reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Gastone dzieki za wsparcie.Mam nadziej,ze Twoje dzieciaczki sie juz niedlugo wykuruja, bo od srody ladna pogoda zapowiadaja, skorzystaly by sobie!
A ja tak patrze przez okno i w Edenderry zaraz chyba bedzie lalo, Wy w Galway pewnie macie niezla pogode dziewuszki???
Pozdrawiam wszystkie ciezarowki!!!
 
Margartto az ja polecialam z ciekawosci do szafy luknac na rozmiarowke bo sie przyznam ze ja kupujac ciuchy dla mlodej to patrze na wiek.No i mloda jeszcze nosi rozm104(3-4 lata ) ale to sa bluzki z krotkim rekawem z dlugim to juz sa za krótkie, przewaza rozmiar 110(4-5) ale np spodnie z tego rozmiaru to za krótkie, wiec sobie wyobrax ze ostatnio jej mierzylam w sklepie przykladajac i musialam wziasc rozm 6-7lat a to juz jest 122cm (tak jak u WAS)wiec mnie oczy wyskoczyly o tak:szok::szok::szok: niestety w pasie musze zwezic:wściekła/y:i mnie strzela jak oni tu szyja bo gumke przeszywaja w srodku i chyba musze jakies zakladki zrobic po bokach bo inaczej sie nie da.
Fakt faktem w Polsce ciuchy chyba inaczej wypadaja( no oprócz Tescowych CHeeroke)wiec lepiej wieksza zakupic.
 
hej!

Ja tylko na chwile bo nie mam siły siedzieć za bardzo:sorry: Ogólnie pochorowałam się trochę i nie wiem co mi jest.Mam jakieś palpitacje serca,niedobrze mi i jestem słaba.Wczoraj byłam w szpitalu,ale badania (EKG,krew) wyszły OK,wiec muszę szukać dalej...Dostałam kroplówkę i tyle.
Mama ma po nas przylecieć i lecimy z Wikta do PL,może tam się dowiem co ze mną..

Generalnie jestem zmuszona zrezygnować ze zlotu,za co Was bardzo przepraszam,a Ciebie Zgagus szczególnie..Mam nadzieje ze uda się jakoś rozwiązać Wasz nocleg..:-(żebyście nie byli stratni przeze mnie:-(

Wybaczcie ze tylko o sobie,ale kompletnie nie wiem co u Was.

pozdrawiam!
 
Marcysia tort super a znalazlas te farbki czy barwniki uzylas?
niestety farbek nie znalazlam i uzylam berwnika, ale zapytam sie znajomego bo jest cukiernikiem

Wilwia-ja zrobilam mase budyniowa,bo u nas wszystkim najbardziej smakuje. Do masy powrzucalam galaretke i truskawki ;-)Na wierzch miala isc bita smietana ale sklerotyczka ze mnie i nie kupilam smietanfixu i musialam nalozyc ta mase budyniowa ale wyszedl pyszny(jak dla mnie:-p)

Lubiczanko-tak zamek kupilismy w tesco;-)

faktycznie suwaczek sie zatrzymal :dry: ale juz powinno byc ok:happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry