reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Vikamcia-mi zapisali silne leki po porodzie pamiętam-diclofenac.Myślę ze to jednak macica..a paracetamol może na ten ból nie pomoc..
U nas tez kikut pępkowy szybko odpadł:tak:;-)
Misia-mały widać nie gotowy na wyjścia.Ma chwilkę jeszcze;-)Pewnie te bóle miałaś od przesilenia,się nie oszczędzasz wcale;-)A skurcze dopiero się zaczynają..Anyway mysle ze terminu nie doczekasz w dwupaku..
anineczko-serio serio:tak::dry:ustawy jeszcze nie ma,ale taki pomysł jest:nerd:
To diesel?A czemu żelazko?:-D
 
reklama
madbebe bo jak się spojrzy na to z boku to faktycznie przypomina żelazko :szok::-D
Nie,petrol 1.4 :tak:

poczekaj wstawię zdjęcie :-D
no wygląda jak żelazko :-D
2ah9x6q.jpg


ViKamcia może więzadła jeszcze bolą?

AsieńkoM współczuję bólu,ja się nawet nie wychylam z domu :blink:

Aha,wczoraj powiedzieliśmy dzieciom o dzidziusiu.Bardzo się cieszą :tak: Antek teraz wpycha we mnie wszystko,bo dzidziuś potrzebuje.Matt się dzieli,ale z niechęcią :-D
 
Anineczko bryka jak ta lala:tak:Niech Ci dobrze służy:tak:
A z chłopakami będziesz miała trochę równowagi z jedzeniem,jeden bez opamiętania wpycha,drugi trzyma rękę na pulsie coby mama się nie przejadła:-D
Radek na początku mówił,że nie chce żebym była w ciąży bo pęknę:-DA teraz mówi,dobrze,że to już niedługo po na pewno byś pękła:eek::confused2::-D:-D:-DMęskie podejście:dry:
Ale i tak najbardziej go intersuje do kogo on pójdzie jak ja z P pojadę do szpitala:-DBo on taka powsinoga,lubi się wbijać komuś na chatę:-D
 
Lubiczanko a właśnie miałam pytac.Robili wczoraj usg? Płec potwierdzona? I co z terminem porodu,na kiedy konkretnie?

Tichonku dzięki.
Chłopcy są strasznie podjarani,ale sądzę,że entuzjazm niedługo opadnie bo są niecierpliwi i już by chcieli Antek braciszka,Matt siostrzyczkę :-D
A Radkowi się nie dziwię bo mój Antek taki sam,gdyby tylko mógł spędzał by każdy weekend w obcym domu ;-)

Asieńko M dzięki :tak:
 
hejoooo!!!
Misia no!!!dawaj,dawaj!!
Anineczko bryka superasna-wypasna;-):-D
Madbebe nie strasz tym taxem:dry:....my mamy 1.6l...ale chcemy kupic cos mniejszego,najpierw tego chcemy sie pozbyc,chetnych juz wczesniej troche bylo ale mamy nct do lipca,a jak wiecie ludziska wola z dluzszym nct:dry:
Wczoraj nam nie przeszedl...o glupie wycieraczki z przodu i lekko pekniety wezyk od hamulcy....
Lubiczanko wlacz piec...ja rano wlaczylam,bo na dole mialam 15stopni!!!

U nas tez zimno...wieje i zaczyna cos kropic...
mam M w domu,wiec spadam,bo zaraz chcialam zeby mnie na miasto podrzucil a on z malym posiedzi...
 
helloł

a u nas dla odmiany wyszło piękne słoneczko tylko wiatr został całkiem niepotrzebnie.
Nie mam co prac :dry: jakby ktoś coś chciał przeprac i od razu wysuszyc na dworku to śmiało :-D

Tichonku to moze kolnij w sobote- puszcze Ci strzała kiedy bede miała chwile- bo jak wiesz sobota busy jest a i dentyste mam tez znow :baffled:

lubiczanko i ja z tych zmarzluchów :blink: dlatego tez pod kocykiem sobie siedziałam a teraz już ładnie jest :tak:

moniadan juz we stolycy jest od godziny :-) delektuje sie słonkiem i innymi rzeczami :-D

anineczko to ja popiore a TY wyprasujesz- no z takim zelazkiem to mus hurtowo prasować:-D chlopaki masz fajowe;-):-D

Ok lece po Nikole a jak nam sie uda nieco pozniej to na małą kawke z moniadan;-)

cya
 
reklama
Do góry