reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Pauletta gratki dla Zuzi i wreszcie doczekas sie diagnozy Wiktora
Misia moze sie ruszy po tych szalenstwach
Larcia no to teraz odpoczniesz
Moniadan czyli wypad udany
Aniaa uszy do gory

A ja zapomnialam sie pochwalic, ze wczoraj kupilismy bilety do Polski na swieta. To ma byc niespodzianka dla naszych rodzin wiec nikomu nie powiemy tylko 22 grudnia staniemy w drzwiach.
Wiec pierwsze swieta Zuzi i jej pierwsze urodzinki beda w Polsce.
images
Ale sie ciesze.
 
reklama
Witam
Ja dzień off ale oczywiscie busy:)
Andzia kochana oby Ci sie ułożyło w PL i odwiedzaj nas!!:)
Misia ty szalona kobieto:)
Anieczko ale masz bryke, teraz tylko czekac na prawko i przyjedziesz do mnie sama:)))
Asieńka super niespodzianke zrobicie, a ile dałaś?
Wisienka a to gnojki walcz o swoje.
Didi sernik pycha!!!:) Dzięki dobra kobieto.
Lubiczanko to bedziesz big mama na zlocie:)))
Marta a twój brat ma problem ze znalezieniem prac tutaj?
Madbebe ładny awatarek.
Pauletta super wieśći!!!!!:)))
Wczoraj sprzatałam chate zrobiłam pierogi ruskie(co mi zajeło troche) i szybko ich nie zrobie://
Dzis byłam w mieście pokupować prezenty dla dzieci bo w sob mamy 1 urodziny, a w niedziele 2 dzieci ma urodzziny wiec po pracy chyba sie rozdwoje a i jeszcze pępkowe do tego:///
W pracy busy nogi mi do dupy włażą walcze z odciskami na stopach bo mi sie robia od tego stania:///// Ahh żeby sie trafiła jakaś fajniejsza praca..
Oli szczęśliwy po 4 tyg do przedszkola poszedł pani go chwali wiec spoko:) Musze napisać ogłoszenie bo bedę mieć dylemat we wrześniu jak bedziemy oboje pracowali nie bedzie miał mi kto Oliviera ze szkoły odbierac. Opiekunki mam ale nie mobilne wiec szukam kogos do odbiorów.. Może znacie kogoś w rejonie Briarhill kto ma tam swoje dziecko lub mieszka i chce ekstra grosz zarobic??

Musze powiedzieć że podoba mi sie opcja przesuwania suwaczków bo wcześniej pół strony to zajmowało u niektórych:))

No nic pomarudziłam i spadam:)
 
Hejoo z wieczorka ;-) cisza i spokój w domku ahhh uwielbiam te wieczory :-) w ogóle słuchajcie jakie mam cudowne dziecko :blink: kupiłam im huśtawkę i Wiktorkowi założyłam siedzisko i zdjęłam te zabezpieczenia co są dla małych dzieci...ten panika on nie będzie się huśtał bez :baffled::dry: próbowałam kilka razy P mówi schowaj będzie się chciał bujać to się przyzwyczai bez ale porozmawiałam w szkole i powiedzieli, że to bez sensu i jak chce mieć zabezpieczenia to żeby mu założyć...no to ja grzecznie to zrobiłam przy moim dziecku a ten do mnie jak skończyłam to montować mówi: "Good Job, Mamo" :szok::-D:-D:-D:-D normalnie wbiło mnie w ziemię z zaskoczenia :-D:-D:-D a do tego po pokoju walają mi się wszędzie pająki, karaluchy, skorpiony i jakieś muchy i inne insekty :baffled::dry: taki sobie wybrał prezent urodzinowy mój mały solenizant, że nie wiem co mnie podkusiło aby dać mu taki wybór :nerd:
Marta trzymam kciuki aby jednak się ułożyło jak najlepiej :tak:
 
pauletta dzięki :*

Ania83 ja dzisiaj dostałam forme z CHB:/:/

Szymek ma 38.5 temperatury:/;/ noc zapowiada sie ciekawie:-(
 
moniadan a i wzajemnie kobieto wzajemnie ;-)

pauletta
a jak to możliwe,ze ja synowi Twemu nie składalam zyczeń :dry: wybacz:zawstydzona/y: ale wiesz,ze zyczę mu samych szczęsliwych dni, mnóstwa sukcesów i czego tylko mu trzeba do bycia szczęsliwym ;-)

Marta oby nocka nie okazała sie taka zła...


To ide na M jak miłość.
Dobrej kobiety
 
ello
Pauletto to wszystkiego najlepszego dla Twojego 4latka:-)
Marto F walczcie,moze warto sie udac odrazu do officera( bo w tych okienkach zawsze mowia zeby czekac,moj M pomagal znajomemu zalatwiac socjal gdzie pracodawca mu nie oplacal skladek udali sie do biura citizena oni tam popedzaja mailami, codziennie chodzili do officerów az ich tam mieli dosyc:-D i udalo sie to zalatwic,a jak brat przepracowal tyle czasu to mu sie nalezy przeciez)
Moja mloda tez z temperatura sie kladla ehhh jutro chyba lekarz nas czeka.
 
kasiuleczka jutro idziemy walczyc właśnie z oficerem,zobaczymy co wyjdzie

szymek dostal już 39.5 więc my szybko na pogotowie,stwierdzili ze to angina,antybiotyk,czopki,po godzinie nic:-( więc chyba nie pośpie,mały zasnął ale ja co chwila sprawdzam czy nie rośnie temperatura:(
 
reklama
Bry
ja się witam z samego ranka, bo Ania od 6 nie śpi, ale co się dziwić, jak wczoraj przed 17 zasnęła i dopiero rano się obudziła.

Zimno u nas, śnieg nie pada i na razie chyba nie będzie, ale przymrozek jest

MartaF zdrówka dla Szymka


Miłego dzionka
 
Do góry