reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Ewelcia no w sobotę jedziemy na jakieś księżniczkowe urodziny :confused2::laugh2:
ale niedziela póki co bez planów :-D;-)
ja z moim też długo nie wytrzymuję jak ma wolne,tak więc podziwiam :tak::-D

madbebe termin porodu mam na 26 grudnia ;-):-D
No własnie poczytałam na ten temat i wymeldowanie nie ma żadnego skutku prawnego jeśli chodzi o spadek,co lepsze,będąc w Pl mogę się sama znowu zameldowac :-D oczywiście tego nie zrobię bo nie potrzebny właściwie mi meldunek,muszę dowód osobisty nowy wyrobic bo poprzedni zgubiłam i mogę bez problemu go bez meldunku wyrobic ;-)

a jak coś to spokojnie u teściów mogę się zameldowac.Co prawda mój ojciec zagrał poniżej pasa,bo ja rozumiem by ze mną się nie zgadzał,ale czego winne wnuki?
ehhh.

nic to ;-)
 
Anineczko to się tato postawił:sorry2::-DMyślał,że tym wymeldowaniem cos zmieni:-DA tu lipa:sorry2:Ale tak czy siak,żeby tak tato i dziadek córce i wnukom...:sorry2:
...No toż pisałam,że Anineczki zrobili sobie w Wielkanoc już prezent pod choinkę:-D

Lubiczanko,wybaczam Ci:tak::-D:-D:-D
 
Hey!
Ja sie tylko witam i zmykam, zupelnie dzis bez humoru, najpierw dziecko mnie dobilo, potem plumber mi cisnienie podniosl,ze ja niby szmaty spuszczam w kiblu, bo znowu mamy zatkane toalety, gdzie mu mowie, ze to nie moje, nawet baby wipes nie spuszczam, a ten, ze to musi byc moje!A ten caly tank z tylu domu zawalony, ostatnio go nie czyscil, wiec pewnie to tam bylo juz od dawna az wkoncu zatkalo Nam rury!Remontowali dom w listopadzie i w grudniu i spuszczali wszystko z rurami, dlatego ciagle Nam sie zatyka. A ten debil wmawia mi, ze to moje. Mowie, ze nawet mokrych chusteczek dziecka nie spuszczam, a ten, ze to wyglada na mokre, a ja mu na to, ze jak plywa w gownie to musi byc mokre!Cala moja rozmowa z Nim tak wygladala. Nienawidze jak ktos mi wmawia cos, czego ja nie robie. On nie jest w stanie tego wyczyscic, w nast tygodniu maja przyjechac i odessac to.. I tak wyglada caly moj dzien od rana. Ide do kuchni, dzis mam w planach wolowine duszona, wiec troche roboty jest. Milego dnia
 
Larcia-no to nieźle..My tez mieliśmy z tym problem-spadek po poprzednich lokatorkach,ale landlord od razu przyjechał i 'naprawił'..;-)Mam nadzieje ze jak oczyszcza tank to sprawa wróci do normy..
anineczko- no tak..domyślna jestem po ch**erze:cool2:
A. tez nie zależy na zameldowaniu w PL,dlatego olał sprawę..
 
Larcia to rzeczywiscie nie wesolo masz ale miejmy nadzieje ze jak oczyszcza to bedzie oki

U mnie cos sie rozpogodzilo i nie pada wiec moze pozniej jakis spacer zaliczymy jak J wroci z pracy.
 
Ewelcia no w sobotę jedziemy na jakieś księżniczkowe urodziny :confused2::laugh2:
ale niedziela póki co bez planów :-D;-)
ja z moim też długo nie wytrzymuję jak ma wolne,tak więc podziwiam :tak::-D

madbebe termin porodu mam na 26 grudnia ;-):-D
No własnie poczytałam na ten temat i wymeldowanie nie ma żadnego skutku prawnego jeśli chodzi o spadek,co lepsze,będąc w Pl mogę się sama znowu zameldowac :-D oczywiście tego nie zrobię bo nie potrzebny właściwie mi meldunek,muszę dowód osobisty nowy wyrobic bo poprzedni zgubiłam i mogę bez problemu go bez meldunku wyrobic ;-)

a jak coś to spokojnie u teściów mogę się zameldowac.Co prawda mój ojciec zagrał poniżej pasa,bo ja rozumiem by ze mną się nie zgadzał,ale czego winne wnuki?
ehhh.

nic to ;-)

Anineczko u mnie też z rodzinka nieciekawie, ale olewam to, bo nie mam już siły. Tekst mojej siostry na nk: dlaczego są ludzie, którym się polepszy to zapominają ile zawdzięczają innym:(, taaa, ze niby mi tak dobrze, buehhe, chyba przestane patrzeć na to, że jest w ciąży i coś jej powiem do słuchu
 
Hey
Ale sie dzis rano wstać nie chciało :sorry2:

Misia, jak tam rodzisz, bo ja czwartek obstawiałam :-)

Nic mi sie nie chce, a mam dzis dzieci od 15 do 24

Anineczko, to teraz nie musisz zaswiadczenia do szkoły wysyłac :cool2: ale to serio o spadek chodzi? moze wymeldował, bo po prostu juz tam nie mieszkacie...? :confused:

ide zupę konczyc, bo zaraz chłopaki przyjada
see you

ps Pauletta, dla Twojego Wiktorka, spóznione ale szczere zyczenia, wszystkiego najlepszego!!!!!!!!

happy_4th_birthday_card-p137594251142713770qiae_400.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie rodze, nie rodze. Zeby bylo smiesznie ani wczoraj ani dzis narazie zadnych skurczy....latam wszedzie az milo :) wiec ja juz nic nie rozumiem.....:/

Larciu- co za bezczel z tego plumbera!! I ja cie tez widzialam na tym zatkanym rondzie:)))) Nawet machalam ale juz mnie nie widzialas :)

Paulettko- samych wspanialych dni dla Wiktorka!!

Ja mam w planie mielone wiec tez sie nakulam...takze lece :)

achaaa....sluchajcie,ja wiem ze jest na to inny watek ale skoro juz pisze. Czy moze mi ktoras powiedziec,czy jest cos takiego jak jakis specjalny srodek do mycia skorzanych kanap takich domowych?
 
Do góry