lubiczanka
Fanka BB :)
Dzindusia-najlepsze życzenia dla Roczniaczka-samych przyjemnych i radosnych chwil
))
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Hej, witam sie
Patryk jeszcze spi, ja juz zdarzylam sie umyc i ubrac i czekam na tego mojego spiocha, bedziemy robic na sniadanko prazona kasze jaglana z jablkami i cynamonem:-)
Poza tym dzis pewnie dostane @, bo od 3 dni mnie noga strasznie boli a dzis juz brzuch do tego doszedl![]()
Wiecie jeszcze dlaczego boje sie ciazy? Tzn moze nie ciazy tylko jej nastepstwNie boje sie porodu tylko samego lezenia w szpitalu...z Patrykiem lezalam jeden dzien, ale to bylo straszne, nie moglam tam wysiedziec, a teraz dochodzi, ze nie chcialabym zostawiac Patryka, umarlabym z tesknoty...glupia jestem, wiem ale dla mnie nie porod ale lezenie w szpitalu po porodzie bylo najgorsze. Od razu jak urodzilam, wstalam to zebralo mi sie na placz 'no mam juz dziecko, nie chce tu zostac...' No i poza tym boje sie, ze nie pokochm drugiego dziecka, ze nie bede miala tyle czasu dla Patryka ile teraz i bedzie czul sie odtracony
Popukajcie mnie w glowe...
Dzis najsmutniejszy dla mnie dzien w roku...4 lata temu odszedl moj wspanialy przyjaciel, moj ukochany dziadzio....powinienes byc z nami ukochany [ ` ]
dziendobry
a dla mnie dzis najcudowniejszy dzien bo pierwsze urodzinki mojego synka :-):-):-):-):-):-):-):-):-)
milego dnia wszystkim
czas wziasc sie za siebiebo nawet w lustrze nie moge sie na siebie patrzec
, a marze juz o dopasowanych ubraniach i moich ulubionych butach czyli szpilkach, a mam jedne nowki jeszcze nie noszone:-).
[B
I jedna trójeczka już jest![]()