reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
witajcie BBonki!

Kope lat!Dawno juz mnie nie bylo, jakos nie mialam weny ani zbytnio czasu na forum. M do pozna pracowal i nie mialam juz sil ani ochoty wieczorem zajrzec na BB. Mam nadzieje, ze u Wasz wszystko w porzadku. Nic specjalnego sie nie dzieje. W czwartek wyprawiam urodzinki, wiec jutro jade na big zakupki, zeby wszystko sobie juz przyszykowac powoli. Moi rodzice wpadaja do nas w styczniu na 2 tyg a my jedziemy sami we dwojke...gdzies, jeszcze nie wiem gdzie. Wazne, zeby bylo cieplo. Tak marzy mi sie meksyk....ale tak cholernie drogo chca za wycieczki tam, ze chyba zostaniemy na naszym kontynencie.Poza tym Amanda uczy sie chodzic, zrobila sie malym wielkim urwiskiem :-)
 
hej nie wiecie może do jakiej kliniki przeniosła sie m.Cudo bo kom nie odbiera a nie pamietam nazwy to jest gdzies na liosban tuam rd?
dzieki
 
hej nie wiecie może do jakiej kliniki przeniosła sie m.Cudo bo kom nie odbiera a nie pamietam nazwy to jest gdzies na liosban tuam rd?
dzieki
Castle Medical Center,4 Cenhejant,Liosban Bunnen Park 767449.Ja spisalam wszystko tak jak pani doktor mi napisalam .Mowiła ze teraz idzie na urlop,a od 1listopada bedzie juz w tej nowej przychodni.:tak:
 
mam pytanie!

Moja kolezanka ktora ma medical card i chodzi do swojego gp chce go zmienic.ale ten ktorego chce mieszka 20 km od jej domu i kliniki gdzie teraz nalezy. Czy nie zrobia problemu?Bo niby mc tylko do 7 mil....zaakceptuja ja?
 
hej
o CB mowili w radju..podobno za 2 lata ma byc 80 e.. w sumie wszystko zmniejszone o polowe.ale podobno tym biedniejszym FiS bedzie wyownany..wiec nie wszyscy bede mieli tyle ile bylo..Ci bogatsi beda mieli duzo mniej..a biedniejsi wiecej ..aby bylo sprawiedliwie
 
ale w komentarzacj pisza, ze zasilek zmniejsza tylko dla "dzieci" pow. 18 roku zycia. Natomiast dla mlodszych zostanie nawet podniesiony. Poszukam jeszcze, to napisze
 
reklama
Witam:-) Ja też słyszałam, że mają obciąć pewne świadczenia, bo muszą załatać dziurę budżetową:-p Mają być też większe wymogi przy uzyskaniu np. Medical Card. Szczerze mówiąc jestem bardzo ciekawa jak będzie:sorry2:
 
Do góry