reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Aniaa o kurcze skad ten kleszcz sie u Ciebie znalazł.Masakra.:szok:Ja jednak Kochana jutro nie pójde na przedstawienie,coś innego mi wypadło.
MartaF zdróweczka i udanej imprezki.
Barmanko to mężuś bedzie miał kare,jak nie posprzata.:-D
A My z Igorkiem sobie leżymy u góry,Mężulek jeszcze w pracy.Troszke dziś po układałam w szafkach z nudów,to z bratem porozmawiałam przez skeypa.To do rodziców zadzwoniłam,porozmawiałam z mama i tata.:-)I tak zleciał dzionek.
Miłego Wieczorku.
 
reklama
Anineczko-właśnie nic osłonowego mi nie dał raczej. Biorę jakies dwa leki,jeden antyb.na pewno,a drugie nie wiem.Jogurty jem tylko.
Zaraz koles przyjedzie po kompa. Dobrze ze mamy drugiego. Mówił A. ze youtube mógł nam nabic licznik sciagania :-o Wikta bajki ogląda codziennie.. Nie wiedziałam ze to tak działa. Siet!
Aniaa-dzizas,dobrze ze znalazlas tego kleszcza!
 
Ostatnia edycja:
witam!
oj bizi dzis mialam,z rana obiad zaraz przed 11 wybylam i wrocilam po 15...Szym padl przed16 a ja z szydelkiem kombinowalam:baffled::rofl2::-Dale jak narazie nic nie umiem..mam nadzieje ze sie naucze;-)...jutro do pasmanterichce skoczyc oblukac co maja:sorry2:
Ania jestem w szoku ze kleszcza milas:szok:
Tichonku niezle bys zrobila z tym kolesiem ze Skaja:-D
Anineczko a Ty juz zwarta i gotowa na przyjazd meza,weza!
Marta zdrowka dla Szymka:)

M dzis byl u dentysty,i zrobila mu 3 zeby za jednym zamachem...tzn,jednego mu zaczela tydzien temu(kanalowo)dzis skonczyla i cyknela jescze jedynke i trojke:)....z MC zaplacil 90e za wsio i do tego juz ma usuniete 2lub 3 i w piatek znow jedzie na usuwanie...a ja w poniedzialek:)....
 
Ostatnia edycja:
Aniaa o kurcze skad ten kleszcz sie u Ciebie znalazł.Masakra.:szok:
Sama nie wiem i sie zastanawiam skad

Aniu to do zobaczenia jutro:-p:rofl2::cool2:
Do zobaczenia:-)

witam!
oj bizi dzis mialam,z rana obiad zaraz przed 11 wybylam i wrocilam po 15...Szym padl przed16 a ja z szydelkiem kombinowalam:baffled::rofl2::-Dale jak narazie nic nie umiem..mam nadzieje ze sie naucze;-)...jutro do pasmanterichce skoczyc oblukac co maja:sorry2:
Ania jestem w szoku ze kleszcza milas:szok:

M dzis byl u dentysty,i zrobila mu 3 zeby za jednym zamachem...tzn,jednego mu zaczela tydzien temu(kanalowo)dzis skonczyla i cyknela jescze jedynke i trojke:)....z MC zaplacil 90e za wsio i do tego juz ma usuniete 2lub 3 i w piatek znow jedzie na usuwanie...a ja w poniedzialek:)....
Sama tez jestem w szoku...
A co do dentysty to bardzo malo zaplacilas
Bedziesz cwiczyla ,cwiczyla i w koncu Ci wyjdzie ja tez sie przymierzam ale musze najpierw kupic szydelko i wloczke :-)
 
Anineczko-my też zawsze się w leki obkupujemy w pl:)
Aaniu-szczęście wielkie,że zgładziłaś"dziada";)
Barmanka-no własnie do tej pory mieliśmy na mnie,a teraz chcemy na J wziąć polsat-pół roku za free i multiroom też za free:)))Czyli fajna promocyjka...choć nad Nką się zastanawiamy:)
 
Anineczka, a próbowałaś tutejszego Infacol zamiast Espumisan? Wapno musujące możesz kupisz - jak poprosisz a aptece to na zamówienie przywiozą hihi:-D tak mi raz zaproponowano ;-). Probiotyk mam stąd Restore - Protexin , co o nim sądzisz? Liste jak dla mnie masz super (tylko ten spray do nosa musiałam sobie sprawdzić bo nie wiedziałam co to ;-)), potrzebne rzeczy i na pewno wykorzystasz tym bardziej że masz dwójkę starszaków. A myślałaś jeszcze o jakiś czopkach p.bólowych? (tutaj - chyba, bo nie jestem pewna) dla takich maluszków nieosiągalne. Aaa i jeszcze wapno mamy w syropie.
A jakie masz zdanie nt smecty? Pytam z czystej ciekawości :tak: no i idąc dalej za ciosem - co podajesz dzieciom przy biegunce (mówię tu o maluszkach co na kleiku jeszcze są)?

Gliwa, a bo u nas ze sprzątaniem to równouprawnienie jest ;-) Każdy sprząta po równo. Nie dam z siebie zrobić Uciemiężonej Matki Teresy Polki:blink:

Lubiczanka, ja też właśnie o eNce myślę. Kręci mnie ten dekoder z nagrywarką i dosyć sporo kanałów hd (chciałabym kupić w okolicach świąt - wtedy będą fajne promocje).


My też na przyszły tydzień zapisani do dentysty, tylko że w różne dni bo nie chcemy nikomu Marcela zostawiać, a z nim pod drzwiami gabinetu to chyba byśmy ześwirowali:nerd:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Barmanko protexin używam,a jakże.Lakcid brałam też ze względu na psa :zawstydzona/y: jak ma zwierzak jakieś nie dolegliwości żołądkowe to to używam,no i dzieciom też podaję przy biegunce...jak wszystkim to wszystkim :-D a i przy biegunkowych sprawach to podaję tylko probiotyki i orsalit (też z Pl niestety) no i dietyja :tak:

A co do smecty ,no cóż są dwie szkoły.Ja należę do tej drugiej że smecta niepotrzebnie wstrzymuje biegunkę,a co za tym idzie wstrzymuje wirusy w organizmie i tym sposobem biegunka trwa dłużej . :tak:
Już nie wspomnę o tym ohydnym kredowym smaku i zawiesinie,która się nie da przełknąc,sama nie jestem w stanie tego wypic,a mam dac dziecku?fuj.
Kazałam zakupic mężowskiemu czopki 50mg,mam nadzieję,że kupił.:tak:
Czopki glicerynowe mam za sprawką madbebe ;-)

No i nie próbowałam Infacol,nie wiem dlaczego,chyba kwestia przyzwyczajenia do espumisanu :confused::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry