reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Misia, a widzisz ja zawsze siedze na tej drugiej, ale faktycznie juz sobie przypomniałam :-)

Dziewczyny tez wam pozmieniali programy na n-ce??
 
reklama
Anineczko-jak narazie nic mi nie wiadomo,ale w Ji i SI Dawid brał udział w takim programie-dostał 2 pojemniczki -1na owocki,2gi na warzywka-i tak chyba z dwa tygodnie(albo dłużej???)pomykał z marchewkami i owockami do szkoły-potem dostał dyplom:)))
Larcia-wow-współczuję...To się macie z rurami:/
Monidan-wytrwałości z Dziećmi:)
Ewelcia,Gliwa-poprawy nastroju:)
Misia-no 3dni i jedziesz:))))
Vikamcia-czy ja wiem???W okresie Świąt ceny sa masakryczne:/
Wiesieńko-faaaajnie,że się już zaaklimatyzowaliście:)Jaka pojemność mówisz macie????
Madbebe-u nas słonko wyjrzało-a u Was?
AsieńkoR-dobrze,że nic sobie nie robisz...a ile lat ma siostra-bo to takie dziecinne zagrania:/
Marta-najważniejsze,że Szym w domku:)I polepszenia życzę-się bidulek namęczy:(((
 
Moniadan ano pozmieniali mi tez, mojego ulubionego TVNstyle nie moge znalexc:angry:
Miska ha ha jak masz tyle energii na sprzatanie to moze i do mnie wpadniesz:-D:-D:-D a tak na serio takie sprzatanko tez porod przyspiesza wiem bo moja siora tak miala- caly dzien sprzatala a w nocy hluuuuuupppppp i wody odeszly i rano córe juz na swiecie miala.:-D

chcialam mloda zarejestrowac do lekarza i co ???? fulllaaa maja na dzis i dopiero jutro idziemy na 12. A moja znowu garaczka dopada(choc rano nie bylo i myslalam ze sie poprawia) polozyla na kanapie i nie chce jesc obiadu.

Anineczko a moze wymeldowal zeby miec mniejsze oplaty. U mnie np jest tak ze licza osoby zameldowane i kaza za nie placic- ale mamusia powiedziala ze swoich dzieci nie wymelduje he he.
 
Ostatnia edycja:
Kasiuleczka,ale on też tam nie mieszka :no: wodę ma ze studni swojej,ogrzewanie swoje,za śmieci nie płaci bo go tam niema.Ok,może miec opłatę ponad 200zł rocznie podatku,i już fak,mógł mi napisac sms-a bym dorzucała się do kosztów zameldowania,a tutaj suchy sms do mojego brata,że nas wymeldował.Do mnie się bał odezwac :-D


Misia wijesz gniazdo? :-D

Lubiczanko no to może byc to,Antek dziś dostał taki zeszycik i tam mam wpisywac codziennie przez 16 dni jakie warzywa i owoce wsuwał :tak:
 
witam
Larcia:baffled:
Kasiuleczka zdrowka
MartaF zdrowka dla Szymka
Misia to masz dzisiaj powera
ViKamcia ja latam z Dublina do Rzeszowa Ryanerem i to jak narazie byly najtansze bilety bo dzisiaj juz drozsze. Kiedys musielismy latac z Dublina do Warszawy aerlingusem i bylo zawsze drozej.
do rzeszowa bardzo zadko sa promocje.
Asienka_r to Anulka zadowolona i wybawi sie
 
Ostatnia edycja:
Moniadan,Kasiuleczka bo dodali programy polsat,poslta jimjam,polsat film i inne jakies i dlatego tak jest pisalam rano o tym :tak:

Misia daj troche tego powera :-D

Gliwalepszego humorku zycze:tak:
 
dopiero siadłam

wczoraj o 23 byliśmy na pogotowiu,z temperaturą 39,dostał paralink i antybiotyk,zasnął a o 7 obudził sie z 40st więc szybko do szpitala bo dostał drgawek:-(tam siuśki,krew,płakal strasznie:/:/ i sie okazalo zapalenie gardła,teraz juz nawet przełykać nie może,co 4 godziny czopek bo temperatura wraca

ania potem wrzyce stronke,z przelotem razem zapłacimy 350e

Zdrowka dla synka.
To malo placicie:tak:
 
reklama
Wlasnie w tym caly sek, ze my podpisani jestesmy pod agencje, wiec jak cos sie dzieje, to tam mamy dzwonic. Landlord jest, ale On nie ma czasu zajmowac sie tym. A agencja ma podpisana umowe ze swoim plumberem, ktory okazal sie best friend mojego landlorda. Wszystko jasne. Denerwuje sie, bo ten czub zadzwonic ma dzis do niego i mu nagada, ze to ja zatkalam kible!Myslalam, ze to agencja placi plumberowi. Pierwszym razem nic nie placilismy, tylko agencja. A teraz wypalil mi takim tekstem, ze mnie nie bedzie chargowal, ale nastepnym razem juz tak, bo za wyczyszczenie tego zbiornika musi jego best friend zaplacic. Bo to nie w interesie agencji. Rury tak, ale nie zbiornik w ogrodzie. Chcial mi wmowic, ze to ja nawrzucalam szmat w kibel, ktore all zatkaly i jego best friend musi teraz placic za to. Ze nastepnym razem, to ja dostane rachunek.Ale to nie ja go szmatami zawalilam! Zrobilo mi sie niemilo wtedy. Ja wiem, ze powinnam sie tym nie przejmowac, tylko przyszedl i ma naprawic i niech go to G*** obchodzi, ale jako, ze to przyjaciel landlorda, to broni jego interesu, zeby on nie placil. No, ale mi sie nie sni placic kilka stowek czy nawet wiecej za wyczyszczenie czyjegos gowna i szmat ze zbiornika!Dobra....koncze juz pisac na tak smierdzacy temat, bo wyjdzie, za marudze. A ja nie marudze, tylko jestem wsciekla. Krew mnie zalewa, jesli ktos mi cos wciska, ze cos zrobilam, czego nie zrobilam. Teraz tylko czekam na tel od landlorda, bo pewnie da znac kiedy przyjada czyscic to. Spadam na kapiel.
 
Ostatnia edycja:
Do góry