reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Czesc Dziewczyny!
Mam pytanko do mam z Dublina, stoje przed wyborem lekarza GP na Medical Card. Czy moglybyscie podzielic sie opinia z jakiego lekarza jestescie zadowolone, najlepiej jak bylby to lekarz z centrum. Bede wdzieczna za pomoc

Shamroczek ja mieszkałam na Tallaght i tam też miałam swojego GP, więc nie wiem o żadnym w centrum:sorry2: Mogę Ci tylko podrzucić stronkę, żebyś sobie zobaczyła, gdzie i jacy są;-)
Find a GP - ICGP Web Site
 
Henne można zrobic u kosmetyczki na Dogishce, kosztuje 18e ale nie robiłam tam nigdy więc nie wiem jak wychodzi

Też jestem ciekawa czy coś wiecie na ten temat
 
hejka...jak bedzie spotkanko we wtorek to ja chetnie przyjde..bo moj idzie do pracy a malemu przyda sie wieksze towarzystwo w taka pogode...

i mam pytanie do dziewczyn ktore tu byly w ciazy i rodzily powiedzcie czy oni tutaj robia w szpitalu badanie na krzywa cukrowa??
 
Witam w niedziele

Dziewczyny czy wam odbiera polsat jak pada deszcz i wieje?? Mi dzis zanikl sygnal, wczesniej byla w miare ładna pogoda, więc nie wiem czy to wina tefo deszczu czy wiatru czy cos innego, miała któraś z was takie problemy?
Mamy antene z cyfry zwykłą małą

i jeszcze mam pytanie, czy jak rodzina się utrzymuje z zasiłku to child benefit się nalezy, czy musza byc odprowadzane jakieś składki?
 
reklama
Spotkanie chyba jest we wtorek z tego co wiem babki powinny tez zadzwonic jeszcze do mnie z info.to jakby co widzimy sie we wtorek o 10.30.

Jarobiłam henne na doughisce na brwi i rzęsy i jestem zadowolona.

Monia child benefit ci sie nalezy nie zaleznie od tego czy pracujecie czy macie zasiłek to sa pieniazki na dziecko przyznawane miesiecznie ale ktores z rodziców musi tu byc rok albo dwa teraz nie pamietam, żeny sie ubiegac o ten benefit.


A co do polsatu to zdarzało mi sie to czasem musicie sprawdzic odbiornik czy dobrze działa i sprobowac ustawic satelite jeszcze raz pokrecic nia bo mogła sie przestawic.

pozdro
 
Do góry