reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam i ja dopiero teraz bo mielismy gosci byl szwagier z rodzinka.
Po obiadku wybralismy sie nad morze,dzieciaczki sie wybiegaly i zasnely choc nie wszystkie nasza oczywscie twarda i nie spala wiec licze ze szybko pojdzie spac za niedlugo.

Lubiczanko lepszego himorku zycze

Gliwa dzieki za wczorajsze udane spotkanie:-)

Kamcia tort wyglada apetycznie,sama robilas?

tak wlasnie patrze ze zostalo juz tylko 100 dni do porodu :szok: ale tan czas leci ...

Uciekam.Milego wieczorku zycze....
 
reklama
Kamcia tort mialas wy*****ny w kosmos:szok:.
Misia i jak lodwiec?
Lubiczanko wspolczuje problemow z autem:-(
Vikamcia,super ze mala kruszynka wsio ok...pokaz nam sie wreszcie-my ciagle czekamy na fotki:)
Anineczko dzieki za dowiedzinki...szkoda ze tak krotkie,ale mam nadzieje ze sobie odbijemy..u mnie ciag dalszy gosci....jedni wyszli i nastepni sa:-p
 
ewelcia bęe musiała zrobić zdjęcie a jak narazie mogę sstawić z przed h,,, 2 tygodni bo to najbardziej aktualne:-p DSCF4203 (2).JPG
 
Vikamcia-alez cie ta ciaza na buzi zmienila!! ;) No ale nareszcie cos tego brzucha widac!! Choc wciaz malenki...ja nie wiem,gdzie sprawiedliwosc na tym swiecie!? :D

Ewelciu
- Lodowiec mniami tylko sie tak zastanawiam,czy mozna by bylo dac mniej margaryny do masy,bo jak dla mnie troche tlusto bylo i ciezko? No i nastepnym razem dam tez osobna galaretke na zewnatrz. Ale bardzo smaczny!!

Wogole chcialabym wysunac niesmiala prosbe do naszych szacownych moderatorek. Otoz chodzi o watek przepisowy. Bo do czesci tego watku mamy spis tresci ale potem juz nie. Jest mega niemozliwe odnalezc pewne przepisy na tylu stronach. Czy drogie kolezanki nie bylyby tak mile i w razie chwili czasu zechcialy moze pociagnac dalej spis tresci? Znacznie ulatwiloby to szukanie.....?hm?
 
Kamcia - ale miałaś wypasiony tort... skąd wytrzasnęłaś czerwoną porzeczkę??? i znów mam ślinotok;/
Lubiczanka - oby już takich przygód nie było - a imprezkę i tak sobie odbijecie;)
Vikamcia - wooow... i tyle napiszę;) nie no żartuję - super figurka;)
Kasiuleczka - Olivka jest super;)
 
Misia się zrobi jak będę miała dłuższą chwilkę bo to trochę grzebania jest. :sorry2:

Kamcia ale śliczny torcik,wow! Kto robił?
Cieszę się,że imprezka udana.:tak:

Ewelcia,Lubiczanko dziękujemy za gościnę :tak::tak:

zaraz założę wątek spotkaniowy bo na grupach słaba frekwencja :baffled::-p
 
ewelcia bęe musiała zrobić zdjęcie a jak narazie mogę sstawić z przed h,,, 2 tygodni bo to najbardziej aktualne:-pZobacz załącznik 334193
wow super!!!
Misia ja mysle ze mozna by bylo zrobic wszystko o pol raza wiecej a ilosc margaryny zostawic bez zmian:)
Nie wiem o co za bardzo Ci chodzi z ta garaletka?
Bo ja jak juz namoczylam biszkopty to reszte garaletrki wkladalam do lodwoki zeby stezala a pozniej na ciasto:)
Goscie jzu wychadza ,tylko pala jeszcze z m...oj jak dobrze ze ja nie musze marznac na dowrze juz:)

anineczko rzuc no linkiem do tej grupy spotkaniowej...nie moge sie odnalesc:(
 
reklama
Do góry