reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Anineczko one zawsze były po za klatką:sorry2::sorry2::sorry2: wchodziły tylko do niej aby zjeść :sorry2: nie chciały się dać oswoić więc nawet jak chciałam je zamknąć w klatce to te mi się rozlatywały od razu po całej kuchni:dry: wietrzyłam już nie raz i one siedziały grzecznie a tym razem coś im odpaliło :baffled::-(
 
reklama
misia ja nie slodze wogole, ale kiedys rzucilo mi sie w oczy w tym sklepie fruit sugar.Probowalas?No,a te lizaczki miodowe,to u Nas na porzadku dziennym. Ale ostatnio ich nie bylo.Swoja droga jak zakupie termometr kuchenny, to zrobie takie lizaczki sama,bo przepis mam :-)

Cos mi sie tu obilo o oczy z ciastem bounty, wiec smaka sobie narobilam i bede dzis robic. Przepis tez wklejalam kiedys na odpowiednim watku :-)
 
witam;)
Kamcia - mam nadzieję, że imprezka udana? :)
Lubiczanka - uuu no to kiepska sprawa z tym autem;/ a co się konkretnie stało?
Misia - Aluś mój niegrzeczny? nie wierzę;/
Pauletta - to jak pilnowałaś ptaszki, co? ;) oby się znalazły...
 
siemano

imprezka u Kamci udana... i bardzo dziekuje za zaprosenie... :)

Pauletta...ojjj... chyba wiosne poczuly i fruuu a moze one tak namawialy sie i ucieczke planowaly od dawna ..

Witam , mam na imie Monika co zreszta widac w moim nicku ;D Pisze do Was gdzys mam ogromna prośbę :) Czy orietuje się ktoś z Was na temat szkół (Junior) dla najmłodszych 4 latków w Dublinie??Interesuje mnie Dublin 11 lub jakaś dobra sprawdzona szkoła w okoliwcy .Gdzie chodzą również dzieci polskie.Mój mały zna podstawowe słówka ale jest bardzo wstydliwy boje się tego pierwszego razu kiedy przekroczy szkolny próg ;P Jeśli ktoś z Was posiada takowe informacje lub posyła dziecko w takim wieku do szkoły to prosze o informacje bede bardzo wdzięczna.Może jest gdzieś wątek na temat szkół a ja go przegapiłam??Pozdrawiam serdecznie:)

syn ..da sobie rade.. moj chodzi od wrzesnia i slowa po angielsku nie umial.. i daje rade... to tylko my mamy wiekszego stracha nich one... zdazaly sie nam dni placzu ale szybko mijaly... wic napewno bedzie dobrze i szybko zaklimatyzuje sie w szkole
 
hejka
Pauletta oj szkoda ptaszynek szkoda- nam kiedys tez zwialy nooo i juz nie wrocily:-(
ehhh dzis jakos szaro i ponuro az nic sie nie chce. Dzis mialam pobudke o 6 rano bo M sie szykowal i wyjechal w delegacje. Ale jak tylko wyszedl hop do lozka i spalysmy do 9. Zaraz kawke wypije i sie zabiore za sprzatanie bo mam sajgon.
Aha noooo a wczoraj szczena mi opadla do ziemi... moje dziecie walnelo takim tekstem ze szokkkk. siedzi sobie z tatusiem i sie pyta czy moze grac na komputerze, na to tato ze za chwilke jak tylko cos przeczyta. A Oliva wstala i mówi "o Boze Boze wynosze sie stad!!!!!" odwrocila sie i poszla obrazona :szok::-D
No a przed chwilka wlasnie ulozyla puzzle sama z 50 czesci ahhh normalnie jaka dumna jestem z niej.
no nic ide robic te kawuche.Milej niedzieli
 
Ostatnia edycja:
Hej.No i mamy niedziele:-):-).Sobota szybko mineła,wczoraj bylismy u Aniaa83 wieczorkiem,jej mąż po Nas przyjechał.Bylo fajnie,po śmieliśmy sie.Dzis wstaliśmy,mąż mi zrobił sniadanko,a teraz lezy i odpoczywa:-).Przyszykowalam na obiad.Milej niedzieli.
 
pauletta współczuję... yhhh
mi też kiedyś ptaszek wyfrunął...:-( ale to jeszcze w pl.. tam mam diużo kwiatów i zawsze siedział w kwiatkach i mu było dobrze ale kuzynka wparowała mi do pokoju i trzasnęła drzwiami i się wsytrasszył i wyfrunął bo balkon miałam otwarty cały dzień:baffled: a tak to nie uciekał


ja to was ostatnio nie odiwedzałam , al etaka łądna pogoda że aż się nie chciało w domu siedziec , chocdziłam na całe dnie z małą na spacery , plac zabaw i wogóle...
wracałyśmy tylko zjeść :-D i spowrotem..
kurde lada dzień się rozpakuję... uhhh

aha byłam ostatnio na usg no i moja mała znów jest większa niż powinna być (znów bo tak samo jak z pierwszą)
główkę miała mierzoną 4 razy , nóżki znów długoe będzie mieć ..
no i waga... przekracza już 2 kg... i pani od usg się pytałam czy jestem pewna terminu bo ona widzi dużo wcześńiejszy:sorry2: no wiec az mnie ciekawi jakiego teraz klocuszka urodze:-D
 
Witam sie z rana
Impreza udana bardzooooo, potańczyłam, pojadłam, popiłam i pośmiałam sie wiec wypas:))
Teraz ogarniam chate i ukłądam kwiaty(bo dużo dostałam:)
Pauletta tulam!! Oby papużki sie znalazły.
Kasiuleczka dzieci to mają teksty jak nic:)
Misia czasem sie zdarzają akcje dzieci w sklepie i trzeba być twardym i nie przejmować sie gapiami:))
Lubiczanko moja kochana no szkoda mi bardzo Was , auta , stresu i wogóle. Ale odbijemy siebie to jeszcze , z Anieczkami zresztą:))
Miłego dnia lece po mopa:))

P.S zarzuce Wam jeszcze moim tortem(był mega pyszny i wielki), i kwiatami aby poczuć wiosne:)!!!
 

Załączniki

  • IMG_1179.jpg
    IMG_1179.jpg
    45,9 KB · Wyświetleń: 44
  • IMG_1174.jpg
    IMG_1174.jpg
    50,7 KB · Wyświetleń: 65
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Anineczko-dzięki Kochana:)
Andzulina-z początku myśleliśmy,że to uszczelka,którą facet miał mieć na ptk a będzie jutro(grrrr)ale potem -z tego co podsłuchałam to coś z akumulatorem-tudzież innym ustroństwem z iskrą:/
Kamciu-nie wątpię,że odbijemy sobie-a kwiaty i tort przepiękne-ba-rewelacja!!!Wyobrażam sobie jego smak-mmmmmhhhhmmmm
|Misia-a gdzie te mlesio można kupić?
Przepraszam za krótką wizytę,ale mam coś dziś kiepski dzień-wiem-znowu:(((
Ale Wam przemiłego wieczorku życzę
 
Do góry