reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
ale ze mnie zakretas :p odpowiedzialam na posta sprzed 6 lat,a wczoraj wyslalam prv nie do tej co trzeba...chyba musze odpoczac,za duzo na glowie :p
a wy dziewczeta tak lecicie z tymi stronkami,ze nie daje rady podczytac i odpowiadac...za duzo obowiazkow,dziwne,bo chopina siedzi w domu i mi pomaga,ciekawe co by bylo,gdyby siedzial w pracy po 12h :p
wiec wybaczcie mi zamieszanie jakie wprowadzam...sprobuje sie troche ogarnac :)
 
siemanko

milej niedzieli życze

Lubiczanko... widać ze imprezka udana a torcik pierwsza klasa ..mmm



hej Dziewczyny:)
mam takie pytanko. 2 sierpnia przylatuje do nas moja siostra,jesli uda jej sie znalezc prace prawdopodobnie zostanie na dluzej.
jest ona dyplomowana Masażystką ( z certyfikatem ).
czy ktoras z Was bylaby chetna na masaze ?



Pozdrawiam

oj..ja bym sie pomasowala z checia moj kregosłup az krzyczy o to... a bedzie siostra miala stól rozkladany??? bo jesli bedzie jezdzila do klienta to super napewno skozystam ..


Misiu...sto lat ..duo radosci z chlopakow tych malych jak i tego duzego :)


happy_birthday_07.jpg
 
Dzięki za komplementy Dziewczynki:)))
Tichonek-Twojemu Radkowi-samych tęczowych dni-takich żeby każdego wieczoru kładł się spać z uśmiechem mówiąc,że dzień był najlepszy:)
Misiu-szczęścia,zdrowia, zadowolenia i satysfakcji z każdej dziedziny Twego życia:)
Barmanko-tak-zamek dmuchal(rozstawiali)i panowie,którzy zamek przywiezli.a obok tortu-rzeczywiście galaretki-zniknęły w 10minut(sposób banalnie prosty a efektowny-i cieszy oko)
No-Dawid pierwsze w zyciu świadectwo odebrał-opinia zadawalająca:)))))
 
reklama
Do góry