reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

I ja witam poniedziałkowo-w owiele lepszym humorze:)))
Misia-dzięki:)Jest taki jeden sklep u nas ze ZŻ ,ale nigdy tam nie zachodziłam-ale tym mlekiem mnie zachęciłaś:))
Ewelcia-drzwi obrotowe w domku musisz zalożyć-z taką frekfencją gości;)
Aaniu-dzięki:)Faktycznie setka strzeli jak z bata:)
Andzulina-jak odliczanie do wyjazdu?To ile"jeszcze"?
VikamciaG-buzia jak malowana-ale brzusio-no dzidzia Ci wreszcie rośnie:)))
Anineczko-to my dziękujemy-bo oszalelibyśmy gdyby nie WY:)))
No i widzę,że cichutko tu...a ja chałupę posprzatałam poweekendowo-jeszcze tylko podłogi pomyć musze...Młody legł,a jak wstanie na spacerasek jakis pójdziemy,bo pogoda-przepiekna:)
 
reklama
Witam.

Vikamcia swietnie wygladasz,powiedz mi Ty robilas 4d w Dublinie?

Lubiczanko ciesze sie ze dzis w lepszym humorze

Anineczko widac,widac ze spotkanie bylo udane,troszku Was tam bylo :-) Wszystkie dzieci urocze a szczegolnie blondyneczka z niebieska spinka jak dobrze pamietam :-D

Tichonku musze przyznac ze ladnie Ci w ciemnych wloskach

W nocy mialam lekkie skurcze:szok: na szczescie przeszlo.
Na piatek umowilam sie do fryzjera:-) szukam w necie jakiejs fajnej stronki z fryzurkami ale nrazie nic ciekawego nie znalazlam...
 
Witam

No właśnie widzę,że cisza poweekendowa tutaj .
Fakt pogoda przepiękna,rano przymrozek był,ale teraz cudo.

Lubiczanko aj tam ;-) Cała przyjemnośc po naszej stronie.
Nie smutaj już się ;-);-)

Ja pranie wstawiłam i tyle by było z mojego pędu.Kiedy ja go odnajdę???
Cholera chyba muszę się naprawdę spiąc i go dobrze poszukac :eek::confused2:
 
Asieńko czekaj,czekaj.Ja czytałam,że szukacie domku,ale że już macie i się przeprowadzacie to chyba ominęłam lub się nie chwaliłaś? :-p
Oby wam się mieszkało dobrze i spokojnie :-)

Aania83 a to córeczka Sylci :tak: Nadinka :-)
 
Asienko super ze macie chatke!!sami bedziecie mieszakac?

Anineczko ja tez nie mam pedu dzis! M odkurzyl na dole,ja pranko wstawilam i glowe umylam i tyle na razie...trza sie za obiad zaraz brac..
Dzis spaghetti zrobie...nie chce mi sie kombinowac:sorry:
Lubiczanko musze pomyslec o tych drzwiach;-):-Dnie raz to naprawde jest wesolo;-):-D

Oparzylam sobie czolo prostownica:rofl2:...kiedys
 
reklama
Do góry