reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dobrze,że na orzechy a nie na nabiał,pszenicę czy jaja bo tego wszędzie pełno a bez orzechów da się życ:-D

kochana, ja bym sie tak nie cieszyla, orzechy sa niemal wszedzie ;) Przyjrzyj sie etykietom na opakowaniach, czesto jest napisane, ze zawiera sladowe ilosci orzechow... Fakt jest taki, ze fabryki czesto czyszcza maszyny orzechami - czy jakos tak... stad sladowe ilosci orzechow w produktach, w ktorych bys sie nigdy tego nie spodziewala :confused::sorry2:
 
reklama
Anineczko,Dranissimo nie mam aż tak silnej alergii na nie:no:Ostatnio mnie wysypało po 3 dniach jedzenia orzechów po mniej więcej dwie garstki dziennie:sorry2:Ale ostatnio się zapomniałam i wciągnęłam Snickersa (skoro nie mogłam dietowac przez 10 dni to hulaj dusza:-D:-D) i nic się nie wydarzyło:no:Ba,nawet po Halloween zjadłam ze 3 fistaszki z Radkowych zdobyczy i też nic:tak:
A wczoraj na śniadanie jadłam płatki z miodem i orzechami na mleku i jest ok
;-)
A że praktycznie na większości produktów pisze:może zawiera śladowe ilości orzechów arachidowych to wiem,co Wy,ja nie taka ciemna:-D
Widac nie mogę jeśc w większych ilościach:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Anineczko-no ja bym pokombinowała żeby tym razem umowa była na J.Kupimy dekoder a ten,który mamy jest na własność,więc o drugi nie musiałabym się martwić:)
Tichonek-ja tam nie za bardzo wierze w te alereny i testy.Kiedys widziałam program,że praktycznie każdemu pokazuje jakies uczulenie na cuś,a w rzeczywistości ten ktoś je wszystko:/tak więc pewnie gdybym sobie zateściła to pokazałoby mi uczulenie na horalky,tudzież inne słodycze-a jem i nic mi nie jest:)
 
Lubiczanko ale jak macie już jedną umowę to wystarczy dodac do niej opcję multiroom.Najlepiej zadzwoń do nich na infolinię i podpytaj.

Tichonku ależ wiemy,żeś nie ciemna,tylko tak to napisałaś,że myślałam,że nawet śladowe ilości mogą Ci szkodzic :-p tym bardziej,że dopiero później uświadomiłaś nas,że jadłaś i nic nie było :blink:
 
Hej Wam!
Ja lenia hoduje. Obiady z wczoraj,a sprzątać mi sie nie chce :p
Brzuch mi sie juz daje we znaki od tych antybiotyków. Dzis se normalnie len wypilam i myślałam ze zwrócę. Dobrze to robi na flaki ale wypić to to..:-/
Gastone-zdrowka Maxowi! Mam nadzieję ze resztę Was chorobsko oszczędzi..
Lubiczanko- ja juz dziś buziakuje urodzinowo Danielka,bo nie wiem czy jutro uda mi się cos skrobnac. Zdrowka i wiele radości Twemu 2latkowi życzę!
Nie wiem co tu jeszcze,bo jak zwykle piszę jakis czas po nadrabianiu..

Miłego weekendu!
 
Ostatnia edycja:
O i jeszcze mi się wspomniało,że w zeszłą niedzielę Margaritta poczęstowała mnie chlebem z orzechami,własnoręcznie wypieczonym przez jej G (nie wiem-wiedziała coś i dobic mnie chciała czy co:-D:-D:-D)zjadłam 3 kromeczki i też nic się nie wydarzyło więc źle nie jest;-)Aczkolwiek nie pokuszę się o przegryzanie sobie garstki orzechów przed tv:no:Masakrę miałam po tych 3 dniach z orzechami:szok:Nie wspomnę o poprzednich 2 miesiącach z pokrzywką:baffled:Nikomu nie życzę:no:Straszne pieruństwo:sorry2:
Dobrze,że mam 2 odcinki M-ki ściągnięte,zaraz sobie z palucha obejrzę i będę miała namiastkę telewizji bo ja nie przyzwyczajona do takiej ciszy w domu:baffled:No szlag trafił dekoder,jak nic:angry:Trza się za jakąś ofertą świąteczną rozejrzec:sorry2:A to wszystko przez to,że mi SKY co chwile swoje oferty przysyła i chce mi na chatę wejśc...no i się wzięło i spierdzieliło,no!:-D
 
Tichonku a może jakiś pan od sky kabelki wam poprzecinał? :-D:-D
szczerze współczuję,wiem od poniedziałku co to brak tv,nie oglądam właściwie przez cały dzień,ale coś musi mi chodzic za uszami,najczęściej programy informacyjne :blink:
Ale to umowę macie dalej? Może trzeba odesłac do N (chyba N macie,tak?) i przyślą nowy?

pojadłam i co bym napisała? że przed tv idę się walnąc,no ale ....:baffled::-D
Ale już M jedzie na lotnisko,o 18:30 ma wylot.

zrobiłam popcorn...w sam raz na posiedzenie przed tv :baffled::rofl2:
 
Anineczko-ale akurat nam się umowa w listopadzie kończy...a dla nowych użytkowników zawsze najlepsze oferty mają:)))))
Madbebe-prześlicznie dziękuję za pamięć:tak::-)pamiętam jak mój Tatuś musiał pić siemię lniane na żołądek-namówić go do wypicia graniczy z cudem;)))Zdrówka i o niebo lepszego samopoczucia życzę:)
 
reklama
Do góry