reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ufff, napisalam juz z pomoca kuzynki te reklamacje, jutro wysylam i zobaczymy co i jak. Tym moim znajomym ktore mialy przyleciec powiedziano ze moga sie starac o zwrot za cala rezerwacje w obie strony... No ciekawa jestem jak to bedzie bo w sumie odwolany byl tylko lot do Dublina...powrotny pewnie nie, no ale jak one mialy wracac skoro nie przylecialy... Ciekawa jestem co Mi odpowiedza :/

Misia - nie zagladasz nic a nic na czerwcowki...nu nu niedobrze...
 
reklama
Tak czytam o tych liniach lotniczych i mnie szlag trafia. Też nie raz miałam "przejścia", szczególnie z ryanairem. Że nie wspomnę o (braku) punktualności. Cóż, pozostaje mi latac z Corku Wizzairem. Trudno, ładnych parę godzin będzie trzeba spędzic w drodze na lotnisko, ale przynajmniej mniejsze szanse, że na kilka dni przed odlotem dowiem się, że mój lot został odwołany.

Frog, Ty się kobieto siesz, że Twoje Dziecko ząbkuje bezobjawowo :tak:. U nas właśnie ząbki na tapecie i kolorowo nie jest...
 
Magdalena ja bron boze nie narzekam na te zabki, tylko ze to sprawia ze przegapilam kiedy zaczal sie pojawiac kolejny. Dzis mignelo mi cos w buzce bialego, ja zagladam, a tam juz dobrodny zabek:-p.
Zycze wysztkim spokojnej nocy
:-)Pa
 
Kasia Irlandka- ja czasem podczytuje czerwcowki ale jakos nie moglam sie nigdy wgryzdz w temat...:zawstydzona/y:

Nie moglam w nocy spac tak mnie ciagnelo w brzuchu...chyba przechodzimy na kolejny etap rozrostu!:-D

A dzis w robocie do 21....:eek: Wcale mi sie to nie podoba. Na dodatek dostalam wyplate i po odliczeniu wszytskich zaleglych i niezaleglych rachunkow zostalo mi na zycie dorodne 5 euro! Zalamka...;-)Dobrze, ze walentynki mam juz przynajmniej zalatwione (ze sie tak nieromantycznie wyraze):-D. Milego dnia dziewczynki!!:-)
 
Hej dziewczyny często się nie udzielam na forum ale zawsze was podczytuje
i wiec jak czytam wasze posty o rajanerze to mnie krew zalewa poprostu sa bezduszni a zwlaszcza jeszcze jak leci matka z dzieckiem i to sama do wszystkiego sie doczepia.osobiscie wole latac aer lingusem(mam taka mozliwosc) chociaz jest troche drozej ale tak przynajmniej jest kultura i przymykaja oczy na wiele spraw.Za to moja kolezanka lata czesto do wrocławia rajanerem i opowiada mi rozne rzeczy np ze kazali jej wyrzycic picie dla dziecka alboze nie moze miec w podrecznym nic poza ubraniami(ja zawsze mam jakos wedline kielbase itp)i w aerlingusie nic nie mowia,przeciez to jest nienormalne niesc na plecach 20 kg bagazu podrecznego dziecko i wozek a do tego nie wlozyc tam nic konkretnego.
 
Jak widzę albo słyszę tylko słowo "Ryanair" to już jestem ciekawa co wymyślili:sorry:
My chcemy jakoś czerwiec/lipiec lecieć do Polski. Jak zobaczyłam cenę za bilety do Warszawy AerLingusem na naszą czwórkę to odechciało mi się lecieć:no: Pomyślałam wtedy, że może by do Łodzi Ryanair'em lecieć, ale oni ostatnio są niepewni, bo co jak mi odwołają lot:confused: Jeszcze trochę i nic nie będzie latało:eek:
 
:-)
Misia ja podobnie jak ty cala nocke mam nieprzespana.
Tyle ze z innego powodu otoz zrobil mi sie zastrzal u duzego palucha u nogi i MASAKRA:baffled::szok:
Bol niesamowity, ciagnelo mi i pulsowalo w tym palcu cala boza nocke.
A jak wstalam 100 razy gorzej, teraz chodze jak pokraka bo tak mnie boli.
Ale jestem wsciekla na siebie ze wycinalam tego choler....go paznokcia:wściekła/y:
Najgorsze ze jak na zlosc tego palca non stop urarzam a to kopne w stolek albo potkne sie o schodek - chodzaca ze mnie lamaga.
Ale mam nadzieje ze wy macie bardziej udany dzien:-);-)
 
:-)
Misia ja podobnie jak ty cala nocke mam nieprzespana.
Tyle ze z innego powodu otoz zrobil mi sie zastrzal u duzego palucha u nogi i MASAKRA:baffled::szok:
Bol niesamowity, ciagnelo mi i pulsowalo w tym palcu cala boza nocke.
A jak wstalam 100 razy gorzej, teraz chodze jak pokraka bo tak mnie boli.
Ale jestem wsciekla na siebie ze wycinalam tego choler....go paznokcia:wściekła/y:
Najgorsze ze jak na zlosc tego palca non stop urarzam a to kopne w stolek albo potkne sie o schodek - chodzaca ze mnie lamaga.
Ale mam nadzieje ze wy macie bardziej udany dzien:-);-)

wspolczuje...ae wiesz ze musisz ta ropke co zbiera sie w tym zastrzale wycisnac ja wiem z to nieprzyjemnie i zajeb...e mocno boli..ale niestety trzeba bo pozniej z tego co wiem to jak niepozbeziesz sie jej moze w jakis sposob miec to wplyw na spik kostny..no i polecam masc ichtiolowa..
 
A ja jak do tej pory nie mialam zadnych przejsc z rajanerem,nigdy jeszcze nie trafilam tak ze mialam lot odwplany-ale pewnie mialam szczescie
A wam tylko moge wspolczuc.

Zastrzal kiedys tez mialam bolalo jak cholercia i jedyne co mi pomoglo to slonina.Zakladalam na palec i zawijalam bandazem.Masc i chtiolowa jest tez dobra albo sparzyc goraca woda-ale to ostatnie bardzo boli ale wiem ze pomaga.
 
reklama
Ja też sie wypowiem na temat ryan air ja osobiscie nigdy nie mialam problemów odwołanych, opóznien lotów itp a wrecz nie raz miałam wiecej bagazu i sie nie czepiali tylko raz w Polsce kazali mi probowac wszystkich pic Oliviera to bylam w szoku ale ogólnie jestem z nich jak narazie zadowolona.
Wiem ze mojej mamie i znajomym kazali przepakowywac walizki itp ale mnie narazie to omija :)

pozdro
 
Do góry