reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ello
o mamusiu jaka rano ciemnica panowala do 11 godziny, swiatlo mi sie palilo, a lalooooo masakrycznie..ciekawe co bedzie pozniej czy uda nam sie dzis wyjsc na maly spacer.
Anineczko no cos nie co pomalutku zaczyna rozumiec, oby tak dalej, znajoma mi mowi ze jak sie tak stresuje to nie mam jej puszczac do tego przedszkola:szok:, a ja wole zeby chodzila teraz zeby poxniej w szkole jej bylo latwiej.

Tichonku ha ha tych kawalerow to tak szybko miec nie bedzie (juz tato tego dopilnuje:-D:-D:-D) nawet stwierdzil ze na imprezy bedzie chodzil razem z corká:rofl2::rofl2::-D
 
reklama
HAPPY HALLOWEEN.
Szkieletorek Kościotrupa.:-)
 

Załączniki

  • IMG_3408.jpg
    IMG_3408.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 33
Kupiłam dyńke w dunnsie, za 1e, żadnych rewelacji z wielkością. Ale co tam - najważniejsze by była frajda, jutro będziemy wspólnie wycinać.
Ja tak dla upewnienia się zapytam - po cukierasy to w poniedziałek się chodzi, coo?:sorry2: bo się nie znaju....:zawstydzona/y:


Tichonku ukłon pod same stopy - podziękował za przepis
:tak::tak:. Posta przeczytałam po odwiedzinach u koleżanki i szybkich zakupach, i niestety brakuje mi boczku:baffled:... Ale to nic, zrobie jakoś w tygodniu:tak:. Dziś na zatkanie pypcia zrobiłam leczo:ninja2:.

Anineczka, masz rację, ta nazwa sklepu nic mi nie mówi - chyba nie ma go w Dublinie, co? Jak wrzuciłam w google nazwe to wyskoczył mi smyth
:confused:...o co lotto?
Oooo a Ty łazanki jeszcze z białym serem robisz... Też ciekawy przepis.

Gliwa, boski szkieletor.
 
Barmanko bo to chyba franczyzna jest,ma identyczny wystrój,zaopatrzenie i ceny jak w Smyths,nawet katalog wygląda identycznie jak Smyths tylko pod nazwą Ken Black.jest u nas i w Carlow.

A po cukierasy to w poniedziałek pod wieczór,jak się ściemni.

Tichonku no właśnie zamiast się cieszyc,że jadę po wózek to mnie już nerw bierze,bo M miał byc o 14 w domu,a tu ani widu ani słychu po nim.Już nie wspomnę,że ta kobita pewnie czeka już na nas :baffled: a tu jeszcze do Cashel trzeba zajechac no i do Limerick nie tak blisko :angry:
Jeszcze do M wczoraj przyjechał kumpel i teraz są razem bo M go do pracy zabrał i pewnie jeszcze będziemy się gnieśc w aucie z tym kolegą,bo w domu przecież go nie zostawi.A kolega to nawet nie wiem kiedy zamierza nas opuścic,nie to,ze nie gościnna jestem :-D:evil: ale w plany mi się nie wpasował :-p

A tutaj nasz prezydent,nie wiem w sumie czy głosy podliczyli,ale był na pierwszym miejscu:
http://www.michaeldhiggins.ie/
 
Hejooo!
Z rana lalo ze od kolezanki nie moglam wyjsc kolo 12,a teraz swieci slonko i to grzeje galancie...szlam kawalek i sie zgrzalam;-)
dzis mlody urzadzil mi pobutke o 7:30..ale tym sposobem wysprzatalam caly dol do 11 lacznie z oknami:-p
zaraz na jakies zakupy trza jechac,bo pustki w lodowce...

Anineczko ja myslalam ze juz wozio masz w chacie:blink:no to czekamy dalej;-):-p
Tichonku widzialam ze wstawilas przepis...musze luknac i tez sprobuje zrobic...nigdy nie robilam i nawet nie wiem czy jadlam:-p

Barmanko kuruj sie kuruj:tak:

co ja jeszcze chcialam...
nie wiem...skleroza nie boli...

milego po poludnia pa
 
Witam

Aniaa, nie zapomnij dużo kasy wydać - co by mąż wiedział że w Polsce była
Kase sie wydaje;-)dzis troche poszalam a co:biggrin2:
Zdrowiej

Dzieki za rady:biggrin2: krochmal i onne rzeczy probowalam.Hanka juz nie ma sladu, ona miala tylko troszke na pupie i takie jakby liszaje czerwone.Ale jest lepiej, ale u Zoski jest strasznie! Nie wiem naprawde co jest bo js naprawde tak o nie dbam, normalnie serce mnie boli:-(

Ja uzywalam tormentiol jak Lenka miala pupe odpoarzona bo nic nie pomagalo podobnie jak u Ciebie

Anineczko fajny wozio
Lubiczanko super przebralas dzieciaczki
Josia slodziak z Twego synka
Tichonku i jak tam po wizycie u GP?
Gliwa,Asienka super ze kawkowanie sie udalo;-)
Didi super dynie i ten make up bomba!!!

Cos jeszcze mialam ale juz sie pogubilam zycze Wam udanego Halloween :biggrin2:
 
reklama
Do góry