reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Moniadan a co to za tajemnicza karteczka ze szkoły?

Madbebe buziak dla Wikty.
A co za autko? Na pewno będzie Peugeot 307 SW Combi i Ford Focus,niestety 3 drzwiowy i to mi lekko nie pasi,ale ponoc też inne mają byc,bo to dealer :tak:
 
AsienkoM,Madbebe buziale dla Waszych córeczek,czas zapieprza niemiłosiernie:baffled:
Anineczko noś się rozjeździła to teraz M nie nadąży aut zmieniać:-DA jeszcze nie tak dawno bałaś się jak to za ki..erownicą będzie...Na mnie to teraz przeszło:dry:
Powodzenia z autkiem:tak:A gumy,może faktycznie lepiej żeby same nie pękały:-DA nie,bo Ty napisałaś,że same poszły...Gdzie?:-D
 
HEllo
Ja standardowo po pracy odpoczywam, zaraz trzeba coś porobić:)
Lubiczanko to o której jutro będziecie, i jak sie spotykamy??:)
 
w zasadzie tak sobie teraz myślę,że to mógł byc sabotaż z tymi gumkami...bo były całe i nagle wyciągam z szafy,a spodnie mają rozmiar 48 albo i większy,wiem,że zmieściły by się dwie anineczki....:dry:

Nooo mam nadzieję,że niedługo przejdzie Ci to Tichonku,ale rozumiem fobię,sama ją miałam jeszcze rok temu.
A teraz co? Już mi się auto znudziło,choc na takie np.Galaxy,Zafiry itp.to dalej mam fobię...zaaaa duże jak na moje metr pięćdziesiąt w kapeluszu:cool2::-D

dziś obiad typowo Irlandzki...fish and chips :-D:-D
 
reklama
No Lubiczanko po pierwsze wyższa ode mnie sporo jesteś :cool2:
Po drugie to raczej do combi się nie zmieścicie familią. :-) A kiedy chcecie zmieniac?
Tą Alhambrę pierwszy raz na oczy widzę :blink:
 
Do góry