reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

heloooo

MartaF..zdrówka dla chorowitka malutkiego oby szybko minęło i nocki były przespane

kurcze coś mi wlazło w szyje wczoraj i boli ciągle ..coś czuje ze znowu mnie pogięło i ruchy głową będę miała ograniczone wrrrr


no cóż miłego dnia życzę..lecę ubierać się i młodą bo Al jeszcze śpi
 
reklama
witam się!

Marta-zdrówka Szymkowi
pauletta-urodzinowy buziak Wiktorowi!I ja nie wiem jak ja to przegapiłam..:zawstydzona/y::shocked2::sorry2:


Ta pogoda działa na mnie rozleniwiająco..Kiedy wyjdzie słońce?:nerd:

Milego dnia!
 
Pauletta-WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO TWEMU SYNKOWI-wszystkiego tego,co sprawi,że będzie się uśmiechał:)))
I właśnie dlatego nie za bardzo to przewijanie mi się podoba-tak zawsze człowiek widział,że mały X czy Y ma urodzinki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marta-powodzenia(bo Marta do szpitala pojechała o 7mej-Szym z temperaturką 40)
AsieńkoM-faaaaajnie:)Zaraz sama posprawdzam bilety;)))
Kamcia-współczuję bólu nóżek-masakra:(
Didi-lepszego samopoczucia!!!
Znowu szaro-buro:(((za co...Miłego dnia
 
Bry:-)
No,nie,Lubiczanko ranisz moje serce:-(Jak mogłaś nie wspomnieć o moich suwaczkach?!:szok::-D
Toż 2 tygodnie zostały:szok:Oszalał ten czas czy cuś?!:szok:
Ale za to jaki tekst pod suwaczkiem:-D:-D:-D
I u nas się pogoda,po wczorajszym jako takim dzionku,spierdzieliła dziś na maxa:baffled:Ciemno,buro,wiatr,deszcz:dry:Ale za to jak mi się w nocy dobrze spało:-)Lubię takie noce w ciepłym łóżeczku z mężusiem gdy za oknem zimno,deszczowo,wietrznie:-p
Gardło mnie boli cały czas i tak już chyba do porodu pozostanie:sorry2:O katarze nie wspominam bo ten chroniczny,z Radkiem do porodu się też męczyłam a jak tylko urodziłam-katar minął jak ręką odjął:sorry2:
Ewelcia pomyślałam,że może jednak Was odwiedzimy w tę sobotę ale P mnie wczoraj pocieszył,że na cały dzień do pracy musi iść:wściekła/y:Szlag...A w następną sobotę (mam nadzieję,że jeszcze zdążę) muszę fryzjera nawiedzić bo mam jeden wielki wiecheć na łbie:zawstydzona/y:
MartaF o kurczę,to nieciekawie:no:Powodzenia w szpitalu...A może to trzydniówka?Czy już wcześniej została przebyta?
Misia,jak tam bo na GG Cię nie ma:confused:
Lubiczanka dobrze prawi z tm przesuwaniem,długie sygnaturki były (w tym,bezsprzecznie moja:zawstydzona/y:)ale przynajmniej było dokładnie widać,co,kto,kiedy i jaką rocznicę ma:tak:
Pauletta
STO LAT i jeszcze więcej dla WIKTORKA!!!:-)
460,460,90,2,0;bgadd:noshade.FFF4EF;sharpen:1_24-05-2010%20195.JPG



Edit:poprawka-Misia właśnie GG włączyła:sorry2::-D:-D


 
Ostatnia edycja:
Tichonku drogi-no wyszłam z dziećmi do auta,odpalam i myśl-tożto czwartek i nowe suwaki u pewnej pani Agnieszki!!!Autentycznie:)Biję się w pierś;)No a opis-dajesz z szanownym:))))))))
 
witam

no i co? nic mi się nie chcę,nawet pisac :baffled:
nudy na pudy :sorry2:
To znaczy nie w każdej dziedzinie życia mego,bo np.wczoraj ojciec wymeldował mnie z domu :-D i moje dzieci :blink: he he myśli,że jak mnie wymelduje to stracę prawa do spadku :-D:-D

Tichonku juz blisko,blisko_O ludzie :szok::-D:-D
a co do sygnaturek,też jestem za suwakiem :-p
gdyby tak każdy miał tylko suwaczki to pewnie nie było by przewijania ;-)

MartaF jak Szymcio się czuję?
Może to faktycznie 3dniówka? Często jest mylona z anginą :sorry2:

didi masaż by się przydał,co?

AsieńkaR a co wy tak dziecko męczycie,że o 17:00 pada do spania?

Pauletta dla Wiktorka Sto Lat
 
w


AsieńkaR a co wy tak dziecko męczycie,że o 17:00 pada do spania?

:cool2::cool2::cool2::cool2: P0ojechała z nami do miasta, wyszalała się, potem miała iść spać, jak zwykle, ale był wujek, więc Ania nie chciała iść spać i z wujkiem szalała dalej, potem przyszła ciocia:-p, więc też nie usnęła. Usnęła, ale myśleliśmy, że się obudzi jeszcze wieczorem a ona nic:szok:, piżamkę zakładałam na śpiocha, mleko na śpiocha i dalej spała


Tichonku no to dawaj póki możesz:cool2::cool2::cool2:
 
Dzien dobry

MartaF zdrowka dla Synka no i chwal sie gdzie sie wybieracie na wakacje
My osttanio patrzylismy to ceny na 7 dni na nasza czworke to jakies 250 euro hotel ale jak zobaczylam bilety lotnicze to normalnie szok przezylam ponad 800 euro:szok:

Moniadan super ze wycieczka do Dublina Wam sie udala

Pauletta wszystkiego najlepszego dla synka

Tichonek to juz tylko dwa tygodnie :szok:

Kasiuleczka zdrowka dla corci

Ja dzis lepiej glowa nie boli ale pogoda to normalnie butelkowa ja chce slonko:-)
A wlasnie na ence dolozyli nam kanal mamy polsat :tak::-D
 
Witam i ja!!
Aineczko, toz to tata posuniecie zrobil:sorry2:
Cos moj M z Twoim M gadali wczoraj zeby sie spotkac....ale chyba wy w sobote na jakies urodzinki idziecie...wiec moze niedziela?
Marta daj znac jak wrocicie ze szpitala~!mam nadzieje ze z Szymiek ok.
Tichonku :szok:toz to ty rodzic zaraz bedziesz:)
Szkoda ze P w sobote pracuje.....

od rana mam jakis podly humor...pozarlam sie z m:angry:wkurza mnie na maxa,juz wole jak pracuje...:-pprzynajmnej mam spokoj...

lece ogorkowa gotowac !!!

a co do suwczakow ja tam nic nie musze przewijac...wszystko widze tak jak dawniej:)

Pauletta wszystkiego najlepszego dla Wiktora!!!!!!!!
 
reklama
anineczko-a kto jest Bożonarodzeniowym szczęściem?:blink:
A. mama chyba myślała tak samo jak Twój tato-jakiś czas temu wymeldowała A.,co śmieszniejsze chciała żeby mama zameldowała Go u nas..:confused::-D

misia-melduj się! ;-)
 
Do góry