reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam sie z rana dziewczyny szukam sklepu zeby kupic material na ta sofe i fotel bylam u mnie w sklepie w Athenry i babka powiedziala mi 250e kurcze moze wy wiecie gdzie w galway jest jakis taki sklep?:-)miłego dnia zycze
 
reklama
witam sie z rana dziewczyny szukam sklepu zeby kupic material na ta sofe i fotel bylam u mnie w sklepie w Athenry i babka powiedziala mi 250e kurcze moze wy wiecie gdzie w galway jest jakis taki sklep?:-)miłego dnia zycze

Galway Square Centrm na 2 pietrze, tam gdzie kiedys byl polski sklep, to obok.
 
Witam sie i ja:-)
Ja dzis nie mam pojecia co na obiad bo nie mam na czym gotowac!
Wczoraj przezylam szoook.
Siedzimy w kuchni i na gazie stoi garnek z woda na makaron.
Nagle huk! I smierdzi gazem.Zgasilam gas a tam sie pali!
Zdmuchnelam i zgasl.Sprawdzamy palniki a one nie dzialaja(te pstryczki)
I magle buch i sie pala wszystkie. !!!
J polecial na zewnatrz wylaczyc gaz.Zadzwonilismy po pogotowie gazowe.U mnie wszystko na gazie wiec serce mi prawie stanelo ze w powietrze wylecimy.Okazalo sie ze przewody oki a kuchenka przepuszczala od spodu i facet mowil ze pierwszy raz widzi takie cos. Ze nie powinna.I ze gaz sie kumulow i moglo byc wielkie bum!!!
Normalnie nogi mi sie ugiely.Odlaczyl, posprawdzal aparatem, dal potwierdzenie i jutro bedziemy zalatwiac nowa i pewnie sobie poczekamy bo wlasciciela dorwac to masakra.Ja go od trzech lat nie widzialam! Tylko pieniadze wysylamy i tyle go widzieli:-)
 
Witam

Gliwa to M sie postaral:-)
Madbebe oby leki pomogly
Gastone masakra dobrze ze nic sie nie stalo az mnie ciary przeszly ja na gaz to jestem przewrazliwiona normalnie

Uciekam zjesc sniadanko,pozniej ogarne mieszkanko i na spacer sie wybiore obiad mam wiec luz
 
Omg! Gastone-az sie boje pomyśleć. Ależ mieliście szczęście. I nic a nic nie smierdzialo gazem? Dzizas,dobrze ze nie wybuchło.. Ja tez mam gazowke i juz nie raz myślałam,co by bylo,gdyby.. Tfu,tfu..
Anineczko-jak sobie radzisz bez M.?pewnie tragedii nie ma,co?;-)

Dzieki,ja juz dzis sie lepiej czuje,tzn.jest mi troche niedobrze,ale to nic nowego w moim przypadku. Kolki brak za to :-)

Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Gastone-strach się bać!!!Całe szczęście,że tak się skończyło a nie tym"bum"...zgroza-dlatego ja się cieszę,że na prąd mamy kuchenkę...
U nas pogoda dziś też zapowiada się spacerowa,więc zapewne po Dadzią dziś podrepczemy:)
 
Bry:-)
I u nas pogoda spacerowa:tak:Matt już zdążył na spacerze jedną drzemkę zaliczyc:-)
Aniaa gratulację za zębolka dla Lenuśki:-)U nas męczarni ciąg dalszy:-(Nie chcą się przebic skurkowańce:no:A dwie jedynki już widac i dwójki też już w drodze...Radek też miał to samo,jeden ząb się kilka tygodni wyrzynał,męczył go i dopiero wyłaził:sorry2:Póki co mogę tylko Mattowi ból uśmierzac i czekac:sorry2:
Gastone :szok:O Jessssuuu!Ja bym na zawał zeszła:szok:Dobrze,że sama z dziecmi nie byłaś i że tak a nie inaczej się to skończyło:tak:
Madbebe ulga co?Jak nic nie dolega,nie boli:-)Oby tak pozostało:tak:
Renni żyjeta?
 
Witam
No piękną dziś pogodę mamy :-)

Madbebe widzę,że już lepiej się czujesz,cieszy mnie to.No to teraz tylko wyleczyc i staranka rozpocząc.

A ja dobrze,fakt.Dzięki,że pytasz.
Dajemy radę z chłopakami.:tak:
Nawet plus taki,że chodzę szybko spac,bo tv nie ma,a książki w łóżku mnie usypiają,wczoraj już o 23:00 cięłam komara,co jak na mnie to dośc szybko bo ja nocny marek jestem :-D
Jeszcze tylko ta samotna nocka i jutro będę miała już munża koło siebie.
Miałam mały problem z wykaraskaniem dzisiaj czarnego kosza do wywózki,ciężkie to cholerstwo okrutnie,ale jak emerytka,kroczek po kroczku wyprowadziłam go na ulicę :-D


Lubiczanko no ale gp zadowolony z wagi młodej czy dalej kręcił nosem?
Ja nie wiem,ona taka słodka kruszynka,że nie wyobrażam jej sobie napompowanej wagowo :-)
Miłego spacerku.

julia28 a jakie te sofy masz? Bo w Ikea są pokrowce,ale nie wiem czy by pasowały na twoje kanapy:
Search result - IKEAa bym chciała zakupic takie na moje ikeowskie właśnie sofy,by było na zmianę.


Gastone oooo ludzie :szok:

Gliwa no proszę ,gratuluję prezenciku :-)
Kawka zapewne będzie pyszna.

No właśnie ja już się zastanawiam nad prezentem dla męża pod choinkę...jeden pomysł jak na razie mam...
Argos - [url]www.argos.ie - (21 products)[/URL]ylko muszę wybrac najodpowiedniejszą... :baffled:

Aaaniu Gratki dla Lenki :)))
 
reklama
Do góry