reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Oczywiście wczoraj na angielskim nie byłam:wściekła/y:Mój P wrócił o 21:20:wściekła/y:I taka to moja nauka angielskiego:-(Co gorsza,babka powiedziała,że jest małe zainteresowanie tymi lekcjami i jeśli w przyszłym ,że tak powiem turnusie nie będzie co najmniej 9 osób to ona nie będzie prowadzic już tych lekcji bo to nie ma sensu:-(
A tu klasa mojego Radka:-): Sara's Class - Holywell ETNS
Oczywista,P idzie w sobotę rabotac:sorry2:
Lubiczanko no ale przecież najważniejsze,że Misia przybiera
:tak:A jakie mleko masz do dokarmiania?Bo pono dla dzieciaczków,któe za wolno przybierają dobry jest Aptamil 2 dla hungry baby:tak:...Nasz już na Aptamil 3:baffled:
 
reklama
Tichonku oby jednak nie było z zębami tak jak u Radka i wyszły szybko i łatwo.
A klasa fajna :-)
szkoda by było gdyby kurs odwołali :baffled:

dobra idę coś posprzątac bo mąż przyjedzie jutro a tu chata zapuszczona :baffled::-D
 
Tichonek-daję jej sma dla hungry baby,nan1 i aptamil-na zmianę,jak podejdzie pod rękę...wcina,ale nie chce więcej niż 400ml dziennie...no i cycuch poza tym:/.Mam nadzieję,że angielskiego nie zlikwidują-babka nie wie,że lepiej szkolić 3osoby chętnie niż stado niechhętnych???
 
Lubiczanko podejrzewam,że babce o to chodziło,że nie dostanie dofinansowania na lekcje dla 4-5 osób:sorry2:Coś czuję,że nie będzie tych lekcji:-(
No maleńko Misia pije mlesia,ale widicznie taka jej uroda i mały brzuszek:-)Eeee..czepia się ten GP,przecież jakby przybierała wcale to byłoby nie teges ale tyje,z tym,że pomalutku :tak:
"Magdę M" oglądam:-p
 
hejooo!!
ja juz kawke zaliczylam u kolezanki:-p:nerd:...bylam tez zaraz z rana zapisac sie na cytologie-za tydzien w piatek mam;-):tak:
Tichonku mam nadzieje ze juz niebawem zebiska sie przebija..wiem jak to jest,moj mlody ma strasznie ciezkie zabkowanie:baffled:
A co do angilelskiego to moze nic nie jest jeszcze przesadzone?moze jednak beda chetni?
Madbebe to i wlasnie o takie wiesci nam chodzilo:-)
Gastone :szok::szok:cale szczescie z enic sie nie stalo...masakra jakas...nie wyobrazam sobie co by moglo sie stac...ja mam kuchenke na prad

u nas tez jest ladnie na dworze...slonko swieci:-)
 
Hejoo,
wreszcie wolne. Mężowy pojechał dziś samotnie na zakupy, a ja sobie całą górę posprzątałam, jutro planuję wyjść na miasto, muszę się rozejrzeć za kilkoma rzeczami, więc trochę sobie polatam a wiadomo "bez ogona" szybciej mi to pójdzie.
:sorry2:

Madbebe, fajny prezent Ci mama sprawiła.
:tak: Fakt te tutejsze garnki to żadna rewelacja. Raz tylko w Lidl udało mi się jeden kupić, idealnie nadaje się do gotowania ryżu do sushi, dno nic nie łapie. I powiem Ci że ostatnio w Ikea zakupiłam jeden, jak na razie się sprawdza, ma podwójną ściankę, szybko się woda gotuje, dno nie łapie.:tak: Te wszystkie dunsowskie garnki to o kant tyłka potłuc.:baffled:

Ewelcia, współczuje przejść z Szymem. Wyrośnie z tego, miejmy nadzieję że niebawem
:nerd:.

Gastone, a tak orientacyjnie powiedz mi ile włóczki potrzeba na jedną czapkę? A ta włóczka to jaka, wełna, kordonek?
Z czapek najbardziej podoba mi się ta z tymi 3 kwiatuszkami, i ta ostatnia (ona też jest na szydełku robiona?).
:-)
I tak z nieśmiałością zapytam, masz może skaner w domu?...:sorry2::zawstydzona/y:
Boszz jakie przeżycia, masakra!:szok: Mam nadzieję że w takiej sytuacji landlord stanie na wysokości zadania!

Aniaa, gratki dla Lenki za pierwszy zębolek.
:tak:
Udanych łowów na zakupach.

Lubiczanka, a jakie firanki sobie wylukałaś? Mężowy da kaskę na zakupki? Ja sanki mam bez śpiworka, bo sama planuję w tym roku dupkę powozić na nich
:sorry2:.
Moje "się szyją", w sensie ciocia szyje. Troche jej to schodzi..chyba trzeba ją pogonić
:growl:.

Gliwa, a kiedy masz urodzinki? Super że prezencik przypasował.
:tak: Masz ten ostatnio zachwalany Dolce Gusto?

Madbebe, oby nowe leki pomogły.
:tak:

Anineczka, nie otwiera mi się link z prezentem dla męża, w sensie pojawia się główna strona argosu. Co wymyśliłaś dla niego?
;-)

Tichonku, och nacierpi się to biedne dziecko
:-(. Oby ząbki szybko wyszły.
 
Barmanko link od Anineczki się otwiera,ale musisz na pierwszy z lewej kliknąc a nie na drugi:tak:Szczoteczki do zęboli tam są:-)
Nie ma 864 odcinka M-ki w necie
:eek:Jest 863 i 865 a 864 niet,o co biega?Ktoś mi powie?:confused:
 
Ostatnia edycja:
Tichonku, podziękował.. bo ja dorda na ten drugi link klikałam.
Z filmem nie pomogę, bo nie oglądam tego czegoś.

Anineczka, polecam Oral. Ja mam jedną z tych najtańszych, więc na prezent to nie bardzo moge doradzić..
 
reklama
Barmanka-a takie z łukiem-tzn po bokach dłuższe a środeczek kródszy:)No to miłego wałęsania się bez ogonka:)))
Tichonek-tak jak mówisz...domyślam się,że Matiemu zadne żele nie pomagają?bidulek się nacierpi:(
 
Do góry