reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzien dobry dziewczyny :-)

Pauleta,Marcysia jak chlopcy?lepiej?

Tichonku to super ze wyniki masz bardzo dobre i widzisz dalas rade :-)

AsienkaM ja uwazam tak samo ale kazdy robi jak uwaza

Vikamcia rzeczywiscie troche dziwne ze w 38 tc beda sprawdzac Ci rozwarcie ale coz ja juz sie przyzwyczailam do tutejszej opieki ciezarnej i chyba nic mnie nie zaskoczy,no i super ze wszystko ok z cora a ze duza to juz sie powinnas przygotowac wczesniej :-D skoro pierwsza tez urodzilas duza to i teraz tez dasz rade innego wyjscia nie masz:-)

Lubiczanko moze sie uda naprawic Twojego laptopa,oby

Misia to chyba dobrze ze nie zadzwonili...ja ostatnio jak bylam w szpitalu to nie spodobal sie wynik moczu i wzieli do badania ale chyba nic zlego sie nie dzieje,mam nadzieje, skoro do tej pory nie zadzwonili

Dzis sie wyspalam jak nie wiem co :-)i corcia tez bo w dobrym humorze widze:-)
Zaraz sie biore za ogarniecie domku i chyba okno umyje w kuchni poki J w pracy.
Milego dzionka zycze:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
siemanko

ViKamcia... mi tez tu sprawdzali rozwarcie jakos w tym samym czasie co Tobie..mysle ze to dobrze..bo jesli mala dua i jest nuz nisko to dobre wiedziec ..ja mialam na 2 palce rozwarcie a dochodilam do terminu

AsienkaM.. mysle ze a wczesnie na jej sadzanie mimo e lubi ale jak bedie w tej pozycji kilka minutek..znaczy sie tak na pol siedzaco to jej nc nie bedzie..ale lepiej ograniczac po co ma miec krzywy kregoslpek..a maluska jeszcze jest..co do lezenia na brzusiu jak poplacze troszke i plocka pocwiczy nic jej sie nie stanie niech lezy i cwiczy miesnie jestem tego zdania

Tichonku.. no juz coraz blizej konca i niedlugo synus bedzie

a u nas krzyk od rana bo Ewucha przystawila sobie krzeselko kolo kuchenki o opazyla 3 paluszki.. biedna moja.. ale co moj Albert zrobil to samo w jej wieku tylko ze clusienka dlon polozyl na palnik.. wiec moje dieci robia dokladnie to samo ehh

ok..lece do dzieci bo mam Oliego i ogladamy bajki a mloda zasypia z tego wszystkiego
 
może chcą mi to rozwarcie sprawdzić bo jak usg mi robiłą babka to mówiła że mała jest starsza o 2 tyg ,. ma bardzo dużą głókę i długie nóżki...
więc ja się tam ciesze że lepiej mnie zbadają niż tak jak z Vi nic nie chcieli robić tylko umawiali na kolejne wizyty i sprawdzanie ciśnienia:baffled: i odsyłali do domu z następną datą....
której na szczęście nie doczkałam:-D
 
witam
Dawno sie nie odzywałam z braku czasu. Dodatkowo te wizyty z małą po szpitalach aż szkoda pisać :-( już mam dość !!! Ale jak teraz sie najeździmy to potem będziemy mieli spokój :-p Zauważyłam że małej już ząbki wychodzą :szok: a od drugiego miesiącasię slini gorzej niż buldok :-). Ok spadam bo mała się już budzi i czas jest już na zjedzenie zupki. Życze zdrówka dla wszystkich

Dziewczyny oceniajcie zdjęcia Użytkownik dariusz-ie - zdjęcia na FotoForum | Gazeta.pl
A tutaj macie coś do poprawienia humorków i na wesoło :-) Zaloguj się | Facebook

AsienkoM moja mała w pozycji siedzącej była od 2,5 miesiąca ale tylko na pare minutek,nie zaszkodzi jej siedzenie na chwile. :-)Na brzuszku to ona do dzis nie lubi leżećale ją zmuszam bo to jest lepsza praca mięśni
 
Ostatnia edycja:
asienkoM bo jednak za wcześnie na sadzanie tak małego dzieciątka.. chyba że samo się podnosi do siadu!!
moja mała sama się podnosiła(bez pomocy moich rąk) jak miałą 8 tygodni z pozycji półleżącej , jdnak ja jej nie sadzałam z poduszkami.. a jak sama siadałą to ją ponownie kłądłam.. ćwiczyła tak sobie..
a samodzielnie bez oparcia i bez bujania siedziałą już jak miała 4 miesiące i wtedy ją przeniosłam do spacerówki bo siadałą w gondoli i nie chciałą leżec , ale co się dziwić jak dziecko samo siedziało i chciało świat oglądać..
jednak nic na siłę.. bez poduch niech sobie sama trenuje siadanie ... wtedy będzie to takie naturalne.. jak chcesz to mam filmik to ci pokażę jak to wyglądało u nas
 
Witam z deszczowej Polandii:-):-):-)
znalazłam chwilkę więc składam melduneczek. Lot nam minął super, Ania była najgrzeczniejszym dzieckiem w samolocie i w ogóle najdzielniejszym, bo wcale nie płakała, bawiła się z mamą i tatą i przeżywała bardzo, że dziadzio po nią przyjedzie. Troszkę jeszcze się przyzwyczaja, ale już zaczyna łobuzować, więc mamy z nią co robić
 
Asienko super ze juz jestescie na miejscu:)Ania jaka dzielna...

Tichonku jescze 5 weeks left:szok::szok: kiedy to zlecialo??????//niedlugo bedziemy czekac na wiesci z porodowki:)

Patrycja obejrzalam zdjecia....niunie masz sliczna..modeleczka mala z nej:-D;-).....
 
reklama
Asienka_R to super ze lot minal Wam spokojnie no i brawo dla dzielnej Anulki :-)
Udanego pobytu zycze:-)

Ewelcia86 jak tam uporalas sie ze sprztaniem?

Vikamcia i jak poprasowalas?ja po Swietach musze sie wziasc za pranko, prasowanko bo czas goni tym bardziej ze gin mi powiedziala ze ciaza jest 2 tyg starsza tak wyszlo jej z pomiarow i temin mi wyliczyla na 1 czerwca :-)
zobaczymy co powie 1 maja.

Dopiero siedlam ja dzielnie wlaczylam w kuchni okno umylam,swiateczna dekoracje powiesilam jakiegos pedu dostalam to i w szafkach powycieralam sobie a J walczyl dalej w ogrodzie z tarasem,za duzo nie porobi po pracy bo przyjezdza zmeczony ale po trochu kazdego dnia i tarasik bedzie :-)Teraz relax :-D
Moje dziecie zasnelo o 18:wściekła/y: qurde wstanie i bedzie do pozna szalec :no:
 
Do góry