reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

dzięki dziewczyny,padam już,Szymek ciągle marudzi,temperatura po 3 godzinach wraca:/:/szef zły i musze jutro do roboty iść:/:/
 
reklama
Witam, spanikowana lotem mamuśka bezpiecznie wylądowała na zielonej wyspie w towarzystwie spokojnej MAludy :-)
Wybiłam sobie z głowy stosowanie jakiś uspokajaczy dla Eli na czas lotu, i byłam niezwykle zaskoczona, jak szybko i bezproblemowo minęła podróż :-)
Pomysł z ciastkami i paluszkami przy starcie niezastąpiony :-) nie pamiętam która z Was to pisała, ale serdecznie dziękuję:-)
Obecnie mieszkam w Dublin 24:-) Może na forum jest MAmauśka z tej okolicy??? Moja córka ma 18 miesięcy, bardzo brakuje jej towarzystwa innych dzieci :-)
Pozdrawiam serdecznie:-)
 
heja, nam dzis napisali maila z agencji z prosba o podanie nr konta- jakby nie mieli i ze maja dla nas kase, zobaczymy dopoki nie beda na koncie to nie uwierze,
lubiczanka- a no 2.5L i najgorszy ten tax:wściekła/y:
Marta F - zdrowka dla Szymcia
Larcia - my mamy teraz podobnie, ze nasza agentka jest przyjaciolka;-)( i nie tylko chyba) landlorda, ja tez bym sie wsciekla
Asienka M- pociesze Cie ja sprawdzilam do W-wy na swieta i koszt tylko 750E:szok: -oczywiscie nie lecimy
 
witam wieczorowa pora, podczytywalam Was, ale jakos ochoty brak na pisanie w dodatku od poludnia jakos wszystko mnie wkurza i nerwa mam, chlopcy daja popalic :wściekła/y:wrrrrrrrrrrr i jeszcze ta pogoda:baffled:
Larcia-co za gosc:shocked2:, ale co sie dziwic wkoncu to irol i robic mu sie nie chce,gdyby zrobil raz a porzadnie nie byloby problemu :dry:a mialam sie do Ciebie wybrac popoludniu i pewnie bym na niego trafila.Ale moze jutro do Ciebie zagladne ???
pauletta-wszystkiego najlepszego dla Wiktorka
MartaF-zdrowka dla Szymka, bidulek sie nameczy a Ty z nim:-(
widze, ze MIsia jeszcze w dwupaku i nawet powera ma, Tymus sie nie spieszy, tylko mame straszy hihi

a mi sie jutro konczy polsat i ciekawa jestem jak dzieci zareaguja na brak bajek, pewnie sie do kompa nie dobije :baffled:
a tak przy okazji moze czytalyscie ostatnio jakies dobre ksiazki np.kryminaly lub jakies dobre powiesci?? bo mi sie ksiazki koncza i bede musiala sobie cos zakupic, chyba ze macie je na sprzedaz to chetnie odkupie :-):-):-)
 
Wieczorny meldunek :)

Cisza i spokoj....tylko bola mnie pachwiny niemilosiernie,tak ze kuleje!! Wysprzatalam co chcialam...ta kanape tez umylam tylko,ze w dunnsie nie mieli tego do skor. Mieli tylko chusteczki, a ja potrzebuje jakiegos plynu bo kanapa naprawde brudna... Umylam woda z plynem do mycia naczyn ale nie moge domyc tego brudu w zalamaniach skory...ehh...

Potem zrobilam jeszcze banofee pie :D Nawet kilka chwastow w ogrodku wyrwalam...
Co za uparciuch!!!
 
Dzień dobry:)
Aby nie zapeszyć-pogoda póki co nienajgorsza...Oby tak zostało-byleby nie padało:/
Wiewióra-witamy w takim razie w Irlandii:)))
Ewelcia-Ty jak nie spacerujesz to chyba na you tube przesiadujesz,co;))))
Misia-2dni-dasz radę;)))
Marta-jak nocka???
Monidan-wytrwałaś???Dziś chyba ostatni dzień?
Tichonek-jak tam u Ciebie?żadnych syndromów?
Wiesieńko-ba-wszystko dziady zrobią byleby kasy nie dać:/
Miłego dnia Wam życzę
 
Hej dziewczyny czy nie wiecie co sie dzieje ze str daft bo od jakiegos czasu wogule nie jest aktualizowana i niektore domy z pierwszej str maja po 180 dni:szok: tez tak macie czy u mnie tak tylko jest??
 
Hey
Biola sprawdzalam teraz na tel i ja mam wszystko aktualne
Madbebe widziałam twoje fotki Wiki jaka juz duża a ty bardzo naturalnie wychodzisz na zdj fotogeniczna jestes :-)
Marcysia i jak tam masz tv?
Lubiczanko wytrwalam jeszcze dzis i jutro po 9 godzin ;-)
Miłego dnia dla wszystkich
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam ;-)

Pogoda się nawet ładna robi,ale nie wiadomo co będzie później :eek:

Moje skromne dziecko pochwaliło się wszystkim w szkole,że mama ma baby in tummy :confused2: Nawet dyrektor mi osobiście gratulował :sorry: Normalnie taka gaduła z tego Antka,że szok,wszystko powie,wszystkim się pochwali :baffled:

Lubiczanko jak się czujesz?
Znalazłaś kartony?

Ewelcia he he a co ty tak z tymi filmikami? Za dużo czasu masz? :rofl2:

biola czyżbyś planowała przeprowadzkę?
 
Do góry