reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Lubiczanko działają na szczęście, ale zanim zacznie działać to trochę mija i za kilka godzin wraca.
Aniu gratulacje dla Natalki:-)
AsienkoM wrzuć trochę na luz, nie da się przy dziecku zrobić wszystkiego i na perfekt, a mężowi jakoś inaczej mów, żeby nie myślała, że mu rozkazujesz. Wiem, jak to jest jest, bo mój też długo pracuje i w podobnej branży przecież:-p, więc świetnie Cię rozumiem
Tichonku no to odliczamy:-):-D
 
reklama
AsienkoM jak się szanownemu po powrocie na większe czułości zebrało to nie mogłaś aż tak narozrabiać:-DA poważnie...Ja też jestem franca wredna i zaraz się wkurzam jak o coś P proszę a ten ciągle ma czas na wszystko:sorry:Ale teraz w ciąży (jakoś tak na odwrót niż większość kobiet:eek:)spokorniałam:sorry:Mniej się czepiam,bardziej tolerancyjna jestem:tak:Ale nie dziwię Ci się,że po całym dniu z malutką potrzebujesz pomocy i kogo masz o nią prosić jak nie męża?:sorry:Kompromis,kompromis i jeszcze raz kompromis:tak:To najlepsze rozwiązanie:tak:Ty go prosisz o pomoc,niech Ci pomoże ale Ty daj mu chwilę na tej kanapie posiedzieć (ale tylko chwilkę coby się nie rozbestwił:-D).Co z tego ,że zrobi to o co go prosisz za moment a nie od razu?Najważniejsze,że zrobi:tak:
Ania mój Radek bez Pampersa w dzień zaczął chodzić około 3-ciego roku życia,a trening trwał pół roku :sorry:Więc myślę,że Natalka sobie świetnie poradziła:tak:A na noc musiałam mu dłuuugo zakładać.W dzień miał opanowane do perfekcji siusianie do ubikacji,ale w nocy Pampers był potrzebny do 4 miesięcy przed 4-tymi urodzinami:sorry:Ale jak wreszcie się go pozbył to wpadki nie zaliczył ani jednej:-)
GLIWA udanych,szybkich i bezproblemowych wizyt życzę:tak:
Wlewam w siebie i wlewam płyny jak mi w szpitalu kazano i pęknę chyba niedługo:eek:
Idę klopki myć standardowo:sorry:Ale młody ma czkawkę i chyba jeszcze chwilę poczekam a nie będę go od razu gnieść schylając się:sorry:
 
Aaniu-nie,no ale 3latek jeszcze nie ma a juz nocniczek-super!!!A co do pogody-sama trzymam kciuki za ładna pogodę,bo J tez marudzi,że zawsze jak jest w domku to na dworze brzydka pogoda:/
Tichonek-nie gnieć,nie gnieć:)
AsieńkoM-rozumiem,popieram i przyłączam się do opinii,ze kobiecie należy sie wsparcie w sprawach domowych-jak psu zupa;)))
Asieńko-no dobrze,ze cokolwiek skutkuje...ty;lko dziwne,że goraczka to jedyna dolegliwośc:(
 
nie ma miejsca dla Hani w żadnej z siedmiu szkół w Bray:-( musimy dzownic do departamentu szkolnictwa i prosic o pomoc , albo liczyc ze cos sie zwolni
 
reklama
nie ma miejsca dla Hani w żadnej z siedmiu szkół w Bray:-( musimy dzownic do departamentu szkolnictwa i prosic o pomoc , albo liczyc ze cos sie zwolni

no kurcze....
ale Sandrula miejsce się musi znaleźc,my też dzwoniliśmy i powiedzieli nam,że miejsce się musi znaleźc :tak: i faktycznie się znalazło,ale już mieliśmy inną szkołę.Tak więc działajcie,a na bank Hanka pójdzie do szkoły od września ;-)

Witam


Tichonku kurcze ostatnio o Margarecie to dzięki Tobie słyszę :-p;-)
 
Do góry