reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam.
Aniaa Wszystkiego Najlepszego po raz drugi Kochana,i do zobaczenia wieczorkiem.:-)
Jolu Gratulacje z narodzin córeczki,ale duża dziewczynke urodziłaś i tak szybko Ci poszło.Super.:-),jestem ciekawa jak mi pójdzie poród.
Asia to fajny prezent dostałaś od męża.;-)
Byłam juz dziś na mieście,a tak sie okropnie poczułam jak juz wracałam do domku,masakra.Było mi słabo,az musiałam sobie usiasc na murku.Ale jakos doszłam do domku,odrazu usiadłam w fotel.Po jakims czasie mi przeszło.I juz lepiej.
Dziś wieczorkiem wychodzimy z mężusiem do Ani83.:tak:
Milego Dnia.
 
dobry!:-)

Aaniu-najlepsze życzenia!spełnienia marzeń!
jola24-:szok:OMG, ależ duża dziewczynka!Gratuluje!Niech zdrowo rośnie!:tak:
asienko-śmiesznie to zabrzmi,ale Wikta rzadko słyszy jak ktoś mówi do mnie po imieniu i chyba nie kojarzy:no::zawstydzona/y:Dla niej jestem 'musia';-):happy2:
Pewnie Ania gdzieś zasłyszała,co?:-D
Ostatnio powiedziała, ze tata ma na imię Mariusz:-DJa nie mogę z Nia czasem i jej wyobraźnią :-D Pies sąsiadów tak jej się wbił w głowę (zawsze ujada wieczorami,jak zasypia),ze wczoraj groziła palcem krowom,mówiąc żeby na Nia nie szczekały..:-D

Idę zupkę doprawić ;-)
Milego dnia wszystkim!
 
Jola24-masz powody być z siebie dumna-GRATULUJĘ!!!
Asieńko-hihi-tak długo jak jej będziesz zwracać uwagę bedzie ja to bawić-nie reaguj jak mówi inaczej jak"mamo":tak:
Tichonek-Ty sie nie stresuj-pójdzie szybko:)
U nas obiad gotowy-no prawie...tzn dla reszty towarzystwa ready,ale dla siebie zapragnęłam ruskich,wiec muszę do pl sklepu po twaróg śmigać:)))Chata ogarnieta,landlord był-zobaczyć poczynania w moim ogrodzie,który wyglada...ciut lepiej:/:dry:Ale co tam-damy radę:tak::-D
Brykam po moją księżniczkę i do sklepu:-)
 
siemanko

dopiero co usiadlam od rana w biegu...musialam tax oplacic.. pochodzilam chwilke po sklepach ale z dzieciakami to trwa wieki
a jak wychodzilam pogoda byla do D... a teraz cudenko normalnie..slonko mocno grzeje a ja za 1,5 godiny znowu w droge wrri to w korkach bede jechala masakra ..ale coz mam jazdy z irl. instruktorem i zobaczymy co powie o mojej jezdzie hihii

Hej dziewczynki

Ja jak zwykle z doskoku, nie wiem czy mnie ktos pamieta ale wpadlam pochwalić się córcią.
Liwia urodziła sie 05.04.2011 o godz 2.40 i wazyla jedyne 4940g. Jestesmy juz w domku i czujemy sie dobrze.
Zobacz załącznik 343889

pamietamy pamietamy a teraz jeszcze bardziej zapamietamy po wadze dzieciatka ..corcia śliczna i niezla kuleczka z niej albo bynajmiej duzo faldek do calowania...jejku juz widze te udka takie fajnie ..Gratuluje szybkiego porodu i cudownej ksiezniczki..


Tichonku no teraz kolej na Ciebie...hihi a jakie piekne zdjecie masz w podpisach..
 
reklama
ale ty wygadana dzisiaj:-D
ee ty chyba bardziej:-D
czesciej Ty tak wpadasz jak po ogien niz Lubiczanka:-p;-):-D

Anineczko-no co-czasem się zdarza-Matt lubi poprzymierzać garderobę w każdym rozmiarze;)

)
dobrze ze mam tez wieksze rzeczy dla Szymka bo jak cos upoluje to kupuje na zapas:)
;-):tak:

Hej dziewczynki

Ja jak zwykle z doskoku, nie wiem czy mnie ktos pamieta ale wpadlam pochwalić się córcią.
Liwia urodziła sie 05.04.2011 o godz 2.40 i wazyla jedyne 4940g. Jestesmy juz w domku i czujemy sie dobrze.
Zobacz załącznik 343889
pewnie ze pamietamy...
cora sliczna...no i ta waga:szok:szym tyle wazyl jak mial jakies 4miesiace:szok::cool2::sorry2:

Tichonku super ze niespodzianka sie udala....
chyba muszei ja upiec to ciasto marchewkowe


M pojechal z mlodym na bilans na 2latka a ja siedze w domu z mloda....na szczescie jeszcze spi,wiec mam chwile...jakos ostatnio wyrobic sie z niczym nie moge:sorry2::cool2:
 
Do góry