reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Marcysiu śliczny torcik, wszystkiego najlepszego dla synka:-)

Poodkurzałam i pomyłam podłogi, niedługo do sklepu trzeba pójść i jakiś obiad skombinować:dry:. Ania właśnie je drugie śniadanie, moja mała czyścioszka, zje troszkę i już wyciera wszystko:-D;-)
 
reklama
Barmanko,Aaniu,Ewelciu,Kasiuleczko-a no własnie "przepis"prosty jak barszcz:)Pomarańczki przekrajamy na pół,łyżką wydrążamy środek(uważając żeby nie zrobić dziury)i do skorupek wlać różnokolorowe galaretki.Po zastygnięciu przekroić na ćwiartki-można ozdobić "żagielkami"z wykałaczki...Gdyby połówki się"gibały"można powsadzać do odpowiedniej wielkości szklaneczek:)))
podziękował :tak::tak:
w sumie Marcelito jeszcze nie jadł galaretki :)szok:), jakoś jeszcze nie było okazji mu podać :confused: Kisielek je, więc może na galaretkę też się skusi ;-)
Przepis świetny, taki prosty - a jak pięknie się prezentuje na stole!

 
Barmanka-polecam:)a galaretka dobra na kości jest:)
Asieńko-Marcysiowy jubilat ma jeszcze tydzień(?)do urodzin
Marcysiu-Twój tort 1sza klasa:)a jak sama imprezka?
No ja pranko też wywiesiłam,a tak poza tym od rana się wózkiem bawię:))))|))
 
Asieńko-Marcysiowy jubilat ma jeszcze tydzień(?)do urodzin
Marcysiu-Twój tort 1sza klasa:)a jak sama imprezka?

Aha, no ale życzeń nigdy dość:cool2:

A co Nikolki, to może Margaret się machnęła w obliczeniach:-p albo chce większą koszulkę:-p tak jak ja np.;-):tak:, bo Anulka ma 82, więc w 86 by się zmieściła, ale niech posłuży troszkę dłużej:-D:-D:-D
 
Wszystkie ciekawe wzrostu Nikolki :-D:-D.Mala na swoj wiek bylaby naprawde wysoka-przyszla modelka :tak:ale faktycznie ciekawe bo Norbert ma 110 i jest jednym z wyzszych chlopcow w przedszkolu.
Lubiczanko-imprezka udana,chociaz pogoda nie dopisala(nawet lepiej bo i tak maly niemoglby wyjsc na ogrod), mamy maly zamek dmuchany, ktory stal w salonie wiec dzieci i tak mialy gdzie skakac:tak:.Natanielek urodzinki ma za 2 dni dokladnie;-)
 
Witam mamusie:-)
Marcysiu no tort pierwsza klasa,superowy.Alez mamy zdolne mamy na forum:tak:Ja teraz obmyslam jaka mase zrobic do srodka torta,chcialam troszke cos innego niz smietanowy,chociaz z drugiej strony taki lubie najbardziej.
Moje dziecko cos mi dzis szybko padlo na drzemke.wczoraj mielismy super dzionek.JAk K wrocil z pracy pojechalismy na farme.|Ale sie tam Tobis wyszalal,jak zwykle trzeba bylo go sila wyciagac.Moze dlatego dzis odsypia:-)
 
Marcysiu-za 2dni?To się suwaczek chyba zaciął???Fajnie,że imprezka się udała:)Ja tez mam taki mały dmuchany zamek-w Tesco kupiliście?
Asieńko-a pewnie,że życzeń nigdy za wiele-i jak przyjemnie:)
 
reklama
helloł

heh Nikola na tapecie :-D Napisałam własnie na wątku spotkaniowym. Kochane 104 odpada zupełnie. 110 raczej tez- 116- to taki na styk jest wiec nastepny jest 122 :sorry2: poza tym podałam rozmiarówke jaką jej kupuję tu(na 4-5 lat ) - może ta w PL się rózni...
Nawet poszłam do góry przyjrzeć sie bluzkom jej a raczej ich metkom i serio 122 jest git.
Paniały teraz,.. no mam duże dziewczynki no. Chyba,ze rzeczywiscie w PL rozmiary są inne.


słonecznego dnia Wam zyczę .

Misia
spóznione ale najszczersze zyczenia- tego czego zapragniesz by szybko się ziściło ;-)

asienko
no własnie racje masz- wolę troszkę większa niz przykusą :-p;-)
 
Do góry