reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Margaritta-bomba!!!No rewelacja ta dyńka-poklep ode mła G po pleckach-cuuuuudddo:)))))))))))a zupka krem-pół cebulki pokrój w kostkę i podsmaż w garnku,w którym będzie zupka.wlewasz wodę(ja tak na oko jakieś 2l)wkrajasz marchewkę startą na tarce,2kostki rosołowe.potem dodajesz dyńkę pokrojoną w kostkę(mam na myśli te jasniejsze części-nie "włosowate")i przyprawiasz pieprzem,jak trzeba solą.Potem śmietanka(na oko znów)i blenderem miksujesz...pyyyycha jak mamusię swa kocham.Dodajesz co lubisz-ja uzyłam grzaneczki swej roboty,ale mój brat zażyczył sobie kluseczki lane...
Ewelcia-trzymam kciuki oby dyńka się jakaś znalazła
J z Bratem mym pojechali odwieźć J siostrę-uffffff jak miło.dziś na kręglach byliśmy,jutro jak nie bedzie dyszczu jedziemy na konie:)Miłej nocki Wam Drogie Panie:)))
Aaniu-przypomnij mi kiedy wracasz?Jakoś na początku listopada chyba?
 
reklama
anineczka smacznego :evil::-D i fajnie,ze z wózia zadowolonaś


barmanko... jakoś do Ciebie dawno nie pisałam- tęsknie chyba za słowami Twemi :confused::-D

lubiczanko G poklepany :baffled::-D Ci powiem,ze mi tez sie podoba, do tego starł góre ziemniaków i namazył nam placków ziemniaczanych ze smietanką mmmmm:rolleyes2:
 
Anineczko-cieszę się,.że wózio odebrany:)))I Love You too:-)
Margaritta-mów mi więcej-ja za plackami sikam od tygodnia...nawet od Marty chciałam pozyczyć maszynę do ścierania-buuuuu(teraz pękam z zazdrosci):tak:
 
witam:)
mam pytanko. czy ktoras z Was byla moze na usg 3 i 4 d w Terryland Medical Centre w Galway.
czy jestescie zadowolone z ginekologa ktory robil to badanie,czy raczej nie polecacie wykonania tego badania w tej przychodni??
bede bardzo wdzieczna za jakielkolwiek informacje.

Pozdrawiam.
 
Witam, ja tylko na chwilke

Wczoraj posiedzialam z sąsiadką i dzisiaj czułam się okropnie, aż zdziwona byłam bo nigdy, ale to nigdy nic mi nie dolegalo na drugi dzień po alkoholu. No ale taką dawke alkoholu ostatnio to zapodalam sobie jeszcze przed ciążą. A czasami po ciąży się zmienia

Dziewczyny wymiatacie z dyniami, są świetne
Didi super wyglądasz
Lubiczanka, Gliwa u nas też Zuzia codziennie w łóżeczku tuż przed 20 więc wieczorki mamy dla siebie
Lubiczanka z tego co pamiętam to Aniaa wraca 7 listopada

Dobrej nocki
 
reklama
hey mamuski
didi wygladasz czadowo, udanej imprezki zycze

my jeszcze dyni nie mamy, bo zapomnialam dzis kupic :baffled:
tez planowalam zrobic jakas zupę, albo placuszki, macie jakis przepis sprawdzony na placuszki z dyni?

Anineczko fajnie ze masz juz wózek
ja ci troche zazdroszczę tej gadatliwosci Antka, chciałabym aby moj Eryk byl choć troche wygadany tak jak twoj Antek

miałam sporo nadrabiania i juz nie pamietam wszystkiego
lubiczanko twoje zdjecia super i te z chrzcin i z halloween

ewelcia moje dzieciaki czasem skarżą sie na ból nożem, Eryk na bóle wzrostowi lub czasami ma " mrowki" w nogach
a emcia jak dlugo w jednej pozycji toteż jej dretwieja, ale to bardzo rzadko
a szymonkowi często sie to zdarza?

ja lazanki robię z kiszona kapustą z podsmazona kielbaska i pieczarkami, pisałam kiedys przepis
smacznie i prosto ;-)

madbebe zycze powodzenia w szukaniu chatki


wczoraj byliśmy na zabawie halloweenowej, fajnie bylo
 
Do góry