reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Niunie*(Anineczko,Tichonku)spody pod babeczki w tesco są (u mnie)obok owoców w syropie-tam są też ichnie roladki itp,ale...jeśli nie macie wypróbowanego przepisu na kruche ciasto(np ten Kruche ciasto z malinami i lekką budyniową pianką )a w sklepie gotowych nie ma,to polecam z lodówki(np w tesco też)takie ciacho kruche-tak jak w zielonym opakowaaaaanaaiu jest caiasto francuskie(puff pastry)to kruche jest w niebieskim:))))
Barmanka-tak jak mówisz...Po tylu latach nie wie się co też tej drugiej osobie kupić-a taki wspólny to świetny pomysł:)U nas perfumy i takie inne drobiazgi też odpadają,bo my nie czekamy na okazje żeby sobie kupować:)))a pomysł na dzieci-tyle ile zabawek na świecie tyle rozwiązań dla mych pociech;)))
Anineczko-dla Ciebie te babeczki:)))
 
czesc Kobitki,
Ale mi narobiłyście smaku na łazanki.... tylko kwaśne musiałyby być (czyli z kapusty kiszonej), a w domku nie mam buuuu.
Może namówię w tygodniu męża i pojedziemy do polskiego sklepu, może przy okazji wyciągnę go do sklepu po jakieś ubrania dla mnie... to nie jest taki głupi pomysł!
 
Hejka
Wróciłam z pracy wyrąbana na maksa przedżwignęłam sie trochę i mnie kręgosłup boli:/
Oli mnie męczył żeby zrobić dynie i oto efekt:))
A propo co polecacie żeby zrobić z resztek ze środka dyni??
 

Załączniki

  • IMG_2393.jpg
    IMG_2393.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 26
  • IMG_2396.jpg
    IMG_2396.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 35
  • IMG_2399.jpg
    IMG_2399.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 27
Didi-wymiatasz:)))
Katrina-w tesco też jest kapusta kiszona:)
Kamcia-nigdy,przenigdy nie znosiłam zupy z dyni.W tym roku postanowiłam zrobić-jest zaje...pyszna!!!5składników plus przyprawy i -genialna-serio,serio:)
 
przyjechałam z pl szkoły i mile zostalam zaskoczona :tak:

barmanko jednak "gad" sam się wziął za dynie i oto taaadammm nawet mu wyszło ;-) lók CIMG8682.jpg


anineczko masz wózio???


didi
świetnie - a tera idz i się baw- raczej już poszłas :confused::-D

lubiczanko jutro wolnosc :-p:-D;-) :*:* i poprosze ten przepis na zupe- tez musze coś z wnętrznościami zrobić:baffled:
 
reklama
Didi wygladasz odjazdowo:tak::tak::tak::-D:-D:-D

Dziwczyny wasze dynie sa EXTRA!!!!!!!!!

a ja jestem bez dyni:baffled::wściekła/y:
w super value nie bylo w tesco tez nie a w Lidlu zostaly same brzydkie i male...jutro wysle m do diunsa,bo dzis juz mu sie nie chcialo,...mlody dzis dawal nam w kosc i wolelismy w domu z nim zostac...sam siebie przeszedl:baffled:

ja polecam ten krem;...puszny jest...ja chyba bardziej dyni potrzebuje zeby ten krem jeszcze zrobic:-p
Jesienna zupa dyniowa - Przepis - Gotowanie w Onet.pl
a wczoraj na wp znalazlam takie przepisy..moze wams ie przydadza
Zupa krem z dyni - Najlepsze pomysły na dynię - Galeria - Strona 3 - Kuchnia - WP.PL

lece lepetyne farbowac:-)
 
Do góry