reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzien dobry

Asienka spokojnego lotu zycze

Tichonek szybkiej wizyty zycze

Pauletta,Marcysia zdrowka dla synkow

Didi zdrowka dla Ciebie

Lubiczankoa Ty spisz jeszcze ?

Moje dziecie wstalo najpierw o 8 ubrala sie i polozyla sie znowu spala do 10:szok:
az w szoku bylam bo bardzo rzadko jej sie zdarzaja takie dlugie drzemki.
Sniadanko zjedzone zaraz trzeba sie brac za obiadek

Milego dnia zycze
 
reklama
Lubiczankoa Ty spisz jeszcze ?

chciałabym/:)
witam
Asieńko-miłego pobytu w PL
Wiesieńko-ja byłam wczoraj w bootsie,ale liche te promocje,bo pampy 3za 2,ale paczki małe:(
Zdrówka chorowitkom
A moj laptopik jak gdyby nigdy nic mi wczoraj padl.....Zrobil sie ciemny ekran i to na tyle-cale 4miechy nam posluzyl
Vikamciag-no my w zwiazku z brakiem kasy na new kupujemy z 2giej reki
A teraz pisze dzieki Marcie-poratowala mnie swoim lapkiem-uklony dla Ciebie-takie arabskie do ziemi...Bo z tego nicnierobienia rzucilam sie na lodowe
Milego dnia
 
Lubiczanko co ty za lapka masz, ze ci padl po 4 miechach? nasz HP juz prawie 4 lata smiga,tylkodysk mialwymieniany-ale to z mojej winy-za mocno klape przymknelam:cool2::sorry2:
Pauletta zdrowka dla Wiktora zycze:)
Tichonku daj znac jak tam po wizycie

u nas tez pada od rana a mlody na dwor chcial-teraz zasypia

Aga no to siema:-D:-D
 
Ciao!

No-odzywam sie nareszcie:-) Weny mi jakos braklo ostatnio. Choc musze przyznac,ze ta koncowka ciazy mi zaczela sluzyc. Odzyskalam energii troche,jestem calkiem zywotna. Kregoslup mnie tylko boli,a raczej moja krzywa lopatka:baffled: Ale to nic:tak:
Wczoraj mialam wizyte w szpitalu. Jak sie okazalo-ostatnia juz! Szpital chyba oszczedza,bo pamietam,ze z Alem w ostatnich tygodniach mialam na zmiane z gp wizyty co tydzien. A tu sie okazalo,ze owszem wyznaczyli mi nastepna wizyte ale dopiero na 10 maja-czyli 2 dni po moim terminie! Mam nadzieje,ze juz napewno jej nie doczekam. Brzuch mam bardzo nisko. Od wczoraj ciagnie mnie w pachwinach i wczoraj tez mialam kilka skurczy,takich przepowiadajacych chyba. W kazdym badz razie wczoraj w szpitalu mialam robione testy krwi na ta cholerna ospe. Dzis maja do mnie zadzwonic z wynikami. Wzieli mnie bez kolejki;-) Lekarz powiedzial,ze jesli znajda wirusa we krwi to jest 50 % szans,ze dziecko zostanie zainfekowane...:-:)-( Ja dostane jakies zastrzyki i jakies wlewy (???) do oczu!! Juz mi slabo na sama mysl....ja i oczy to masakra...nawet kropli sobie nie umiem wlac do oka bo mnie mdli. Takze nawet nie chce myslec.:no: Narazie czekam na telefon-zobaczymy. POgoda dzies z rana do bani....nie powiem czego dostaje w domu.. Brak mi juz pomyslow na zabawe z Alem-tragedia!! Naszczescie widze,ze zaczelo sie rozpagadzac wiec jest nadzieja,ze bede mogla Ala wypuscic po drzemce przed dom. Ostatnio zaczelam go wypuszczac tu przed dom. On lazi za dziecmi..hehe...one go olewaja co prawda bo taki knypek maly ale on ma radoche.:-D
No nic narazie to chyba tyle. Milej reszty dnia zycze:-)
 
Hey
Misia, to dobrze ze ci zrobili ten test, mam nadzieje, ze nie zadzwonia, daj znac
Lubiczanko, a moze jest szansa naprawic lapka, rzadko sie zdaza aby cos padło tak nagle i nie dało sie naprawić ;-)
Ewelcia, co to jest ta pazibroda?? zdradź mi :-)

U nas po staremu, ide zamieszać gorchówkową
Aha, Asienka, ja mam wlasnie ten Fitness Evolved i polecam, super jest
 
Moniadan juz wlejam...napisalam go rano dziewczynom na marcu

sprobowlam pazibrody rano i jest o niebo lepsza niz wczoraj...naszlo to wszystko tak fajnie...
ja gotowalam tak:
glowka kausty
1 marchewka pokrojona w plastry
mialam jakies łatki wiepszowy
boczek surowy
kielbasa ja mialam jakas z kija
cebula
ziemniaki

najpierw gotowalam kapuste z marchewka i z miesem wiepszowym,ale najpierw je podsmazylam(pokroilam dosc drobno eby wyszly takie ala skwareczki)...
jak juz kapusta byla w miare miekka to podsmazylam kielbase i dodalam-dajel pogotowlam chwile..
Nastepnie wrzucilam na wierzch ziemniaki i gotowalam do miekkosci-
jak ju byly prawie gotowe to podsmazylam boczek na patelni z cebulka....
tluczkiem do ziemniakow potluklam ta kapuste z ziemniakami i dodalam ten boczek z cebulka....
wink2.gif

do smaku,pieprz ,so,wegeta
 
Ewelcia..u nas mowi sie Parzucha... uwielbiam ja ..przepyszna jest z mlodej kapustki

Misia oby wyniki krwi byly dobre

Lubiczanko moze padl calusienki system w lapku..ja pamietam te kiedys tak mialam w moim malusku jak mi go Ewa zwalila to niemoglam wcale go wlaczyc ale po kilkaktortnym wlozeniu baterii i wlanczaniu go odpalil za ktorym razem... moze poprostu cos obluzowalo sie w stykach , oby odwidzilo mu sie i zeby odpalil sie

ja padam jjuz dzisiaj chyba zatoki mnie mecza .do poludnia bylam bez zycia...chociaz teraz tez nienaljepiej sie czuje a jeszcze musze sie pouczyc troszke i odswiezyc wiadomosci swoje ..haha
 
reklama
Misia to coraz bliżej porodu Twojego,zycze Ci aby wyszło Ci wszystko w porzadeczku z wynikami.
A ja czekam na męża,dzis mamy robic bigos,ale najpierw trzeba isc po kapuste.:-)
Wczesniej kolezanka umnie była,spotkałam ja jak wracałam ze sklepu.Wypiliśmy kawke i czas zleciał.
Troszke na skeypa pogadałam z bratem.:tak:
Mały kopie jak cholera:-):tak:wiercipietek mały.
 
Do góry