reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Didi nie żartuj:szok:Jeszcze przede mną Bina,ViKamcia,Misia:tak:Tak więc jeszcze nawet w pierwszej trójce nie jestem:-DAle jak się worek rozwiąże to pójdziemy wszystkie jedna po drugiej,raz,dwa:tak:Na prawdę mam stressssa:baffled:I nie o bóle porodowe mi chodzi tylko,żeby obyło sie bez komplikacji i dzidziuś się zdrowy urodził:sorry2:
Ewelcia na prawdę ciasto polecam:tak:A jakie proste do zrobienia;-):tak:
Idę lekcje z synem odrabiać:tak:
 
reklama
Tichonku... jak to mowia strach ma wielkie oczy ... ja tez sie balam rodzic Ewe SN ..o cesarce ..balam sie ze mi blizna na macicy sie rozejdzie a tu obacz ekspresowo poszlo ...od pocztku boli 8:20 a o 10:16 juz byla ..hihi.. wiec wszystko bedzie dobrze szlak pretarty i idzie latwiej...


ok..ja zmykam na jazdeczki..pokochana jestem czy dogadam sie z Morisem z tym mizernym moim englisem...rece trzesa mi sie jak jakiemus paralitykowi..hihi
 
Hejo
Ja odpoczywam po pracy...
Taka ładna pogoda na spacer bym poszła , ale jestesmy uziemieni z ospa://
Ania stoo lat!!
Didi jak tam jazda??:)
MArcysia oby sie udało autko szybko naprawić.
Jola24 gratuluje córeczki:)))

Ale jestem happy, właśnie kupiłam bilet powrotny do PL dla mamy i Oliviera za 100euro, a były już droższe i sobie w brode plułam że nie kupiłam, a tu dziś patrze ze znów staniały wiec od razu kupiłam:))))
 
Ostatnia edycja:
Ulala!!!A co to za puchy?????
Wpadłam powiedzieć"dobranoc"...J się z uśmiechem na ustach pyta-na co dziś wieczorem mi przyjdzie ochota:)))Niech sie cieszy,że nie jestem tak bardzo wybredna;)))
No nic to-miłego wieczorku i spokojnej nocki:*
 
jola duza córcia i śliczna...
gratulacje..
tichonku ale Ty się boisz;-):-p jakbys pierwodódką była hihi:-D
asienko_r moja mała mówi do mnie po imieniu albo do męża kiedy Tylko my do siebie się tak zwracamy... znaczy w sumie nawet nie zawsze.. ale np jak wołalam męża na dwór to ona tak samo jak ja krzyczała do niego po imieniu :-p
a tak to mói mama,tata:tak: jak on mnie woła tez i glośniej wymawia moje imie to ona też biegnie i krzyczy "Kamila":-D
 
No właśnie dziewczyny ja się pierwszego porodu tak nie bałam:no:Ale po moich przeżyciach na sali porodowej,przyrośniętym łożysku i synkiem urodzonym z 1 pkt.,którego ledwo odratowali teraz mam stracha,że sytuacja się powtórzy:-(Bo jest taka możliwość,aczkolwiek nie musi tak być:sorry2:Dlatego nie o sam fakt porodu mi chodzi tylko o to,że może coś pójśc nie tak:sorry2:
Ale wiem,że cała ekipa Mam z Irlandii będzie za nas kciuki trzymała więc musi być dobrze:tak:
Dobranoc...
 
reklama
Tichonku nie potrzebnie się nakręcasz i negatywnie patrzysz na to wszystko.Spokojnie,wcale nie jest powiedziane,że tym razem tak będzie,a ty to przywołujesz non stop do siebie.
Bez urazy,ale jak będziesz tak pesymistycznie myślec,to zamiast cieszyc się z narodzin syna będziesz non stop drżała z niepokoju.
Głowa do góry,cycki do przodu,uśmiech na twarz i odganiamy złe myśli.;-)


dobranoc.
 
Do góry