reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Misiasto lat!GLIWA widzę ,ze jestesmy chyba w tym samym czasie w ciazy, tzn.podobne terminy mamy, ja mam termin na 8 sierpnia, ale male ulozylo sie posladkowo i planuja cesarke, czego bardzo nie chce!!!Nie chce byc dlugo w szpitalu, bo zal mi zostawic mojego 2 latka beze mnie.Boze mamuski, Wy tez mialyscie problem jak rodzilyscie drugie, czy bedziecie kochac rugie tak samo jak pierwsze? Ja sie boje, ze bede zla matka dla malenstwa, ze tylko Maksiu sie bedzie liczyl...
Aniaa83 slodkie te Twoje malenstwo:)
 
werono milosc sie nie martw.Ja mam synusia jedynego,naszego cukiereczka (Tez Max:-)) i na swiat nagle przyszly dziewczyny.Swiat moj przewrocil sie do gory nogami!I choc mi latwo nie jest kocham wszystkie dzieci tak samo mocno!Uwierz mi ze twoje obawy sa bezpodstawne:-) No i widze ze lewek zodialalny sie szykuje:-)
Ja mam 3 lewki wszystkie z5 sierpnia i tatusia raka prawie lewka. A ja biedna waga samotna..W dodatku smije sie ze jedyna czarna owca w rodzinie bo moj J blondyn i cala moja trojca tez a ja odmieniec hiiihi


U nas jakby lepiej o tyle ze temp zniknela,ale Zosia ma gardlo zawalone.Jutro wiec jednak czeka nas Gp..
 
Lubiczanko ja tez ciekawa bardzo jestem jak to jest z tymi galaretkami?:-)slicznie wygladaja:)Fajnie ze imprezka udana...:)

Solenizantom wszystkiego najlepszego zycze:)

my mamy od wczoraj m chrzesnice....bylismy dzis na malej wycieczce...dobrze ze pogoda dopisala,bo juz myslalam ze bedzie kiszka...
ciekawe jak juytro bedzie??
 
witam
Miska sto lat
Radziu duzo usmiechu i wszystkiego naj.
Gastone zdróweczka dla Was
Lubiczanko wow ile dzieciaczków,widac ze imprezka udana, a tort ladniutki -moja Oliva uwielbia tego pana gabke czy jak mu tam hi hi hi:-D tez widzialam ostatnio te galaretki ale w limonkach fajnie to wyglada.
My dzis pol dnia na dworze,znajoma zabrala nas nad zatoke na plac zabaw(tam gdzie bylo spotkanko BB) dziewczynki sie wybiegaly i dotlenily-fajnie bylo.

aha Margaritto tak mi sie rzucilo w oczy na innym watku ze Twoja Niki ma 122cm i tak sie zdziwilam ze Twoja mlodsza a wyzsza od mojej czy to blad??????
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry
Gastone-pozytywnej wizyty u GP:)
Barmanko,Aaniu,Ewelciu,Kasiuleczko-a no własnie "przepis"prosty jak barszcz:)Pomarańczki przekrajamy na pół,łyżką wydrążamy środek(uważając żeby nie zrobić dziury)i do skorupek wlać różnokolorowe galaretki.Po zastygnięciu przekroić na ćwiartki-można ozdobić "żagielkami"z wykałaczki...Gdyby połówki się"gibały"można powsadzać do odpowiedniej wielkości szklaneczek:)))
Ewelciu-no kochana-z pewnością coś wykombinujesz do robienia bez względu na pogodę:)
Mykam-Młody chce z krzesełka wyskoczyć
Miłego dnia:)))
 
Bry poniedziałkowo:-)
Ania tak przeżywała wczorajszą imprezkę, że usnęła i przez sen wołała "kuki kuki" kulki kulki hihi:-) i że dzidzie małe były i że spały. Mateuszek Tichonkowy to taki słodki śpioszek:cool2:.
Dziewczynki Nikolka Margaritty naprawdę wysoka jest jak na swój wiek:tak:
Gastone zdrówka dla Zośki

Piękna pogoda dzisiaj, drugie pranie się kręci a co:cool2::-p
 
reklama
dzien doberek :-)
Gastone-jak tam dzieciaczki, lepiej juz? zdrowka dla nich:tak:
Lubiczanko-tort pierwsza klasa, lodeczki z galaretka rowniez;-)
Solenizantom-duzo zdrowia, radosci i milosci:-)
weron-nie masz sie naprawde czym martwic, zobaczysz,ze pokochasz malenstwo jak tylko je zobaczysz i wszystkie watpliwosci szybko sie rozwieja.

U nas chorowania ciag dalszy, maly na szczescie juz mniej goraczkuje ale od czwartku byla masakra, goraczka ledwo zbita po 3 godz, wracala i caly czas 39,5. Biedactwo moje na urodzinkach wytrzymal do zdmuchniecia swieczek i poszedl spac bo goraczka go meczyla. Na szczescie imprezka udana i goscie chyba zadowoleni :confused:

wilwia- to teraz sie moge pochwalic pomyslem na tort :-p Zobacz załącznik 364897

no coz weekend sie skonczyl i trzeba wrocic do obowiazkow:dry:lece domek ogarnac
milego dzionka :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry