reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

asieńko nawet mu tego nie powtórze :-D odleciałby jeszcze. ale tak między nami to ma czasem takie "przyplywy" - a ze dynke wycina sie raz w roku... :confused2:


jakoś nie mogę sie zabrać za tą zupę dyniową- a to po śmietanę trza by wyjść... po jakieś grzanki gotowe :baffled:


barmanko taki strój jak miał anineczki syncio byl u nas w tesco :tak: no serio- tam jest dosłownie wszystko:cool2:

MartaF
o widzisz - dobry oklad nie jest zły :-D
 
reklama

Witam Dziewczynki.

Fajnie że dziś niedziela:-)mężuś w domku i jutro tez ma wolne:tak:Śniadanko dziś mi zrobił,zjedlismy razem.Igorek wypił mleczko,pobrykał w łóżeczku.Z dnia na dzień tak sie fajnie śmieje,ze az mi łzy napływają do oczu jak widze.Strasznie jestem uczuciowa.A teraz zasnął.Pozniej sie wybieramy na Blanch,po sklepach pochodzić.
Katrina zdróweczka.
Asienko zaszalałaś,nieraz trzeba sie odstresować.
Kasiuleczko Wszystkiego Najlepszego.
Miłego Dzionka.
 
hey
kasiuleczko wszystkiego naj :-)
czekaj na mnie jutro ;-) dam znac wczesniej

lubiczanko tak, dynie upolowalam dzis, a raczej sz w joyces za 3e
wlasnie bede robic zupke z twojego przepisu, tylko zastanawiam sie ile tej dyni dac...?

madbebe zarzuc przepis na racuszki plis, bo nic fajnego znalesc nie umiem
 
zupka wyszła bardzo smaczna, zrobiłam z granicami, przyozdobilam koperkiem :-)
tylko M troche nosem kręcił bo pierwszy raz jadł i to raczej nie nasze smaki
ale przepis z cebulka i marchewka super w thermomixie 15 minut:-)

na drugie zrobiłam pulpeciki w sosie koperkowym to mam nadzieje ze sz zadowolony bedzie
didi jak tam imprezka?
udała sie?
ja mam chwile ciszy bo sz zabrał dzieciaki
 
reklama
Do góry