reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

To ja jeszcze z glupim pytaniem. Czym wydrazacie dynie,zeby ten miazsz jeszcze w kostkę pokroic? To moje 1sze doświadczenia z dynia. Ja dzis dwie 'wyskrobalam' łyżką bo mi nic madrzejszego do głowy nie przyszło i z tego mam ciasto i racuchy. Na zupę planuję poświęcić oddzielną i ja pokroic,chyba ze ktos mnie oswieci jak ten miazsz wydobyć ze środka..
Anineczko-gratuluje wózka! Mi tez sie marzy taki wypasnik,ale jak nie sprzedam tego,co mamy,będę na niego skazana :-/
Margaret- malz si popisał :-o piekna dynia! Macie jakies specjalne narzędzia do wycinania detali?bo ja mam z tym problem..A.mi taki wzór narysował,ze masakra.A dynia grubasna. Musze ja 'odchudzic' jeszcze bo za chiny zębów nie wytne :-/
Moniadan-dzieki!póki co daliśmy ogłoszenia i jest odzew,wiec chata sama sie szuka ;-)

Dobrej nocki!lecę bom zrypana :|
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie wieczorno-nocnie,
Dzisiaj to SE pospałam (3 godz. w ciągu dnia), ale sama sobie udzielam rozgrzeszenie, bo jestem chora, więc to moja kuracja, zresztą najlepsza jaka znam.
Niezbyt fortunnie mi sie ta ciąża zaczęła, mam nadzieję, że to tak tylko teraz. Nie wiem czy dlatego, że ostatnia (planowana), to mam ją dobrze zapamiętać???? wrrrrrr
 
Dzień dobry
Katrina-trzymam kciuki za to"oby to tylko teraz tak było"-zdrówka:)
Madbebe-my wydrażamy taką wielką łychą(w komplecie z takim kuchennym przybornikiem typu łopatka do przewracania mięcha,łycha z dzirami na wyciąganie np pierogów)i zawsze się daje pokroić:tak:
AsieńkoM-to sobie poszalałaś;-):-D
Monidan-to nie zostawiaj nas na tak długo;-)dziś będziesz polować na dyńkę?powodzenia
Uciekam,a Wam wszystkim przemiłego dnia życzę:tak:
 
hello:happy2:

lubiczanka jak masz ochote na placki to po maszyne daleko nie masz:no::-)

anineczko wyszorujesz wózeczek i będzie jak nowka,najważniejsze ze ci sie podoba:tak:

a ja w piątek mialam pechowy dzień:baffled:najpierw zaspałam do pracy:angry:potem odkurzacz wysiadł:wściekła/y:i K sie rozchorował i miał temperature:angry:

miłego dnia
 
helloł z rana

G śniadanie przyrządza to zajrzałam:-D

madbebe
zadnych specjalnych narzedzi do wycinania nie mamy- zwykły nożyk "tzw" kozik- znaczy mały zwinny i ostry - podobno :sorry2::-D a Ty dałaś czadu- ciasto, racuchy no no ;-)


katarina oby cała reszta ciązy była pod dobrą gwiazdą :tak:

MartaF o bidny K :sorry2: okład mu zrób :confused2::-D

lubiczanko i dla Was udanego dnia - inny nie moze byc skoro już "sami":-D


jakie zapachy z kuchni :rolleyes2:




Mam nadzieje laseczki, ze nie zapomniałyście o zmianie czasu - mojej Niki to nie przeszkodziło zeby się obudzić tak jakby do przedszkola szła :baffled:
 
witajcie z rana,

dzięki za życzenia zdrówka, udało mi się w ostatniej chwili złapać dziewczynę, która właśnie wracała z Pl i kupiła mi jeszcze syrop *spam* i wiecie dzis juz czuje poprawę, mama nadzieje, że juz wyjdę na prostą.

lubiczanka - wiem, wiem, że kapusta jest w TESCO, ale... u nas na wsi TESCO nie ma, najbliższe jest w Letterkenn, tak jak i polski sklep, a w tym drugim kapusta jest kwaśniejsza,

życzę wszystkim zdrówka i miłego dnia
 
reklama
Do góry