reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzień dobry:)
Marta,Margaritta-to ja Wam obu naleję-po równo żeby sprawiedliwie było;)))
Sat-zdrówka dla Niuni
Misia-piękny tort...zaraz swój sfotografuję;)
Larcia-ale masakra-zdzierstwo...no ale racja-jak mus,to mus:/
Kamcia-bo dobre lody nie są złe;)))Dobre wieści z autkiem-super:)
Beti-witam i nie znikaj;)
Mam nadzieję,że się nie rozpada,bo z zamku b ęda nici:/
Aaaa-skoro o paszportach mowa,to ile mniej więcej się czeka(przyjmując,że wszystko będzie jak trzeba i nic nie trzeba bedzie dosyłać czy poprawiać)na paszport od dnia wysłania podania?
Udanego dnia Wam
 
reklama
Hej dziolchy.Wszystkiego najlepszego dla wszystkich slenizantow.Przepraszam ze sie nierozdrabniam ale nawet was nie poczytalam..U mnie masakra.Wszystkie dzieci chore,temperatura 39-40 Max kaszle,smarka,Sofka sie drze jezuuu mowie wam koszmar potrojny mam..Noc nie przespana i napewno bedzie kolejna..Uciekam..



aaaaaa Beti2223 skad dokladnie jestes z Clare? Bo ja z Ennis ;-)
 
Witajcie mamuśki :)
Mam nadzieję że mnie nie zwyzywacie i zrozumiecie moje obawy i pytania no i pomożecie :) Otóż .... mój partner (nie jestesmy po slubie) otrzymal propozycje pracy w Dublinie, dochod miesieczny na reke na poczatek 2500 euro. No i teraz pytanie.... mamy synka no i ja będę póki co niepracująca, rzecz jasna ze zadne socjalne cokolwiek nie bedzie nam przyslugiwac. Czy za te pieniądze jestesmy wstanie normalnie życ ? Czytaj wynajac mieszkanie, oplacic rachunki, jedzenie, samochod podatki i co tam jeszze do kupy...
Przepraszam że wam zawracam.... ale majac dzieci najlepiej mnie zrozumiecie ze obawiam sie wszystkiego :/
Proszę powiedzcie tak obiektywnie jak tam jest :)
Z gory wielkie dzieki :) Pozdrawiam was i wasze maluszki :) te w brzuszkach tez :)
 
również z Ennis :)

No prosze,w koncu ktos z mojego miasta;-)

Concita85 nikt cie tu nie zwyzywa no co ty,skad tak mysl?
Ja sie nie wypowiem na temat zarobkow bo w Dublinie inne zarobki inne zycie.Ale jest tu duzo dublinianek wiec napewno co nieco pomoga.

au nas doszla do wszystkiego biegunka ..biedne te moje dzieci a ja jednym slowem mam przesrane:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam:-)
Zgagus wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek,spelnienia marzen tych duzych i tych mniejszych.Sto lat!!!
Ja wlasnie zjadlam calego arbuza i zaraz pekne.Dziecko spi,maz przyszedl z pracy i tez zasnal,choc jeszcze idzie do kolejnej i ja chyba tez sie legne miedzy moimi chlopakami:tak:Tylko,ze trzeba by jakis obiadek ukrecic.
Larcia i jaki w koncu kolor wybralas na swoich wloskach,zarzuc tu jakims zdjeciem;-)
 
reklama
Ciao
Kurka dziewczeta-dzieki wielkie za takie obszerne komentarze w sprawie zdjecia! bardzo mi pomoglyscie! Robie irlandzki paszport...i nie wiem teraz czy ryzykowac z ta fota czy trzaskac dalej. Dzis rano probowalam ale trudno mu utrzymac glowe prosto..lata na boki :)

Weron-witaj again! Gratuluje fasolki:)))
Beti-witaj!
Concita-ja nie z Dublina ale mysle,ze wyzyjecie choc ciezko. Wynajem w Dublinie bedzie pewnie mega drogi...

Ja dzis bylam w PL szkole na zakonczeniu roku. Chcialam pozegnac moja klase i zyczyc wesolych wakacji! Bylo mega milo...Cieple powitanie i zachwyty nad mlodym.

Zgaguniu- sto latek i buziak w nosa!!
Renni-spoznione zyczenia dla Natalki!
 
Do góry