reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam

a ja nic nie mam,nie czuje tych świąt:/ K pracuje,w poniedziałek tez:/:/

co można kupic 11-to latce na urodziny??:/bo nie mam pojęcia i mało czasu na wymyślenie czegoś:/

wesolych świąt!!
 
reklama
Lubiczanko ...awsze daje albo babeczke albo pieke taki miniarurowy makowiec.ale wtym roku jakos nie mam makowca ani babeczki ale wlasnie zakupilam scony hihi i dam scona...a wkladam do kosyczka..sol , chrzan, wedlinki( kabanosy) , ser , jajca , zajaca , baranka cukrowego , chlebek ( bułka)

zmykam na sniadnko
 
witam

Wesołego jajka pięknego jak bajka.
Sprytnego króliczka co wyskoczy z koszyczka.
Kurczaka złotego
Dyngusa mokrego,
wszystkiego najlepszego.

Wesołego Alleluja!

images

Didi wszystkiego najlepszego dla Ewuni z okazji urodzinek
emili78 wszystkiego dobrego dla Juli z okazji 1 urodzinek
 
Ostatnia edycja:
Lubiczanko mama nam nie pozwalala ruszac koszyczka bo podobno jak sie przestawi to pozniej ma sie mrowki w domu....
Nie wiem czy to prawda z tym do konca jest ,ale pamietam ze jednego roku moj brat przestawil i pozniej mielismy wysyp mrowek...a najwiecej w miejscu w ktorym stal wczesniej koszyczek>
No ja tez z rana jutro zurek ugotuje:)
Ja wlozylam do koszyczka:
chlebek
kawalaek sero-makowca
biala kielbase i jakas inna cienka
kawalek boczku
plasterek wedlinki
baranka z masla
jajka
czekoladowe jajka
czekoladowe zajaczki
cwikle,chrzan
sol
chyba wsio!!!!!!

pomylilo mi sie i myslalam ze swieconko mamy na 9...
wstalam o umylam glowe,meka up zrobilam...wszyscy najedzeni i mowie do M ze za 15 jedziemy...
ale cos mnie tknelo i mowie nie...przeciez jest na 10 a nie na 9:sorry::-D

AsienkoM,Emili Julka to juz ma 2 latka....jej sie suwaczek zacial...zawsze jak Emili wejdzie na forum to nie ktore foremki skladaja zyczonka dla jej corci z okacji roczku!!!hehehhe
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny
wink2.gif


Pogody ducha, zdrowia i radości
oraz wszelkiego dobra
z okazji Świąt Wielkanocnych
dla was i waszych rodzin

wszystkiego naj dla solenizantow.
Ja tez zaraz ide z koszyczkiem juz czeka:tak::-D
Prawie wszysko zrobione tylko jeszcze jedna salatke dokonczyc z kurczakiem przekladana. Jaw tym roku pierwszy raz w zyciu robilam schab ze sliwka zobaczymy co z tego wyjdzie:-)

 
Hejoo ;-) mnie babka z NCT dziś obudziła:confused2: a spałabym pewnie jeszcze do tej pory :cool2: no ale wybaczyłam bo miała dobre wiadomości i przesunęłam NCT na 15 czyli już się nie musze nigdzie szwędać :tak:
Didi dzięki wielkie za propozycję ale w tym wypadku nie skorzystam ;-):sorry:
Ewelcia yyy normalnie nie wiem co mam powiedzieć... u mnie jakoś nie było takiej tradycji:sorry: a i do koszyczka nigdy sie dużo nie wkładało, ja mam kilka jajek, chlebek, kiełbasę, sól, czekoladowe jajko i baranka cukrowego;-)
 
reklama
Do góry