reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dziewczynki
Baaaaardzo ale to baaaaaaaaaaaardzo dziekuje Wam za zyczenia urodzinowe:-)
Mam nadzieje, ze chociaz polowa sie pospelnia- i bynajmniej nie mowie tu o trzecim dziecku, ha ha ha very funny:eek::-D
Wczoraj bardzo fajnie sie bawilam i czulam, jak nigdy, ze to jest wyjatkowy dzien- moj dzien:-) Prezenty, goscie, zyczenia zewszad... Szkoda, ze urodzinki sa tylko raz w roku:rofl2:
Noooo
To jeszcze raz baaaaardzo dziekuje i ide sprzatac po imprezie
 
reklama
Witam w niedzielny poranek:-)
Misia wszystkiego naj,naj...z okazji urodzinek.Pociechy z Twoich trzech mezczyzn,spelnienia marzen,wszystkiego dobrego!
Lubiczanko- widac,ze imprezka udana,torcik superasny i napewno pyszny:tak:.
A ja nadal w pizamie.Maz zaraz jedzie do pracy,trzeba ugotowac obiadek i zabrac pozniej gdzies Tobiego_Oby pogoda dopisala,bo nie mam zamiaru siedziec w domu.
 
No i zapomnialam:eek::eek::eek::eek::eek:
Misia, ja Tobie rowniez zycze wszystkiego, co na swiecie najpiekniejsze i najcenniejsze!!!! Spelnienia marzen, nawet tych nieprzyzwoitych:evil::evil::evil: Jak najmniej trosk i problemow a jezeli sie juz jakies licho przypaleta, to zebys zawsze potrafila znalezc rozwiazanie i wyjscie ewakuacyjne!!!:-) No i pociechy z wszystkich Twoich chlopow- coby jak najrzadziej przyprawiali Cie o siwe wlosy!!!!!!!
Urodzinowe buziaki sle ja i A.
 
Ostatnia edycja:
No masz!!!! I znowu zamulilam
Oczywiscie Radziu, Tobie tez zycze wszystkiego najpiekniejszego. Niech Ci sie pospelniaja wszystkie marzenia:-) Niech slonko zawsze Ci swieci a rodzice i braciszek nie zatruwaja zycia:-) Buziaczki i 100 lat!!!!!!!!
 
Karmel...na poczatku ciazy trzeba zglosic sie do gp...wypelnia sie dokument w ktorym okreslasz sie,czy po porodzie chcesz zostac w irl czy wracasz do pl (nie beda coi sponsorowac porodu jesli tu nie zostajesz)...ja rodzilam w Rotunda Hospital i bardzo milo wspominam ich opieke...pierwsze usg mialam w 12tc i na jeo podstawie okreslili tp.
od 20tc mala zwolnila tepo wzrostu i zapisano mnie do proramu IUGR...usg mialam co 2 tyg.bardzo dokladnie badali dzidziusia,mierzyli jej wielkosc,ilosc wod plodowych,a nawet przeplywy,by miec pewnosc,ze malenstwu nic nie zagraza...szpital organizuje rowniez darmowa szkole rodzenia...co do porodu to sa osobne sale,moze byc z toba maz lub inna bliska osoba.masz prawo do dowolnego znieczulenia i mozesz sie na nie zdecydowac w dowolnej chwili,a nie jak w polsce przed porodem.masz wlasna polozna,ktora caly czas monitoruje ciebie i dzidziusia. nie wyobrazam sobie rodzic w polsce liczac na laske i dobry humor personelu....
jedna tylko wada irlandzkiej opieki to brak reakcji na wczesne ciaze...do 12tc nie ratuja malenstw,wiec jesli cos sie dzieje to radze udac sie do polskiego dr...
 
Barmanko na pewno w lipcu :-)
dzięki :tak:

Barmanka-a na co polujesz?;))))
coś dla Marcelita ;-)
sobie nic nie potrzebuje...
100 lat dla Solenizanta! Wow ile u Was dzieciaczków się nazbierało :szok: Fajny ten dmuchany zamek.. Sami go stawialiście czy firma od której wynajęliście Wam pomogła? A co to takiego pysznego na talerzyku obok tortu, galaretki jakieś? Aż mi ślinka pociekła :nerd:


Dla pozostałych Solenizantek i Solenizantów również składam życzenia - Dużo Słodkości dla Was!!
 
Witam.
Lubiczanko widze że imprezka udana:-)Torcik smacznie wygląda.
A my dzis poleżelismy długo w łóżeczku,mój M przyniósł mi sniadanko do łózka:tak::-).Pozniej obejrzeliśmy drugą część filmu na necie.
Dziś sie wybieramy do Centrum Handlowego i do kościółka jak dam rady i bede na siłach.
Miłego Dzionka.
 
reklama
hej Dziewczyny:)
mam takie pytanko. 2 sierpnia przylatuje do nas moja siostra,jesli uda jej sie znalezc prace prawdopodobnie zostanie na dluzej.
jest ona dyplomowana Masażystką ( z certyfikatem ).
czy ktoras z Was bylaby chetna na masaze ?



Pozdrawiam
 
Do góry