez 5min,wiec mu przypomniam i znow mam 5min spokoju i tak w kolko,....

Anineczko
nom Szym daje czadu...ostatnio uslyszal jak m mowil zajebis*ty i on probowal powtorzyc,a m mowi jedwabisty SZymon,jedwabisty i Szym pije herbate a za chwile gada,hubata jedwabista:-D;-)

Dziewczynki udanego spotkanka...


a ja dzis na cytologie ide na 15;-) i to z buta,bo dzis mam Nille i m bedzie z nimi siedzial,na razie do dentysty pojechalll..;..

Barmanko powodzenia u dentysty;-)
 
Anineczko-hahahaha-a to kocica:)))))))))))))))))))co do listu-Dadzia rysuje to czego nie potrafi napisać:)
Barmanka-trzymaj się dzielnie dziś na fotelu!!!Co do listu-noooo-Dawid taki odpicował,że m zbankrutuje na jego prezenty(dobrze,że J ma nadgodziny;))))Co do gier-ja nie wiem...kiedyś był chińczyk i monopol i rodziny godzinami grały...a teraz taki wybór i powiem Ci szczerze-na jeden dzień-w dodatku na chwilke:/Nie wiem co jest-chyba za duzo technologii w zabawkach jest teraz i dzieci już tak nie doceniają takich gier:/
Ewelcia-nie,no Twój Synuś na łopatki mnie powala:)))))))Daniel jak na razie jest na etapie"du.a" i "ale jaja"
A teraz się chwalę(i Kasiuleczkę tez-bo to jej dzieło-tzn to na główce;))) GEDC0374.jpgGEDC0386.jpgGEDC0383.jpg
GEDC0382.jpg
GEDC0373.jpgGEDC0369.jpgi Danielek w swoje urodziny:)
 

Załączniki

  • GEDC0383.jpg
    GEDC0383.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 49
  • GEDC0382.jpg
    GEDC0382.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 41
Ostatnia edycja:
reklama
ewelcia :-D:-D Szym jest nie do podrobienia,aż mi się przypomniało "no i h..":-D

Lubiczanko do białej gorączki mnie doprowadza ten kot,już zniosła z góry pasek do spodni :crazy:
A z tymi grami masz rację,za dużo techniki i nowinek mają dzieciaki.U nas to jak na razie jest mania puzzli.
Nawet wczoraj kupiłam śliczne w Lidlu "101 dalmatyńczyków" za 3.99e i chłopaki uwielbiają je układac.Tak więc na pewno dostaną kilka pudełek od Mikołaja.:tak:
Na szczęście w ich pokoju zabaw zepsuł się laptop to i nie mają jak grac,ufff :sorry: za to multiroom działa,choc Antek już rozbroił pilota :crazy: no ale jak mówię,teraz potrafią przesiedziec cały dzień przy puzzlach,a mi to gra.

Ewelcia powodzenia na cytologii.
Ja się wczoraj wkurzyłam bo powinnam miec dzisiaj wizytę u GP w ramach maternity,a babka w recepcji mówi,że dopiero wolny termin 28 listopada...jak ja mam wizytę w szpitalu 3 dni później.I to gdyby mi siuśki badał lekarz,ale ja do pielęgniarki chodzę...odwołam tą wizytę bo 3 dni później będę w szpitalu.
 
Do góry