reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Kasia spakowana ????????????????? bo ja jeszcze nie....
Jutro chce zrobvic ostanie zakupy i dopiero wtedy bede upychac wszytko do walizki...bo niechce bagazu podrecznego.....
 
reklama
Dziewczyny, jeżeli w 2008 jesteście na zwolnieniu, to SW bierze pod uwagę składki z 2006. Tak jak napisałam, jeżeli nie pracowałyście w Irl, a pracowałyście lub uczyłyście się w tym czasie dziennie w Pl, to wystarczy dostarczyć przetłumaczone zaświadczenie. Mi początkowo nie płacili, potem po dosłaniu zaświadczenia, wyrównali mi wszystko.
 
Jeszcze nieee, ostatnie zakupy dzis. My z torbami robimy odwrotnie tzn, jak najwiecej w podrecznych, a duzy tylko jeden.Tylko ze ja lece z mezem, to bedzie kto mial to nosic :)
Dziewczynki a czytałyście,że teraz są jakieś zmiany jeśli chodzi o bagaż podręczny??????Przynajmniej na stronie Ryanair tak napisał...Każda osoba może mieć dokładnie jeden bagaż /czyli tak jak było/ aleeeeeeee....laptop,aparat czy torebka damska też jest zaliczana jako taki bagaż podręczny:szok:.Ciekawe czy będą bardzo tego pilnować i przestrzegać???
 
Ja dostałam taką informację na swojego maila od Ryanair`a właśnie...Wyrzuciłam już tą wiadomość,ale na ich stronie na pewno jest jakaś informacja.
 
Kasia Irlandka
Fajnie ze mnie troszke pocieszylas bo myslalam ze i z macierzynskim klapa,ale juz mi sie humorek poprawil i mam nadzieje ze cos z tego bedzie:-)

MAgdalena a czy jak ci nie placili chorobowego to dostalas od nich jakies pismo czemu Ci nie dali albo cos takiego?

Fajnie sloneczko swieci szkoda ze musze isc do pracy:-(chetnie bym zostala w domcium i poszla na spacerek/.

Ciagle te linie lotnicze cos zmieniaja,zamiast wprowadzic ulatwienia pasazera to oni jeszce utrudniaja,wrrrrrrrrr

Caluski
 
reklama
ewelcia, tak, dostałam pismmo, w którym pisali, ze nie miałam wystarczającej ilości składek zapłaconych....

A co do bagażu podręcznego w Ryanair, to prawda. Ponad miesiąc temu wracaliśmy z Pl i tuż przed odlotem dostaliśmy maila, że zasady się zmieniają i można mieć jedną sztukę bagażu podręcznego na pasażera (laptop, aparat, nawet zakupy z bezcłowego muszą się mieścić w tym bagażu). Wkur....... się strasznie, bo przecież za niemowlaka płaci się 20 euro, a teoretycznie bagaż nie przysługuje. Jak my lecieliśmy, to tego nie sprawdzali jeszcze, ale woleliśmy nie ryzykować i jakoś się spakowaliśmy.

Że nie wspomnę o zachowaniu przy odprawie na lotnisku w Gdańsku... Dziecko mi wymacali, wózek chcieli kłaść na taśmie i przeswietlać, a jak okazało sie ze się nie zmieści to pan mnie zapytał, czy kółek nie da sie zdjąć:baffled:. Odpowiedziałam (niezgodnie z prawdą), że nie i dali spokój. To jakaś paranoja. ja i tak miałam dobrze, bo leciałam z moim A., więc dość sprawnie spakowaliśmy przetrzepane bagaże podręczne, ale ostatnio moja znajoma leciała sama z dwójką dzieci (4 mies i 3 lata) i historia się powtórzyła.

No i skoro o Ryanairze mowa, to dzisiaj z ciekawości sprawdziłam ceny biletów na Święta dla naszej trójki... 1300 euro:szok:...

No i znowu narzekam :-):-)... (na szczęście tym razem nie na Irlandie... ;-))


A ja już za 2 tygodnie do pracy wracam, aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry