reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Rety jak mnie suszy. Nie wiem czym pragnienie zagasić. Teraz pije coca cole. Mężowy zaserwował na obiad wrapy takie jak robi u siebie w restauracji (hiszpański tapas bar), nie były pikantne, ale to chyba wszystko przez to pesto, albo ser, albo już sama nie wiem co...

Lubiczanka, Tichonek, co do mleka hungry baby to ja znam trochę inną historię.. Teoretycznie napisać mogę bo wiem że zainteresowane osoby nie znają polskiego i tego nie przeczytają, praktycznie chyba nie mi jest oceniać "kompetencje" ichniejszego gp....
Ale wiecie jak człowiek się nasłucha takich historii to ja się nie dziwie że na poważniejsze zabiegi czy leczenie rodzinki wybierają polskich lekarzy albo w ostateczności wolą jechać do Pl.
Dziś też usłyszałam opowieść pt trzeci migdałek u dziecka.

Tichonku, ja na ogłoszeniach pisałam że mam do oddania żel Teetha, ważność do stycznia. Jak wykombinujesz w jaki sposób mogę Ci go podać to ci podam. Bo rozumiem że Wy macie wolną tylko niedzielę (w sensie że mąż ma niedziele wolne)? W ostateczności moge wysłać Ci pocztą, bo rozumiem że potrzeba żelu na gwałt. to jak - chcesz?

Renni, nam też na szczęście choróbska przeszły, Marcel się nie smarka - więc pożegnałam się z fridą, ja już nie kaszle - więc czuję się jak nowo narodzona.

Gliwa, u nas tylko przy czwórkach był problem, biegunki glutek dostał. Przy wcześniejszych fakt był marudny, żeby mu ulżyć smarowałam dziąsełka żelem (najlepiej Teetha się sprawdziła) ale temperatury nigdy nie miał - nigdy nie podawałam mi niczego przeciw bólowego, w nocy też nam się nie budził. Często gęsto przegapiałam moment kiedy ząbek wyszedł. Życzę by i u Was tak spokojnie Igorek przechodził ząbkowanie.
 
reklama
Ja jak po ogien jak zwykle:-)

Wieeecie ja gazu tez nie lubie ale ja mam wszystko na gaz ale za to rachunki niskie.
Barmanka wiec ja na taka czape jak ta fioletowa uzylam 1 motek 100 gram.To jest grubsza welna.
A te z trzema kwiatuszkami sa z cienszej welny i na czapusie uzylam tylko 50 gr .
A skanera nie mam:-(
 
Barmanko dziękuję Ci bardzo,kochana ale nie trzeba...Ja mam dwa żele z Polski,ale właśnie myślałam nad zakupem jakiegoś ichniego:sorry2:Ja sobie kupię chyba ten Teetha,skoro mówisz,że dobry...Tylko co lepsze:żel czy granulki?Jest jeszcze Bongela (tak to się pisze:confused:) i nie wiem co lepsze:sorry2:
Nie mam nawet jak się wybrac gdziekolwiek bo skoro w sobotę P pracuje to niedziela będzie spędzona na zakupach spożywczych:confused2:No i mamy w planach zakup kurtek dla dzieci więc dłuższe łażenie się zapowiada.Nie lubię takich niedziel a mój P jeszcze bardziej,ale jeśc coś trzeba więc zakupy musimy robic:sorry2:I taka oto niedziela:crazy:
 
ewelcia współczuje niegrzecznego synka :sorry:
gastone ta fioletowa co mała ma na sobie najładniejsza:tak:
współczuję z tą kuchenką... no i z wascicielem.. ja nie lubię jak nie mogę porozmawiać osobiście i żeby czasem zajrzał i spytał czy wszystko ok..:/
ania gratuluję ząbka :-)

to by było na tyle chyba :-)

 
Dzień dobry:)
Barmanka-ale mnie gp nie kazał dawać tego"hungry"...sama robię mixy-całe szczęście Młoda toleruje wszystkie mleczka:)))Żeby nie mówic,że lekarza swego całkiem zlewam-bo wagą Mikusi juz dawno przestałam się przejmować;)Ale jeśli o poważniejsze sprawy zdrowotne chodzi to masz rację-też wolałabym chyba aby Pl lekarz się zajął;)
Tichonek-ja mam żel po Danielku,bo chłopię nie dawało mi do wiwatu z ząbkami-raz uzyliśmy i tak nie widziałam efektu i czop w ruch poszedł...Kiedyś żeli nie było i mamy zęby;)Inna sprawa,że chciałoby się ulżyć Maluszkowi,ale moim zdaniem to na krótką metę pomaga(jeśli nawet)...polecam szczoteczki dla niemowląt-takie nakładane na palec z gumowym włosiem-Daniel uwielbiał:)
Gastone-pewnie,że fajnie mieć rachunki niższe:)I jak-kupiliście cuś nowego?A to płacicie ze swoich pieniążków czy z czynszu bierzecie?
Wiesieńko-to rozumiem,że granulki mają jakieś ograniczenie wiekowe???
Anineczko-wytrwałas dzielnie i dziś M wraca:)))Dom wyglancowany?;)))
Miłego dnia Wam życzę
 
Witam:-)
U nas sielanka dwudniowa sie skonczyla:-((( Max ma wysoka temperature.Zeby nie bylo za dobrze, a co! Jeszcze Zosia nam pozostala..

Lubiczanko od poniedzialku bedziem zalatwiac nowa, i odliczymy od czynszu.Chalupe maluje na wlasny koszt i inne rzeczy tez ale kuchenki mu nie kupie bo to nie moj dom.Zreszta on od 3 lat centa tu nie wlozyl wiec niech spada.
My tam nic nie chcemy bo przeciez wszystko nasze ale kuchenka, lodowka i zmywarka ichniejsza wiec niech placi.
A ja sobie gotuje na takiej kucheneczce turystycznej, kiedys kupilismy.Mala, zgrabna i gazu mam zapas hehe

Tichonek ja probowalam na mega zabkowanie Hanki (dwa trzonowce ida, jedna dwojka na gorze i jedna na dole) teetha, dentinox , i bonjela.Bo bonjela jest jednak jak dla mnie najlepsza
 
reklama
Do góry