reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzien dobry
:-)
Dziekuje bardzo za wszystkie zyczenia

Lubiczanko mowisz ze Ci sie snilam :-) a na kawke jak najbradziej zapraszam

Tichonku nie zamartwiaj sie na zapas,bedzie dobrze innej opcji nie ma!!!

Gliwa nic nie wspominalas ze zle sie czulas,dobrze ze Ci przeszlo i dziekuje ze dotarliscie,za prezent rowniez dziekuje :-)

Jola serdecznie Ci gratuluje,pelen szacuneczek dla Ciebie,niezla kluska z corci:szok:

Jakos dzis sie kiespko czuje :/ kregoslup mnie boli jak cholera,chodzic nie moge,lezec tez zle ehhhh
Pogoda piekna a moj zaraz do pracy jedzie ehhhh:wściekła/y:
 
reklama
Aaniu-dziekuję...moze bedzie mi kiedys dane skorzystać:)))Poprawy samopoczucia:)
Ale się nudzę...miałam sobie pojechać do Clonmel,ale J nie mial wpływu z pracy:(((Że niby mają problem z programem-taaaaaaa jasne:(((No i du.a!!!
Pierogi mam z wczoraj,więc tylko dla J coś wykombinowac na obiad muszę...i tylko odkurzyć muszę-ale Daniel spi:/o-okna pomyje:)
 
d.dobry!

Podczytuje Was przy śniadanku..;-)-chlebek z dynia z lidla..mniaaaam,uwielbiam świeże pieczywko:-DJakoś mnie ssie ostatnio z rana:confused:-wcześniej śniadanie jadałam około południa lub po..:blink:

A. mowil ze dzis ma byc nacieplejszy dzien jak dotychczas..weekend tez ma byc cieply-super!


Tichonek
-3mam kciuki za 'bezkomplikacyjny' poród.Rozumiem obawy-w sumie ciężko o tym nie myśleć..:sorry2: Co do cycków..-tez myślałam ze wiecznie bede miała duuuze,ale teraz schudłam i cycki ze mną..;-)wiec nie mów hop;-):tak:
lubiczanko-i na mnie okna czekają :baffled:Tylko nie wiem czy się zmobilizuje przed wyjazdem..:blink:

Oglądałyście wczoraj dokument o katastrofie smoleńskiej?Ciężko było nie płakać:-(

Słonecznego dzionka!:tak::-)
 
Madbebe ja wczoraj nie ogladalam bo mielismy gosci ale sobie nagralam i dzis obejrze.We srode ogladalam tylko teraz nie pamietam na jakim kanale "Lot Smolenski" zryczalam sie jak nie wiem co ....:-(
 
Madbebe-dobry chlebek nie jest zły:tak::-DA tez miałam ogladać,ale koniec końców zapomniałam-mówisz o tym na tvn?A od rana sie napalałam,bo zapowiadali w DDTVN:zawstydzona/y:
Ja okna muszę poszorować,bo mi dziad kosząc trawę posyfił,że ledwo coś przez nie widać;-):-(
 
Witam :-):-)

Ciepełko,ciepełko czyżby lato do nas szło?

Madbebe oglądałam,oglądałam.Nooo łza się w oku kręciła.:-(

Może i ja dokończę mycie okien na dole,na górze M ma umyc,już sobie w zeszły weekend sprzęt do tego przywiózł...teraz leży ten cały sprzęt i nabiera mocy prawnej:dry:

Tichonku to nie musisz się wypinac by pierś była z przodu :tak::-D:-D
No i to jest to,ja chciałabym gdzie niegdzie schudnąc,ale teraz mam cycki w sam raz,takie mi się podobają,a jak schudnę to i rozmiar mi się zmniejszy sporo :dry::dry: aaaa teraz są takie fajneeee:-D:-D:-D

Dobra,piję kawkę i lecę do sklepu jakąś piżamę sobie kupic bo mi poszły gumki we wszystkich spodniach piżamowych :baffled:
 
Ja też oglądałam wczoraj ten program:tak:Myślę,że tak zrobiony dokument z opowieściami bliskich jest najlepszy,bezstronny:tak:A po tym programie tez był świetny film i nawet z P do końca wytrwaliśmy,my takie śpiochy:-D
Anineczko co Wy z M po nocach wyprawiacie,że gumki w pidżamach nie wytrzymują?!:szok::-D:-D
 
Ja też oglądałam wczoraj ten program:tak:Myślę,że tak zrobiony dokument z opowieściami bliskich jest najlepszy,bezstronny:tak:A po tym programie tez był świetny film i nawet z P do końca wytrwaliśmy,my takie śpiochy:-D
Anineczko co Wy z M po nocach wyprawiacie,że gumki w pidżamach nie wytrzymują?!:szok::-D:-D
buahahahahaha!!!A to dobre pytanie:-D:-D:-D
 
lubiczanko-ten sam:tak:Ja tez jestem tego zdania co Tichonek-gdyby to było roztrząsanie katastrofy pewnie bym nie oglądała.A takie coś,to co innego.
Aniaa-jak po imprezce?;-)
Moje okna okurzone straszliwie:baffled:ale nie mam pędu:no::-p
Do tego jeszcze mala coś zasnąć nie może..:nerd:
anineczko-mój tez do mycia okien sprzętu potrzebuje:-D-pomyśleć ze nam kobietom wystarczy płyn i coś do wytarcia:blink:
Tichonek-'liczba 23'?-nam jakoś nie podszedł.Oglądaliśmy 'rezydenta'.Nawet,nawet.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madbebe,nie,nie "Liczba 23" przedwczoraj leciała:tak:Też się na ten film napaliłam jak szczerbaty na suchary ale nie podszedł ani mnie ani P,posnęliśmy na nim:-DWczoraj leciał "Wyrok śmierci" o facecie,któremu gang na jego oczach syna zabił i o tym jak on się potem mścił:tak:
A ja się spakowałam bo wieczorem do Cork wybywamy:tak:Lubiczanko bądź zwarta i gotowa,mam nadzieję Cię nawiedzić w niedzielę:tak:Tfu,tfu,mam nadzieję,że tym razem w końcu dojadę,tfu,tfu:-pBędę tarabanić do Ciebie w niedzielę co,gdzie,o której i czy na pewno dotrzemy:tak:I tak na dobrą sprawę,Margaritta rację miała,prędzej bym od Ciebie moje fanty odebrała niż od niej bo się z nią jeszcze nie widziałam:-p
Idę po młodego zaraz i na plac zabaw,praży nieźle:-)
 
Do góry