reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Margaritto tak se też właśnie pomyślałam,że do Cię kolnę w saturday:-DPuść strzała:tak:No chyba,że się nie dokulam do soboty to będę szybciej dzwonić:-D:-D:-DŻartuję,na razie nic się nie dzieje:-D
A z tym suszeniem to może i tak jest bo masz sznurki na dworze..Ja wystawiłam suszarkę z praniem przed dom i jak ją trzy razy musiałam zbierać z ziemi to mi się odechciało i wolę w domu posuszyć:dry:
...Ale syn mi chyba placu zabaw nie podaruje:baffled:
 
reklama
madbebe- nie nie...bole ewidentnie porodowe,zadne z przesilenia. Skurcze jak ta lala...tylko,ze przechodza zamiast sie rozwinac na maxa. Zazwyczaj sie pojawiaja popoludniu i trwaja do wieczora,czasem kilka w nocy,a rano jak skowronek!

Didi-chocbym miala przenosic miesiac to do S sie nie zmusze!! Na sama mysl mi slabo...chyba od miesiaca juz nic nie bylo....i bez ciazy jestem w tym temacie lewa od urodzenia Ala. Pozatym w stanie jakim jest teraz Aaron to trudno by bylo...jeczy i steka tak go ta noga nawala. Dzis ma wizyte kontrolna w szpitalu..moze tym razem ktos sie laskawie zainteresuje jego noga,zamiast go faszerowac morfina i nic wiecej.

Anineczko-fajne autko :) Kiedy ja sie w koncu zabiore za prawko....eh...jak obrabuje najpierw bank. Nasz gruchot sie ledwo kula...A ja dla siebie bym chciala malego wypierdka i automata i taniego...hahaha..bardzo taniego!! :DDDDD Takie oto mam wymagania;)
 
Misia..wiec nic innego nie pozostaje jak cekanie a moze ciut cieplejszy prysznic jak sa skurczyki i moze zadziala...co do prawka to latwo tutaj o "L" testy to pikus i pozniej smigasz..a jak mas farta to i jady zalicysz za 1 razem

a jak juz mowa o prawku to wlasnie dzisiaj dostalam ju moje różowe papiery..hihihi teraz to moze smigac wszedzie ..
 
anineczka-aaa..ta meganka:happy:Nie wiem czemu ubzdurałam sobie ze masz 5cio drzwiowa saloon:confused: Fakt-kształty ma specyficzne;-):-),ale to akurat mi się w niej podoba;-)Niech Ci dobrze służy!:tak:
misia-nooo na pewno wiesz co mówisz;-) Mogłoby się już zacząć..;-)
Qrcze no rzeczywiście mogliby się wziąć za te nogę A.:dry:Zdrowia dla Niego!
lubiczanka-to mnie pocieszyłaś z ta pogoda :dry: Moze jeszcze trza będzie zacząć grzać:nerd::wściekła/y:
didi-no tak,ale misi chyba bardziej chodzi o koszt tego prawka niz o sam kurs..:blink:
 
Hejoo laski :-):-):-) ja wpadam z super wiadomościami :tak: gorsze zostawie na później :ninja2: Pierwsza wiadomość to ...Zuzia oficjalnie już chodzi jak ta lala :-):-):-):-) druga dobra wiadomość mamy w końcu datę najważniejszego spotkania dla Wiktorka po którym dostanie formalną już diagnozę, odbędzie się 7 czerwca :-):-):-) także happy jestem wery :-D:-D:-D a i żeby nie było podczytuje Was kochane ale jakoś brak czasu na pisanie :zawstydzona/y:
Misia powodzenia aby to było już jak najszybciej ;-)
Andzulina powodzenia:tak:
 
Pauletta-nooo-gratulacje dla Zuzi-cieszę się,że wreszcie dobre wieści,i że cos się ruszyło:)
Anineczko-nie pytałam o płeć,bo bardziej mnie interesiło czy wszystko w porządku:(Natomiast co do daty-ostatni tydzień lipca-czyli zlot na lajciku:)))Fajne te Twoje chłopaki-pocieszne
Margaritta-jakie słonko,gdzie???To ja na Dublin muszę wyruszyć chyba;)))
Madbebe-nic mi nie mów-płakać się chce-a jak sobie pomyślę,że tak ma być na dłuższą metę:(((((
Wiem,że zaśmiecam,ale pytanko do Dziewczyn z JA-czy tez musiałyście dawać akt urodzenia swój i męża????
 
lubiczanko dawaj !!! swoją drogą juz sie nie moge doczekać kiedy bedziesz u mnie co dwa dni :-p:-D

pauletta heh pannica Ci już rosnie ;-) a dwa- czekamy z Tobą do 7-ego ;-)

A ja czekam na sygnal od moni i lete :cool2:
 
reklama
ale sie rozpadało:/:/

mój brat wraca do pl,nie dostal zasiłku chociaż pracował 4 lata:/:/ i nie ma siły z nimi walczyć,smutno mi bedzie bo zostaje sama:-(ehhh trudno...

pauletta super ze Wictorek w końcu będzie miał diagnoze:-) i ogromne gratulacje dla Zuzi!!

a ja musze sie pochwalić ze Szymuś nam sie rozgadał i rozśpiewał:-D śpiewa go go go ale ale ale i mamy kupe śmiechu:-D
 
Do góry